09.09.2006 - Slaný - Kuguar Team - LOS


Srazy, akce, závody či srandamače příznivců GLOCKu, případně oficiální závody.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » úte 12.9.2006, 12:58

Já jsem trojku - kterou jsem celej den pískal a mohl vidět všechny chyby co kdo dělá a vyhnout se jím - pohnojil snad nejvíc :mad:

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » úte 12.9.2006, 13:21

Ja to mel pomerne pekne rozjety, zadny divocarny, stabilne solidni vykony, stage 3,4 a 1 odstrileny rozumne, vetsinou alfy, sem tam malo charlie... Ale pak jsem prisel na 2ku (jabka)... Celej den na to koukam, jakse lidi krejou, jeste si rikam, ze kryti ze strany je pohoda, ze se bere i jen 50% kryti tela, ze se na preslapovou caru nehraje, kdyz jsem pak videl, jak se nekteri (ne)kryli, bylo stranove kryti jasna volba... No, takze jsem seskocil ze zebriku, vypalil 3 rany na T1, 3 rany na T2, jeste za behu sundal popper, zaklekl za gumy, POLOZIL RUCE NA GUMY a vypalil 3 rany, nez se stihl terc schovat a pak jsem si malem poslal jednu do hlavy, kdyz jsem si uvedomil, co jsem prave provedl, tak jsem poposedl zpatky, ruce dal niz, dostrilel posledni 3 rany a uz jen cekal na povely a na hodnoceni: "takze 3 procedury" :-(
Na jednu stranu - kryl jsem se lip nez vsichni ti, co strileli ze strany, na druhou - pravidla byly jasne dany a nedodrzel jsem je :-(
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 6

Registrován: pon 24.4.2006, 15:43

Příspěvek od glokr » úte 12.9.2006, 13:58

No jo, vzpomínám si na tebe. To byla škoda ... Ale než jsem na tebe stihnul zařvat : "ruce" tak jsi je stáhnul a já ti musel dát ty tři péčka. To je ta nevýhoda pravidla "procedura za každý výstřel ".
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » úte 12.9.2006, 14:59

Nj, ve skutečnosti by při špatném krytí stačila "procedura" za jeden protivníkův výstřel...

Zpět na „Srazy, akce, závody“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz