Jakou ledvinku pro skryté nošení


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 55

Registrován: pát 04.12.2015, 16:31

Zbraň: Glock19 gen4

Bydliště: Praha 9

Re: Jakou ledvinku pro skryté nošení

Příspěvek od bitkar » stř 30.5.2018, 19:03

jeste jedna fotka pro porovnani velikosti a jak tam asi ten glock19 sedi
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Jakou ledvinku pro skryté nošení

Příspěvek od Fox4077 » ned 03.6.2018, 12:01

bitkar: Přesně jsi to popsal. Já už po té brašničce pokukoval loni, ale nakonec jsem šel do Pentagon opaskové brašny. S tou jsem spokojený, ale prostě už mě nějak začínalo točit, že mi přeci jen začínala vadit, hlavně pocit, že mi blbě sedí kaťata.
Tak jsem minulý týden pořídil Pentagon UCB, byla v akci za 699,- tak jsem neodolal. Až na ty opačně našitý sucháče je cajk.
Zatím mám géčko uvnitř, ale vytažení je dost neohrabané, to musím pořešit.
Mám G22 takže s umístěním do té vnější kapsy mám ještě větší problém než ty s G19.
Chtěl bych nosit právě v té vnější a ten tvůj nápad s gumou je dost dobrej. Určitě vyzkouším, případně bych ještě zkusil našít sucháč na tu správnou stranu.
Ale jinak spokojenost, mám v něm G22, druhý zásobník, teleskop, pepřák, svítilnu, tužky, klíče a pořád je tam ještě dost místa.
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 55

Registrován: pát 04.12.2015, 16:31

Zbraň: Glock19 gen4

Bydliště: Praha 9

Re: Jakou ledvinku pro skryté nošení

Příspěvek od bitkar » ned 03.6.2018, 19:39

Blby je, ze, aby ta zbran byla u tebe a ne na opacny strane, tak musis nasit suchac na tu blizsi stenu, ale musis taky komplet predelat i ten protikus, do kteryho strkas pistoli (zezrcadlit), protoze jinak to budes mit jako levak. Ale nic neni nemozny no. Jen to cely vyparat a prosit znovu opacne.
Premyslel jsem, ze bych ten suchac na tu druhou stenu nalepil spis nez sil. Ale nemam zkusenosti (udelat tam nejaky X nejakym lepidlem...jakym...?). Aby to dobre drzelo a nebyly svy na ty vnejsi stene, kterou ma clovek na sobe. Dej kdyztak vedet, jestli se do toho pustis. Ja se zatim jen ucim z toho vytahovat pistoli nejak co nejmin neohrabane (naprosto presny vyraz).
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Jakou ledvinku pro skryté nošení

Příspěvek od Fox4077 » pon 04.6.2018, 20:03

Tak jsem na to dnes vlítnul. Našil jsem si tam taky gumu za 13kč a v místě černého kolečka jsem to prošil, ať mi tam kvér líp drží a hlavně nemění polohu a vypadá to, že jsem spokojen.
Dostal jsem tam G22 a konečně jej vytáhnu jednoruč.
Sucháč na tu správnou stranu teď neřeším, páč kvér tam sedí, jak prdel na hrnci.
Snad jenom nošením otestuju tuhost druku, ale vypadá, že se samovolně jen tak nerozepne. Přinejhorším tam k němu našiju kousek sucháče, ať je to otevření pojištěné, když tam de facto není žádné pouzdro.
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 55

Registrován: pát 04.12.2015, 16:31

Zbraň: Glock19 gen4

Bydliště: Praha 9

Re: Jakou ledvinku pro skryté nošení

Příspěvek od bitkar » pon 04.6.2018, 23:16

hele to neni blbej napad to vyresit takle misto toho suchace... dobra prace :) Si to rozmyslim a zkusim taky kdyztak. Ten druk to dle me udrzi... tak pecka, mame pouzitelnou tasku :D By nas meli v pentagonu zamestnat, blbci :)

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz