Prodejce/Střelnice - Brno - AWIW Brno


Osobní zkušenosti s prodejci, s obsluhou střelnic apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Prodejce/Střelnice - Brno - AWIW Brno

Příspěvek od S474N » ned 24.5.2009, 11:31

:arrow: Typ: Prodejce & Střelnice
:arrow: Město: Brno
:arrow: Název firmy: AWIW Brno
:arrow: Web: http://www.awiw.cz/

Nemam teda osobni zkusenost, ale co jsem cetl na internetu ruzna fora, tak si vetsinou dost lidi stezovali na chovani obsluhy. Pry ze tykaji uplne vsem bez rozdilu jestli je znaji nebo ne, coz muze byt i pomerne nevhodne, kdyz tam clovek pozve treba nejakeho obchodniho partnera. Jake maji zkusenosti ti, kteri tam jiz byli? Jinak absolutne nejdrazsi strelnice, co znam.

Co me ovsem obecne vadi na brnenskych strelnicich je doslova jejich drahota v porovnani s Prahou.
Mensi srovnani:
AVIM Praha - tercova/kombat bez rozdilu 30 minut / 100 Kc, 60 minut / 150 Kc
AWIW Brno - 1 min / 12 Kc, tzn. 30 minut / 360 Kc
B&H Magnum Club Brno - 30 minut / 150 Kc
Trigger service Brno - tercova 30 minut / 200 Kc, kombatova 30 minut / 400 Kc
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

HB

Uživatelský avatar

Příspěvky: 193

Registrován: stř 10.9.2008, 8:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od HB » ned 24.5.2009, 23:29

Co teprv srovnani cen s Ostravou. Kdyz si vemu, ze na Patriotu nebo Corradu dam za hodku 100 Kč, tak po tom, co jsem si poprve precetl ceny AWIW a spocital si, ze za stejny trenink bych u nich vyplazl pres 700 Kč, mi malem spadla celist. Opravdu si nedovedu predstavit prijmy lidi, kteri jsou schopni (ochotni) si tohle dovolit... Neprustrelne stavy a neustaly dozor jsou sice hezka vec, ale cena je pro lidi, trenujici minimalne 1x tydne, astronomicky premrstena. To si za tu cenu radeji pronajmu nejakou (nejlepe nekrytou) strelnici pro sebe a kamarada a potrenuju akcni strelbu atd.
BTW: Schvalne, kolik pripadu (klidne ve svete), kdy nekdo na strelnici nedopatrenim smazl kolegu ve vedlejsim stavu, znate?
"Be nice to America or they'll bring democracy to your country..."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 427

Registrován: ned 08.7.2007, 17:01

Zbraň: G

Příspěvek od Esbe » pon 25.5.2009, 8:00

Zlatá Ostrava... 8-)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 25.5.2009, 9:24

HB: no tak porovnavat Ostravu se da samozrejme taky, ale tady je prave opacny paradox. Praha je obecne nejvetsi a nejdrazsi a i presto tam maji nizsi cenu na strelnici nez v Brne.

BTW co jsem se osobne zajimal o vystavbu strelnice, tak neprustrelne stavy musi byt automaticky *4*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 28

Registrován: úte 24.4.2007, 9:16

Zbraň: G17

Bydliště: Brno

Příspěvek od Arnold » pon 01.6.2009, 21:33

Znám AWIW docela dobře chodím tam hlavně nakupovat . Co se týče obsluhy tak tykání je PRAVDA , dělá to paní za pultem ,která automaticky tyká každýmu kdo tam vleze . Když tam není ,je tam majitel pan Hajný a s ním už je to v pohodě . S těma cenama je to tam hodně drahy narovinu všechno . Pan Hajný má velky kontakty v armádě jelikož tam několik let pracoval a má zdroje na veškery náhradní díly a zbraně co tam byly a ví že to prodá . Co se týče střelnice byl jsem tam jen párkrát , je to tam opravdu extremně drahy, ale vždy tam bylo plno . Jezdí tam většinou klientela v mercedesech, ne fandové do zbraní.
Pro ty co se chystají do Brna doporucuji se tam zastavit , on tam má vlastní muzeum fakt nádhera.
Já raděj zajedu zastřílet o 20km vedle kde mě to na hodinu stojí 100kč.
Ono celkově je Brno hodně drahy i třeba byvalej gunclub ted je to trigger , vždy když jsem tam byl tak tam bylo plno , ale to si myslím že je tím ,že je to v centru města.Kdežto AWIW je na koncu Brna a stejně tam lidi jezdí.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Prodejce/Střelnice - Brno - AWIW Brno

Příspěvek od S474N » pon 13.4.2020, 12:33

:arrow: https://www.awiw.cz/
Vážení přátelé, kamarádi a zákazníci!

Dne 31.12.2019 firma AWIW Brno spol. s r.o. pod vedením Ing. Václava Hajného končí po 26 letech svoji činnost na Pražákové 50d.

Děkujeme všem, kteří nás za léta provozu navštívili a spolupracovali s námi, za přízeň a důvěru.

V oboru zůstáváme, najdete nás na e-mailové adrese awiw@wo.cz, telefonním čísle 606 745 065 a doručovací adrese Pod Horkou 183, Veverská Bítýška.
Jen teda nechapu, jak chce zustat v oboru provozovani strelnice a zkusebniho mista pro vykonani zkousky na ZP a navic to cele delat korespodencne *40* *47*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: Prodejce/Střelnice - Brno - AWIW Brno

Příspěvek od havran » stř 15.4.2020, 21:54

Smutný. Na druhou stranu za hodinu střílení tady jsi v Praze střílel celej den.

Odesláno z mého YAL-L41 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Prodejce/Střelnice - Brno - AWIW Brno

Příspěvek od S474N » čtv 16.4.2020, 8:14

havran: on to podle vseho prodal, ted tam bude nejaka nova strelnice, kterou uz predelavaji.

:arrow: www.DonShot.cz

(ted jak to prepisuju, tak jsem si vsiml takove zajimavosti, ze by to mohlo byt i jako “don’t shot” *3* *40* )
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „Zkušenosti s prodejci“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz