Prodejce - Mgr Tuza

Příspěvek od Selag » pát 24.11.2017, 19:21

:arrow: Typ: Prodejna Zbraní a střeliva
:arrow: Město: Brno, Mlýnská 9
:arrow: Název: Mgr. Jiří Tuza
:arrow: Web: http://www.lovecke-zbrane.eu/

Dnes kolem 10 hod. návštěva této prodejny. V krámě dva zákazníci, jsem třetí, prodavač telefonuje a nemá o nás zájem. Těžko říct, jak dlouho to trvá… když čekáte, tak se to zdá věčnost prodavač končí hovor a obslouží prvního. Opět mu zvoní mobil a prodavač začíná řešit výstavbu domku, dovídáme se, kudy povede kanalizace, kam má řemeslník přivést vodu a další detaily z probíhající výstavby sídla prodavače. Po nějakém čase sem to už nevydržel volám na prodavače: „ Haló, my jsme tady, Vaši zákazníci… neseme Vám peníze….“ Prodavač povolává ze zázemí paní a dál řeší rodinné sídlo. Nešťastná paní říká, že nám nejspíš moc nepomůže, že o tom nic neví. Vznáším dotaz na prach BA 10. Nešťastná paní odchází hledat do zázemí, prodavač stále telefonuje ☹ Paní se vrací, že nemůže nic najít, ale v tom okamžiku se na mě usmálo štěstí. Prodavač končí hovor a ptá se, co bych potřeboval. Na můj dotaz po BA 10 odpovídá NEMÁME a tak po příjemně strávených cca 15 minutách odcházím s rozhodnutím, že už NIKDY VÍCE!!!
Glock 17, CZ 75 TS konfigurator, Sig 226 X-Five, DD M4, CZ 75 TS2 Depp Bronze, Ruger SP 101, KMR L-02 Spectra