Vystoupení z klubu


Napište nám názor , chyby, nové nápady, zlepšení aj. na stránky MujGLOCK.com

Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » sob 02.9.2006, 14:52

Tak to je jasný že se na tom nic nemění sten. :wink:

Příspěvky: 359

Registrován: sob 10.9.2005, 18:09

Příspěvek od Maco » ned 03.9.2006, 18:46

SINCITYMAN píše:To tu zůstanu jedinej bez Mloka :(
Neboj nejsi sam ;)

Příspěvky: 323

Registrován: pon 24.4.2006, 19:45

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od adis » ned 03.9.2006, 20:56

stengan píše:Jj toho jsem si s Willym vědom,ale vzhledem ktomu,že se bude řešit ta zkušebna tak samozdřejmě vystoupíme z klubu MG jak jsem už mnohokrát psal,aby to náhodou nepošpinilo dobré jméno klubu MG,ale to proberem osobně ve Slaným na LOSu.sten. :wink:
ps.ve slaném se střílí pouze na terče :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » ned 03.9.2006, 21:19

Michale necháme to na Slaný.
Jínak se teším,protože to doufám bude jako vždy velice povedený závod jek má být.Minulé Čelákovice jsme se pokusili postavit v duchu Kuguáru a jak jsi mohl vidět mělo to kladný ohlas.
Tak ve Slaným. :thumbsup:

sten. :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » pát 15.9.2006, 11:24

MujGLOCK.com píše:Tímto dostává uživatel stengan první veřejne napomenutí za porušování pravidel za několikanásobné psaní OT a další body pravidel (smazané označení "rypák" bylo přehlédnuto).

Jelikož se jedná o první upozornění na tomto fóru, dovolím si konkrétní citace z pravidel, která byla porušena:

citace:
3. Pište k tématu. Při změně tématu nebo před zakládáním nového tématu (threadu) je uživatel povinen prohlédnout fórum, zda se na téma o kterém se chce něco dozvědět nedebatovalo již někde jinde. Pakliže tak neučiní a vytvoří duplicitní thread, vystavuje se riziku smazání onoho threadu.

4. Uživatel se musí držet daného tématu, který vyplývá z jeho názvu. Ostatní komunikace mezi uživateli je povolená jen přes SZ (soukromá zpráva).

10. Porušuje-li někdo pravidla neupozorňujte jej na to ve fóru. Pokud Vám to moc vadí a nevšimne si toho administrátor, upozorněte jej pomocí SZ (soukromé zprávy).


Stejně tak již hodně dříve (v tématu Střelivo) dostal upozornění uživatel Salamoun, jak telefonicky, tak i formou soukromé zprávy. V tomto případě je evidentní porušení bodu 10.
tak za to že jsem si psal mimo jsem dostal napomenutí ale že ostatní napadají moji osobu a hanlivě ji urážejí to je zcela vpohodě prostě ????
sten.
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 652

Registrován: úte 29.3.2005, 14:38

Příspěvek od MujGLOCK.com » pát 15.9.2006, 11:48

Opětovné porušení pravidel.
11. Jste-li napomenuti administrátorem, nereagujte na toto do daného tématu, ale výhradně přes SZ (soukromé zprávy). Zatímco Vaše napomenutí je pro ostatní výchovné, reakce na něj je již zbytečná. U tohoto bodu platí vyjímka a za porušení budete vyloučeni z fóra ihned.
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pát 15.9.2006, 11:58, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » pát 15.9.2006, 11:52

Jak do daného tématu když jsem to dostal na neveřejné sekci a přetáhl jsem si to sem na své vlákno které jsi mi jako admin sám založil????to opravdu nechápu.sten.
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 652

Registrován: úte 29.3.2005, 14:38

Příspěvek od MujGLOCK.com » pát 15.9.2006, 12:06

Uživatel stengan své stanovisko již sdělil prostřednictvím tohoto tématu ve svém prvním příspěvku. Jelikož se jedná již o jednou danou věc a dochází zde ke zbytečným reakcím mimo téma a také k porušování pravidel, bude toto téma uzavřeno.

Zpět na „Chyby, návrhy, zlepšení, podpora“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz