Nové konverze


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 235

Registrován: pon 26.3.2007, 15:56

Zbraň: GLOCK

Re: Nové konverze

Příspěvek od Chorche » pát 07.9.2018, 14:23

tak to je koukam rozdíl, moje vypadá takle
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Příspěvky: 14

Registrován: ned 06.3.2016, 18:14

Zbraň: P08 Parabelum

Bydliště: Říšské kancléřství

Re: Nové konverze

Příspěvek od UbalBlunt » pon 24.9.2018, 0:53

Proč si nedáte na glocky pažbu? A podělte se více se střeleckými vysledky s konverzi a pro srovnání i bez konverze :twisted:

Moje zatím nedokonalá homemade pažba na p07. Plánuji udělat lepší verzi. Nějak rychloupínací a idealne sklopnou nebo vytahovací.
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Příspěvky: 5

Registrován: ned 14.1.2018, 19:47

Zbraň: Glock

Re: Nové konverze

Příspěvek od Bakly » úte 25.9.2018, 9:30

Protože pažba - alespoň dle mého - vypadá obecně na pistolích hnusně. Navíc pažba ti nenabídne nic víc, než stabilizaci. Konverze umožní montáž doplňků a lepší ovládání zbraně.

Nemám už nikde fotky terčů, ale testoval jsem střelbu s konverzí (s kolimátorem) a bez ní na cca 20 m. Každá varianta celkem 3x5 ran. Snaha o relativně rychlou, ale přesnou střelbu. S konverzí jsem nastřílel pokaždé přibližně 2x přesněji a 2x rychleji. Mimo konverze na tom bude mít zásluhu i kolimátor.

Příspěvky: 14

Registrován: ned 06.3.2016, 18:14

Zbraň: P08 Parabelum

Bydliště: Říšské kancléřství

Re: Nové konverze

Příspěvek od UbalBlunt » úte 25.9.2018, 15:25

Mě se zase hnusí ta konverze od roni. Micro rony, kpos nebo hera už vypadá k světu ale sou jen na glocky, takže mám smůlu. :angry: pravda moje pažba nevypadá taky zrovna krásně ale časem si vymodeluju lepší. Teď se mi i lehce ohýbá u gripu ale to se vyřeší profilem ve tvaru trojúhelníku.

Montáž kolimatoru a svítilny mám v plánu vyřešit ocelovým bazmekem z ebay za 250kč.

20 metrů je celkem málo. Zajímá mě přesnost na 50-100m. Já sám jsem ještě neměl možnost tuto vzdálenost vyzkoušet. Spousta lidí říká, že s pistoli je to na sto metrů už loterie ale pak se podívám na hickock45 kde střílí opakovaně pistolí na 100 yardů a říkám si, jestli to není jen rukama? :lol:

Ještě tu položím dotaz abych zbytečně nezakládal nový vlákno.. Myslíte, že mě na losu pustí s tou homemade pažbou střílet sekci pdw? Konverze si mi kupovat za ty prachy nechce. To raději plnokrevný samopal ikdyby jen vz61..
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Příspěvky: 38

Registrován: čtv 10.12.2015, 12:52

Zbraň: Glock 19 Gen.4

Re: Nové konverze

Příspěvek od Žulda » úte 25.9.2018, 16:23

V podobné konfiguraci jsem už viděl střílet PDW kategorii. Jen to tedy nebylo samo-domo, ale normálně koupená pažbička a ručka na Glocka.

PaF

Příspěvky: 272

Registrován: pát 18.4.2008, 21:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: BRNO

Re: Nové konverze

Příspěvek od PaF » úte 30.4.2019, 8:23

Švýcarům bych celkem důvěřoval, ale nemáte to někdo?
http://mpicz.com/sortiment/b-t-ag/konve ... 200-detail

Zajímaly by mne zkušenosti a případně i možnost vyzkoušet. Proto do SZ uvítám i kontakt na majitele nebo střelnici, kde to mají.
PaF

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz