Poprask na sociální síti. Policista mimo službu vykázal bezd


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Poprask na sociální síti. Policista mimo službu vykázal

Příspěvek od S474N » úte 13.3.2018, 7:13

Sedmej: to je ovsem problem tech, kteri se tim takto "chlubi". Kdyz si tam nic nenapises, tak ti nema kdo co vytknout.

Mimochodem, je ti jasne, ze se tady bavime o anarchistickem netahlu napojenemu na penezovody ze statniho rozpoctu?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Poprask na sociální síti. Policista mimo službu vykázal

Příspěvek od Fox4077 » úte 13.3.2018, 8:23

Za mě pro cajta palec hore. Čistá práce.
U nás v tykadlech přepravní řád říká totok:

Pověřená osoba dopravce je oprávněna vyloučit z přepravy:
- cestujícího vykazujícího známky chování osoby pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek a cestujícího, který mimořádně znečištěným oděvem nebo obuvi anebo z jiných důvodů může být cestujícím na obtíž,

Cestujícím není dovoleno:
- obtěžovat jakýmkoli jiným způsobem ostatní cestující,

Jen si nejsem jist, zda krom revizora je pověřenou osobou přepravce i řidič, ale z logiky věci bych řekl, že jo.
Nevím tedy, jak je to v Práglu. Ale u nás v Opavě vás můžou vyhodit z trolejbusu i kvůli zabláceným botám, klidně i s platným lístkem.
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Poprask na sociální síti. Policista mimo službu vykázal

Příspěvek od john.hawk » úte 13.3.2018, 8:45

pro Poldu výborná práce, žádnou podstatnou chybu tam nevidím, spíš pěkné sebeovládání a slušné vystupování.. potkat kameramana při zákroku, asi by párkrát upadnul při pokusu o útěk..
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Poprask na sociální síti. Policista mimo službu vykázal

Příspěvek od S474N » úte 13.3.2018, 9:20

Fox4077: v Praze i ridic *4*

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

kkk

Příspěvky: 57

Registrován: čtv 19.11.2015, 11:22

Zbraň: zatim nemam

Re: Poprask na sociální síti. Policista mimo službu vykázal

Příspěvek od kkk » úte 13.3.2018, 17:14

No dokopaly jste me k tomu se na to video podivat, policajt se choval prekvapive naprosto slusne a az se divim, ze byl tak chladnej a nenechal se vyprovokovat. No kameraman, k tomu se snad ani nema cenu vyjadrovat, protoze bych musel bejt hodne sprostej.

Příspěvky: 330

Registrován: pát 02.12.2005, 13:07

Re: Poprask na sociální síti. Policista mimo službu vykázal

Příspěvek od Jarda K » úte 13.3.2018, 19:18

john.hawk píše:pro Poldu výborná práce, žádnou podstatnou chybu tam nevidím, spíš pěkné sebeovládání a slušné vystupování.. potkat kameramana při zákroku, asi by párkrát upadnul při pokusu o útěk..
Zastřelen na útěku. Ideální! Jako v Malmédách... :roll:
Naštěstí ten mladý esenbák měl všech pět pohromadě.
Korty

"... jen z mých mrtvých rukou!"
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Poprask na sociální síti. Policista mimo službu vykázal

Příspěvek od S474N » úte 13.3.2018, 19:54

kkk: no povodil si ho pekne, taky jsem obdivoval ten jeho klid. *40* *3*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Poprask na sociální síti. Policista mimo službu vykázal

Příspěvek od Sedmej » úte 13.3.2018, 20:22

S474N: já jsem přece svůj komentář k tomu videu psal.
mimochodem ani jednoho neznám, nevím kdo z nich je větší netáhlo napojené na penězovod ze státního rozpočtu. ;-)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Poprask na sociální síti. Policista mimo službu vykázal

Příspěvek od reddog » čtv 15.3.2018, 6:37

JardaK:
Znovu se ptam, prve zustalo bez odpovedi. On ten policista drive slouzil u SNB?

Je "sranda" sledovat nektere. Kdyz policista nic nedela, je to pro ne blb a zas... fizl, ktery se jen vozi v aute. Kdyz neco udela, je to zas ten samy fizl, ktery se nema do normalnich veci s..t. Ale kdyz jim samotnym pak tece do bot nebo potrebuji pomoct, jsou pak ti sami "fizlove" hodne dobri a usmivaji se na ne a dekuji jim.

kkk

Příspěvky: 57

Registrován: čtv 19.11.2015, 11:22

Zbraň: zatim nemam

Re: Poprask na sociální síti. Policista mimo službu vykázal

Příspěvek od kkk » čtv 15.3.2018, 16:43

Lidi se naucili jen nadavat, ale uvedomit si ze kvuli par debilum u policajtu je vsechny hazet do jednoho pytle.
Ja jsem se az na par vyjimek za svuj dlouhy zivot potkal jen s ochotou a vstricnosti. Asi jsem vyjimka kdyz vidim jak lidi nadavaj. Bohuzel PCR musi plnit i tu represivni stranu veci. A pokud je nekdo vul a neco provede tak je vul. Ja taky uz dostal pokutu apod. ale co, mohl jsem si za to sam.

A sam kdyz jsem jezdil v Brne, a na nektere sedacky si clovek bal sednout, nebo pul saliny bylo vylidneno a lidi se mackali v druhe pulce nebo v druhem voze, protoze tam sedel smradlavej bezdomovec. Nic proti bezdomovcum, ale ta povrchnost tech lidi, sami nic neudelaj a...

A jednani kameramana, nezlobte se na me, fakt bylo na presdrzku. Nerikam, ze fandim policajtovi, ale jako nesouhlas s jeho jednanim se dal vyjadrit slusne a vecne a ne touhle sprostarnou.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Poprask na sociální síti. Policista mimo službu vykázal

Příspěvek od reddog » čtv 15.3.2018, 17:36

Vim ze je to proti pravidlum, ale tady to proste zaznelo zcela dobre a ja s tim tvzenim naprosto souhlasim. Snad to JehoVelkoozubenost Adminstvo moc nenastve, proste to rovnou ocituji primo z predesleho prispevku:
kkk píše:...Nic proti bezdomovcum, ale ta povrchnost tech lidi, sami nic neudelaj a...

Příspěvky: 1

Registrován: sob 13.1.2018, 8:09

Re: Poprask na sociální síti. Policista mimo službu vykázal

Příspěvek od jarousheq » čtv 15.3.2018, 23:38

Policajt jednoznačně palec hore...
Bezďáci tam nemaj co dělat - viz smluvní přepravní podmínky...

Ono je sice fajn, že řidič má právo vykázat z přepravy, ale když to někomu řekneš, tak tě beztak leda pošle do **** a tobě nezbývá než 1)s*át na něj 2)zastavit vozidlo u DP zavolat KGX a žádat zásah složek 3)uchopit a vyhodit...
Vždycky, když večer ukládám děti, tak nevím jestli je uložit, nebo uložit jako...

Příspěvky: 168

Registrován: čtv 16.1.2014, 14:12

Bydliště: Chodsko

Re: Poprask na sociální síti. Policista mimo službu vykázal

Příspěvek od Tomak » pát 16.3.2018, 16:34

Mě by jenom zajímalo, jestli by ten policista v civilu takhle řešil i nějakou opravdu vážnou situaci, když už řešil takovou blbost. Myslím tím třeba takovou situaci, kdy začnou feťáci nebo cigoši někoho vážně v MHD obtěžovat. Ono do bezdomovců se pustí každej, ale na přesilu výše uvedených už to chce jiný koule...
Nic proti stylu provedení "zákroku", ale mám dojem, že se pán potřeboval na někom kvůli něčemu trochu spravit.
Navíc homeless tvrdil, že jízdenku má...ale pravdu se stejně nikdo nikdy nedozví.
Jinak ten, co to točil, je bezesporu pičus. Na toho by platili asi jenom fakt SNB. Odvézt za město a seřezat obuškem.
Nechci se bezdomovců ani nikoho jinýho nijak zastávat, dost z nich semlel systém, oškubala stará apod. Ne každej je na ulici vlastní vinou a to, že smrdí, nedává nikomu právo kohokoli jakkoli omezovat na jeho právech. Určitě se nevozí MHD, aby někoho obtěžovali a pokud mají platnou jízdenku, nemá nikdo žádný právo je vyvádět či vyhazovat. Pokud to nějak neošetřuje přepravní řád.
Naopak ti, kterým se to nelíbí, mohou využít svého práva počkat na další spoj. A jsme zpět u toho, že do tramvaje plný asociálních živlů nikdo dobrovolně nevleze, ale jedince by hned vyhazoval.
Za chvilku budeme v bodě, kdy tyhle nálady odnese inkontinentní důchodce nebo matka s batoletem...
G17gen4, G19gen4, G43, SW MP9, Mossberg M590, SKS, CZ 858

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz