Pepřové obranné spreje


Airsoft, vzduchovky, černý prach, praky, nože, slzáky a další

Typ spreje

Pena
13
35%
Tenky paprsek
18
49%
Klasicky sprej
6
16%
Jiny typ
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 37
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Pepřové obranné spreje

Příspěvek od S474N » čtv 28.7.2011, 17:56

dominator911: nejaka nova forma "nenapadneho" reklamniho upozorneni na vyse jmenovany server? *71* *24*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 28

Registrován: úte 07.12.2010, 21:09

Zbraň: já, kosa, mlok

Re: Pepřové obranné spreje

Příspěvek od Kaja » pát 30.3.2012, 20:39

NECROPOST!

Sorry, jen sem to zahlidl a neda mi nereagovat:)

V ramci vyuky zachranaru probehla diskuze nad peprakama, a co si nevyzkousim, tomu moc neverim :D

Konkretne to byl Sabre Red, tekuta strela.
Dostrel a mireni parada, na naky 3mery se s tim oblicej za svetla trefit da (pritulce sem poridil tornadu kvuli svetlu...), ale jako figuranta me prekvapilo ze po zasahu sem krom lehkyho stipani nic moc necejtil. Jeste sem dobehl "obrance", trochu ho pokopal a pak teprv se zacaly naky casti toho aerosolu dostavat do dejchacich cest a nastoupily priznaky dusnosti. Porad jeste relativni pohoda srovantelna s vojenskym slzakem. Problem nastal kdyz sem si to zkousle oplachnout mejdlovou vodou :twisted: . 3 hodiny v ledovy sprse (stacilo na chvilku vyndat hlavu z proudu studeny vody a bylo vymalovano).
Bohuzel ten nastup ucinku byl podminenej az namocenim obliceje. verim ze treba na zpocenej oblicej, nebo u nakyho spreje na vodni bazi to bude ucinnejsi, ale v realny obranny situaci by pripadnej utocnik jeste stihl zpusobit celkem problemy.
Na zdrzeni utocnika/ zabraneni v pronasledovani super, ale chce to znat limity a ucinnost a hned po pouziti vzit nohy na ramena a aspon chvili si udrzet odstup.

Zkusim nekde najit video...
Fire superiority is best medicine!

Příspěvky: 297

Registrován: úte 14.12.2010, 16:10

Bydliště: Praha

Re: Pepřové obranné spreje

Příspěvek od Stenny » pát 30.3.2012, 20:48

Kaja: Zkoušel jsi i Sabre Red, verzi Cone? Po tom jsem málem lehnul, protože jsem se nadechnul, ale tekutou střelou jsem na sobě nezkoušel.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 28

Registrován: úte 07.12.2010, 21:09

Zbraň: já, kosa, mlok

Re: Pepřové obranné spreje

Příspěvek od Kaja » pát 30.3.2012, 22:15

Jo, jak se to dostalo do dejchacich cest tak sem mel vymalovano, ale chvili to trvalo. A samozrejme sem to zkousel se zavrenejma ocima (pri otevrenejch cich hrozi poraneni...), takze dalsi cas nez se to do nich dostalo (hlavne az pak vyplachem). Verim ze pri zasahu otevrenejch oci (coz mi neprijde moc realny, mrkaci reflex je dost rychlej a potme se zas blbe trefuje...) to je na ne rychla vypynacka, ale i poslepu se da neco udelat kdyz je obrance na dosah. Kazdopadne kdyz se to rozjelo asi po 4ech minutach, tak solidni peklo. No fun.

Jo a vodou nejde vyplachnout, jen tak BTW :twisted:

Jinak testovana byla tahle potvora- http://www.sabrered.com/servlet/the-83/ ... ray/Detail (nejlevnejsi co meli, slo hlavne o smes nez o objem,...)


video
http://ulozto.cz/xLjvBAD/peprak

Jinak je vcelku hezky videt treba na videjkach USMC, ze se po zasahu da jeste leccos delat. Mrknete na youtube na "USMC OC spray"
http://www.youtube.com/watch?v=85oxj4aSzqA atp....
Fire superiority is best medicine!

Příspěvky: 297

Registrován: úte 14.12.2010, 16:10

Bydliště: Praha

Re: Pepřové obranné spreje

Příspěvek od Stenny » pát 30.3.2012, 22:33

Příště si to vypláchni mlékem... a nebo si pořiď dekontaminační sprej od Sabre :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 28

Registrován: úte 07.12.2010, 21:09

Zbraň: já, kosa, mlok

Re: Pepřové obranné spreje

Příspěvek od Kaja » sob 31.3.2012, 18:40

Decon sprej sem jako na potvoru sebou zrovna nemel, a pouziti mlika me napadlo az s odstupem dvou dnu :D ...ale az se dokopu zkusit tornado, tak budu mit po ruce minimalne pul kravina :D
Fire superiority is best medicine!

Příspěvky: 1

Registrován: stř 23.1.2019, 8:27

Zbraň: gloc 9

Re: Pepřové obranné spreje

Příspěvek od darlakvcs » pon 28.1.2019, 2:36

pepřový sprej je hrozivý pro nos a oči :crazy:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Pepřové obranné spreje

Příspěvek od S474N » pon 28.1.2019, 8:12

Aha, to nikdo z nas netusil.

Jaky je smysl toho prispevku? Jen propasovat reklamni URL?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „Ostatní zbraně“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz