CRYWOLF - co s ním?


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

Co s ním?

ban
91
22%
nechat si ho pro zpestření (i králové si drželi zrůdičky pro pobavení)
75
18%
ignorovat a nepřispívat
42
10%
snažit se ho zcivilizivat
9
2%
není majitelem ZP ani by být neměl
47
11%
je to blázen
58
14%
je to prudič (troll)
37
9%
IQ - 50 - 100b.
41
10%
IQ - 100 - 150b.
4
1%
IQ - nad 150b.
5
1%
 
Celkem hlasů: 409

Příspěvky: 156

Registrován: pon 04.4.2016, 8:51

Zbraň: Glock 19 Gen4

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od Stewie » čtv 12.10.2017, 21:48

CRYWOLF píše:1) facka byla jen jedna v afektu na kalbě
Jsi dement
2) rozhodně ji nelituju
My ale litujeme tebe
3) rozhodně byla první a poslední
To ti ale nikdo nevěří
4) na Stodolní jsem zažil že borec dal pěstí holce takovou pecku že ji uspal
Koho to zajímá? Co to má společné s tebou? Byl to nějaký tvůj "kamarád"? Ty máš přeci ale "kamarády" na úrovni, ne?
5) bod 4 omluvitelný není ale bod 1 je.
Jsi dement
6) řešíte úplné stupidity a snažíte se mne nachytat,což ale nelze....
Ale i ty jeden kluku ušatá...
7) vy to ukončit nechcete.....tak pokračujeme......
Máš pravdu. "Diskuze" s dementem je vždy tak zvláštní...člověk se totiž vždy diví, jak hluboké to pomyslné dno může být. Ty to své stále kopeš a kopeš a kopeš. Fakt si kolikrát říkám, jestli se neprokopeš nějakému klokanovi do prdele.

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » čtv 12.10.2017, 22:01

stevi

taky si dement


Májo co na to říct...asi je správně slovo standardní ovšem po cely svůj život vidám a sám používám standartní leč vidím že je to asi chybně

a zboří se svět???
ale jinak dobrej chyták díky za TIP !!!!! boréééééc !!!
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » čtv 12.10.2017, 22:05

ale OK

psal jsem tu ,že mě nejde nachytat a vám se to povedlo..respektive čertovi a máje !! máte můj obdiv a taky dík.. zítra podávám TO na svou ZŠ že mě přivedla k újmě tím,že nás to vůbec neučili !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dobře vy dva !!!!
snad poprvé co mě toto forum něco dalo do života !!!!!


tak tedy opravuji : STANDARDNÍ pistole tedy obvyklé služební velikosti a běžného provedení...
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od havran » čtv 12.10.2017, 22:21

Se standardním sklonem rukojeti? Nebo to kopyto dokurvenej Glock?


Edit:

A není to fér, já tě to s tou mezerou za čárkou učím už 4 roky, stejně jako velký písmena na začátku vět, nebo že 5. pádem oslovujeme voláme...

A ty mě pořád zarputile odoláváš. Chci taky nějakou zásluhu.
Naposledy upravil(a) havran dne čtv 12.10.2017, 22:23, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od U.I. » čtv 12.10.2017, 22:22

Hurá!

První sebereflexe?

Budeš podávat trestní oznámení na svou ZŠ? Vážně si myslíš, že se proti Tobě všichni domluvili? Nemůže to být třeba Tvá chyba, že jsi se toto nenaučil, nebo se o to nezajímal?

Nebo je to skutečně chyba Tvojí češtinářky?

Já jsem osobně tuto chybu "standart X standard" taktéž několikrát udělal, byl jsem na to upozorněn, i přesto se mi to bohužel občas stane, ale rozhodně mohu vinit jenom sebe.
Buď z rychlého psaní, nedostatku inteligence nebo nepozornosti...

Jak to tedy vnímáš Ty?

Proč jsi vůbec nereagoval na můj předchozí příspěvek?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od havran » čtv 12.10.2017, 22:25

Já zase furt nevím, kdy je mě a kdy mně, nikdo nejsme neomylný. Ale můžu si za to teda úplně sám, bo jsem línej si to zapamatovat
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od S474N » čtv 12.10.2017, 22:31

Ja to porad nechapu s tema fackama.

Takze v roce 2012 byly dve facky.

Zacatkem roku 2015 taky dve facky.

Potom se to v pulce roku 2015 nejak zlomilo a najednou z toho mame pouze jednu facku.

A ted se porad tocime na jedne.

Tak byly dve nebo jedna? Pokud jedna, tak proc celou dobu v te dobe tvrdil, ze dve?!
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od U.I. » čtv 12.10.2017, 22:58

A nebral to tak, že druhou vzala o zem, a teď přestal ten odraz počítat, protože podává TO na ZŠ a tím pádem krom češtinářky i na fyzikáře?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od havran » čtv 12.10.2017, 23:08

A je to důležitý? A kdo si to má pamatovat? Když to litá, tak to litá, kdo by to počítal. Zažili jste někdo takovou bitku? Asi ne. Kdoví jak to chodí.

A fyziku má správně, je to zákon akce a reakce...

A zachování energie...

Plus gravitace a nějaký s tím související (zrychlení, setrvačnost...), pokud teda ta druhá byla o zem.

Taky je varianta, jedna, druhá o zeď, třetí o zem... A to už jsou tři mouchy jednou ranou.

Sice by mě to zajímalo, ale zase chápu, že po tak dlouhé době už si to nemusí pamatovat. A kór, jestli se to třeba i nekdy opakovalo, pak to může splývat, nebo se plést.

Navíc psal, že to bylo na nějaké pařbě snad, a když se lije...

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » čtv 12.10.2017, 23:41

NEE OPRAVDU BYLA JEN JEDNA jestli vás to potěší dostal jsem od ni kopačku do holeně :D
(byla fakt drsná ale je fakt jak už zde bylo tvrzeno,je to dávno a spíše nechci na to ani vzpomínat..... začínam si myslet,že se vám to zalíbilo a ted budeme jednu facku řešit tisíc let.
za zdmi bytů jich padá ročně statisíce a já se mám zpovídat z jedné chyby?? navíc ..BYLA ZASLOUŽENÁ A NELITUJI JI VŮBEC. Víte ..kdybyste ji znali mlatite ji ESPčkem denně...
to se vám to tady káže Uvědomte si ,že si cejchovala mé jméno do ruky,řezala se a mnohokrát jsem ji tahal ze zabradli mostu...A zdá se mi to nebo jste zapoměli jak na mě vzala kuchynský nůž v opilosti?? ...... to je podstatné pro vás ne?? At máte zase téma na víkend...(o víkendu tu nebudu :/)
Mám dotaz .. takový skromný...Dali byste babě pěstí kdyby na vás běžela s nožem?
kdybych tenkrát neměl nadrilovanou obranu proti noži tak ji tu ruku nezablokuju a možna tu dnes nejsem....(pro tupce a dementy: néé pěsti jsem ji faakt nedal )

U.I. MOC SLOŽITÉ A DLOUHÉ proto jsem nereagoval... řešíš moc podrobností...

to s tim TO byl samozřejmně pouhý žert.Ale vůbec jsem to nevěděl :D
Upřímně nemyslím si ,že by napsaním standart u někhoo vyvolalo údiv,snad jen kdybych psal dopis profesorce češtiny ......


Hledáte senzaci ve špatnostech a vyžíváte se v tom... to asi není správný přístup vidte?

asi jsem neměl jesince mačkat hada :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od U.I. » čtv 12.10.2017, 23:50

Další sebereflexe?

Aspoň, že jsi přiznal, že je to nad Tvé možnosti. Že je to složité. Pěkný víkend.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od S474N » čtv 12.10.2017, 23:51

Jsou to zde opravdu zajimave projekce, o tom dennim mlaceni teleskopem.

Co te vubec zbrzdilo, ze si ho nepouzil? Ze by nejake zbytky sebeovladani? Nebo sis uvedomil, ze bys nasledne ve vykonu trestu slouzil jako matrace?

Mimochodem, mas opravdu zajimavy vyber sveho nejblizsiho okoli - holka, co se chce zabit skokem z mostu a reze si ruce. Kamarad s LMD, co ma jednoduche mysleni a ktery vyhrozuje sebevrazdou a nasledne krade kolacky.

Zajimave, jaka tahle "ctihodna vybrana smetanka" ma spolecny jmenovatel, ze?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od havran » čtv 12.10.2017, 23:55

Ach nee...

Celý víkend? To mě nemůžeš udělat. Slunce mého života, vzácný Pane, můj Mistře. Prosím, aspoň sem dolů na nás občas popatři.

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » pát 13.10.2017, 0:33

je čas na další ŠOKUJÍCÍ ODHALENÍ


toho kluka i jessinku jsem poznal ve stejny rok v tanečnim clubu kde jsme měli svuj VIP box a byli v něm každou sobotu....tim myslim opravdu každou po cele 3 roky


jj dva sebevrazi :D měl jsem to ale smůlu co lidi?
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od reddog » pát 13.10.2017, 5:39

Jiste, byla to smula. Ale pokud se s nekym 3 (tri) roky vidas a nepoznas (ty, ktery si za rucicku vodis ty tupce z fora), co jsou ty lidi zac a jak s nimi vyjit bez vlastni ujmy...

Mateji,
Ze to s tou holkou nebylo jednoduche, to ti opravdu verim. A verim ti i to, ze kazdy muze v jeden rok slapnout dvakrat vedle. Tim spise, kdyz je to clovek jeste relativne mlady, nezkuseny. Jenze pak ten samy mlady clovek rozehraje partii s jinymi, treba i starsimi a zkusenejsimi, na nedomaci pude a najednou uz to neni tak jednoduche. Pamatuj, ty sam jsi zacal verejne resit sebe a sve problemy s pritelkyni. Ty sam jsi zacal nadavat sve expritelkyny pred nami ostatnimi. A opet ty sam jsi dal nahlednout nam ostatnim do sveho zivota. A pokud to budes chtit zase obratit na nejakou "soc studii", "projekt" a podobne, pak si uvedom, ze jsou zde i studovani lide a lide po studiich a s letitou praxi. Nazval jsi zde lidi zbabelci, ze za tebou nikdo neprisel, kdyz te videl. Vzpomen Bigglese, ten na tebe cekal na nadrazi dle slibu. Dokonce nemela strach ani jeho zena. Ja mel pro tebe tehdy nachystanou ksiltovku MG za odvahu k setkani jako darek a jako gesto k jnemu zacatku. Rikal jsem si, ze dorazis spis kvuli Bigglesovi, nez kdybych rovnou napsal, ze tam budu i ja cekat prave na tebe. Klidne mohli prijit i tvoji kamaradi, neco bych urcite v aute nasel i pro ne. Tehdy jsem prestal mit chut te poznat osobne. Dnes. Po nejake dobe, premyslim nad tim, pozvat te na "pokec" osobne. Pivo bych si s tebou urcite nedal, ale kava nebo caj take davaji moznosti a prostor.
Tomik

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » pát 13.10.2017, 9:16

REDDOGU
Nepřišel jsem ze dvou důvodů

1) nejistota - nevěděl jsem jak vypadáte a popravdě ani to ,že to myslíte vážně,paradoxně jsem od svinova pár km.... tak jsem si řikal ,že se nechci dostat do situace kdy vystoupím a někde v rožku peronu u tramvaje si budou šuškat dva jakým způsobe mě napadnou..no asi jste neměli jak čtu tento záměr..ale kdybych věděl jak vypadáte a šel na jisto a znali se aspon z fb tak by to bylo o mnoho lepší..

2) taky jsem myslím byl zrovna pryč,ono se to zdá ale někdy 10 dni vkuse sedim u počítače a někdy půl měsíce vkuse litám a jezdím,vozím bab. k lékařům apodobně.
Takže se za účast omlouvám.

Odstraní li se tyto dva možné nešvary jako milovník kávy rád pokec u stolu přijmám.....
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!

VIP exot fóra
VIP exot fóra

Příspěvky: 641

Registrován: úte 21.2.2012, 14:17

Zbraň: CZ75 Compact,858,

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od CRYWOLF » pát 13.10.2017, 9:49

https://www.youtube.com/watch?v=ENrXg8c5OAw

Jasiku ten mile vzhlížející pán v supermanovi jsi ty??
je ti dost podobný :D
kdyby byli všichni takoví pohodáři a ne jako Havran i na MG bych dojel na dva dny upe v klidu
Crywolf: Mýtus?Realita? Desinformace ? Vtip? kdoví...jedno je však jisté,CRYWOLF JE LEGENDA !!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od U.I. » pát 13.10.2017, 9:55

Všichni jsme pohodáři! Bez výjimek!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od S474N » pát 13.10.2017, 10:02

Kdyby ti chtel nekdo dat pres hubu, tak si bud jist, ze te nejaka ruka nekde vytaha v noci za usi. A ne, ze si s tebou nekdo bude davat schuzku, aby ti potom daval lekce slusnosti, ty nesvare.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: CRYWOLF - co s ním?

Příspěvek od Jasik » pát 13.10.2017, 10:06

Já a mile vyhlížející? Kde? V nějakém videu?
Ani nevím zda jsem tam byl nebo ne..
Vlastně asi ano, možná tam někde jsem, ale ten v tom tričku Supermana? Hmm, jedině že by nějaké mé "alter ego", nebo dvojník. Možná ještě nějaký dobrý kamarád - Tomáš, Petr, Patrik, Lukáš, Matěj..??

Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz