Nová pravidla


Napište nám názor , chyby, nové nápady, zlepšení aj. na stránky MujGLOCK.com

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Nová pravidla

Příspěvek od para » pát 15.9.2006, 16:54

Nová pravidla, v bodě 9 stojí, cituji: "Je zakázáno porušování (i nabádání k porušování) platných zákonů ČR a EU", konec citace. Mohl by to někdo upřesnit, páč je to dost širokej pojem. :idea: Znamená to snad, že ten kdo chce na tomto fóru přežít, tak musí nastudovat kompletní legislativu ČR, potažmo EU :?: A pak mi mě docela zajímalo kdo to bude kontrolovat :roll:
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » pát 15.9.2006, 17:13

No myslím, že se jedná např. o to, že se tu nebudou nabízet zbraně zájemcům bez ZP, že zde nebudou uváděny "návody" na vykradení banky, případně na to jak se někoho zbavit aniž by jsi byl přistižen a postižen atd..atd..atd.. Prostě "velký bratr nikdy nespí", tak proč si dělat zbytečně problémy, že? :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » pát 15.9.2006, 17:57

Jest v ramci tohoto pravidla vporadku napsat napr. v reakci na trestny cin uvedeny v cerne kronice neco jako "...nechapu, proc nezahodil ten kver do reky, tezko by se nasla u nej doma..." - nebo treba "...zlocin neni povetsinou o legalnich zbranich - a kdo sehnat chce, si ji sezene - koupi si zbran treba v trznici u tangu nebo na burze..." :?:

Mne to prijde oboje jako naprosto korektni informace, ktera neni ani porusenim zakona jako takoveho, ani nabadanim k takovemu pocinani.

To by bylo (IMHO), pokud by dotycny napsal "...lepsi je kdyz zahodis kver do reky a hadry spalis, pak neni sance usvedcujicich dukazu a svedkum staci anonymni dopis..." nebo "...kdo by chtel, staci zajit do trznice a tam si muzete koupit nelegalni..."
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » pát 15.9.2006, 18:21

parabellum: Jakkoli ti to může znít absurdně - neznalost práva neomlouvá a to nejen na fóru. 8)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » pát 15.9.2006, 18:29

Nechtěl sem nějak rejpat, jen sem vznesl dotaz. :wink:
Jasík: ono existuje něco jako návod na vykradení banky :shock:
Starosta:Aha :oha: tak takhle to je myšleno........
Smith: Tak to aby se ze mě stal nějakej ten JUDr. :lol:
"Only the dead have seen the end of war."

Zpět na „Chyby, návrhy, zlepšení, podpora“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz