Exekuce


Vše o právu, zákonech, zbrojním průkazu a souvisejících věcech

Příspěvky: 1

Registrován: pát 26.10.2018, 12:42

Re: Exekuce

Příspěvek od Uršula » pon 29.10.2018, 11:32

Taky mám nemilé zkušenosti s exekucí, ale bohužel si za svoji důvěryhodnost můžu sama. Měla jsem přítele cizince, který chtěl u nás v ČR založit společnost. Vzhledem k tomu, že tenkrát (možná existovaly, ale nevěděla jsem o tom) nebyly virtuální sídla, nechala jsem mu napsat sídlo firmy na adresu mého bytu. No nic rozešli jsme se po 2 letech a on firmu nechal ladem a odstěhoval se zpátky do Anglie. Tvrdil mě že všechno ok, že se o firmu postará časem, ale že je v pohodě. Sem tammu nějaký dopis přišel, ale neotevírala jsem ho a nechala jsem to zrovna přeposlat na jeho adresu trvalého bydliště. No a pak asi tak po dalším roce jednoho krásného dne u nás zvoní exekutor a začne polepovat. Je to na delší rozepisování a hlavně se to všechno tahlo pěkně dlouho než jsem všechno vyhrála zpátky, ale ty nervy a všechno kolem toho už bych orpavdu zažít nechtěla. Není s nimi vůbec sranda a s člověkem se nemažou.
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pon 29.10.2018, 15:12, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstraněn zjevně reklamní odkaz.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Exekuce

Příspěvek od john.hawk » pon 29.10.2018, 12:39

jo, musíme být bdělí a nikomu moc nevěřit, no co se týče insolvence má někdo nějaký zkušenosti s osobním bankrotem ? jak to chodí a co a jak ?

Zpět na „Právní koutek“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz