Pomáhání na závodech LOS - chci abyste makali


Vše týkající se sdružení LEX

Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Pomáhání na závodech LOS - chci abyste makali

Příspěvek od stengan » stř 20.9.2006, 16:48

Jo a těd mě napadla jedna myšlenka pro Jasíka kolik pak příjde MG na stavění???sten.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » stř 20.9.2006, 16:50

Stengan: Nevím, zeptej se Tratoma, já to neorganizuju, já jen budu pomáhat :?: :idea:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » stř 20.9.2006, 16:54

Já jen že prej nastávají ty změny tak se ptám jestli náhodou nezkončili zase jen u stolu??
Ty jsi to psal že se začnete aktivně podílet na přípravě a průběhu LOSu.
Tak se ptám já tebe.
sten. :wink:
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » stř 20.9.2006, 16:58

A já jsem Ti odpověděl, tak nevím co řešíš :?:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 20.9.2006, 17:09

stengan píše:No já nevím,ale čerta bych do družstva klidně bral.Stejně nemáme nikoho kdo by nosil munici a kávu :lol:
Ale, copak, uz te to odminule preslo, to noseni kavy?
stengan píše:Jo a těd mě napadla jedna myšlenka pro Jasíka kolik pak příjde MG na stavění???sten.
MG se primarne neorientuje na staveni stage, nybrz na propagaci znacky GLOCK a vse s tim spojene. Jako dalsim z rady bodu samozrejme muze byt pomoc na LOS zavodech, ktera probiha napriklad na nekolika urovnich. Od zajisteni spoluprace, fotografovani, ale i na intelektualni urovni - vymysleni konkretnich stage pro zavody. Zatloukani koliku prenechavame jinym, kteri se takto mohou realizovat, treba v ramci svych klubu ci jako jednotlivci.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » stř 20.9.2006, 17:16

Takže zase na stole hold klub pisálků je výstihem a pak že to chceš změnit Jasíku.Je to stáleObrázek,ale co aspon to vím dík za info.sten.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » stř 20.9.2006, 17:20

Stengan: O co Ti jde? V klubu jsou po tvém odchodu samí rozumní a dospělí lidé, kteří dokáží rozhodovat sami za sebe a já jim nebudu nakazovat kam mají nebo nemají jít pomahat :!:
Za sebe jsem napsal, že pomáhám a pomáhat budu, to Ti musí stačit. Jiní ať se vyjádří sami.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » stř 20.9.2006, 17:29

Naprosto správně.jen mě zarážejí ty vaše mega citace otom jak se to mění a pak nic,ale to už jsem si zvyknul a proto jsem odešel z klubu MG.sten.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 20.9.2006, 17:33

stengan: mega citace? Jake mas na mysli, ja o zadnych "mega citacich" nevim. A jak zde zminil Jasik, kdo chce pomoci, ten muze a jinym nic nakazovat nebudeme, ba ani nemuzeme.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » stř 20.9.2006, 17:35

Ale jistě, změny začaly. Už jen tím, kolik členů (někteří jsou už ex-členové) bylo na školení rozhodčích pro závody LOS. Když mám tedy jmenovat lidi, kteří pomahají, tak budu.. CMK, MARK, Satan, Jirmax, PTAK, Ikar a další.. to vše jsou členové MG klubu, kteří se již podíleli nebo budou podílat na závodech LOS.

Sám si vzhledem k počtu závodů, kterých si se zúčastnil, ani nemůžeš pamatovat, kdy jsem jako první začal aktivněji pomahat já, takže si myslím, že počet členů klubu MujGLOCK aktivně působících na závodech LOS se v letošním roce zvýšil o několik set procent.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » stř 20.9.2006, 17:44

Však ano,jen se jednoho dne nesmíte divit,když se to přestane pořádat jen proto,že si každý řekne proč já bych měl stavět,když to platím ANO,ale pak cena bude třeba 1000Kčza závod a jsem zvědavej kolik pak zvás příjde a bude střílet .To je to co se snažíme nějak regulovat tím,že pomáháme stavět a tím snížíme náklady vynaložené na stavbu a celkový rozpočet,který se ocitne v celkové ceně startovného.sten.

Příspěvky: 302

Registrován: ned 19.3.2006, 11:12

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Willy » stř 20.9.2006, 17:47

Jasik: nechci tady rozdělávat zbytečný FLAME, ale nejspíš to uvidíš příští rok, jak to bude s tou "spoustou pomáhajících členů". Tímto bych se jich nerad dotknul osobně. Spíše jde o to aby jste si trochu nepřivlastňovali něco co dělá už někdo jiný a pro někoho jiného než za/pro MG.
Dobrý úsudek pramení ze zkušeností. Zkušenosti bohužel pramení ze špatného úsudku.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 20.9.2006, 17:58

Willy: neboj, tebe ani stena si nikdo neprivlastnuje. A pokud vim, tak ani nikoho jineho. Kazdy pomaha proto, aby se LOS rozsiril. Dalsi veci je, ze jak zavody, tak i LEX jsou tak daleko, ze cela vec muze byt naprosto profesionalne podana, tj. klidne i nejakymi vetsimi vyhodami pro dotycne pomahace ci rozhodci. Kuprikladu na zavodech IPCS maji rozhodci zdarma startovne a treba i obcerstveni zdarma. Tezko ovsem do tohoto muzes tahat MG, ktery ma primarne za ukol sireni dobreho jmena znacky GLOCK. Timto se samozrejme niceho nezrikam, naopak kazdy moc dobre vi, ze vetsinu zavodu jsem odfotil do galerie ja. I toto beru jako formu pomoci, protoze takovato propagace muze pritahnout dalsi zajemce. Stejne jako pomaha Jasik, ktery jiz nekolik zavodu piskal jako rozhodci. Dalsimi co pomahaji jsou napriklad MarK, Ptak, CMK, ktere timto take chvalim (pokud jsem na nekoho zapomnel, tak se omlouvam). Ovsem nikdo nemuze nikomu nakazat "bez a stavej", je to pouze o tom danem cloveku, jestli prilozi ruku k dilu a nebo ne. Ovsem kdyz neprilozi, tak ho tezko muzes zatracovat ci jakkoliv odsuzovat, proste to neni narokova vec.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » stř 20.9.2006, 18:17

Takže shrnuto: někdo stavět bude, někdo ne. Někdo mistra vystřílel, někdo si účast odpracuje. Nemyslím, že by se tím nějak výrazně vychýlila zemská osa.
Já jen doufám, že se sejdou tři záložky :?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od SINCITYMAN » stř 20.9.2006, 18:22

Neboj,sejdem se...
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » stř 20.9.2006, 18:39

No, pokud budou víc než tři, taky mě to dost naštve! *2*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » stř 20.9.2006, 18:41

S474N je vydět a to nic proti tvé osobě že jsi na závodech nepískal ani nepomáhal,protože ted se musím zastat vštěch co to pořádají nejvíc viz. LEX a KUGUÁR pro lidi kteří aktivně pomáhají na závodech nebo při stavění je vždy zajistěno občerstvení a samozdřejmě vstup na závod zdarma nebo jen za simbolickou cenu.Takže pokud dobře vím toto je již dávno nestaveno jako standartní forma náhrady za pomoc.Pro ostatní a ty co to hold nechápou,tak budou platit čím dál víc proto ,aby podpořili ostatní co něco dělají.
Je veliká škoda že se najde mezi členy MG jen tak málo lidí co by něco dělali zadarmo nebo pro druhé a to se netýká lidí co dělají cokoliv viz foto ,pískání propagace,pomoc všeho druhu,ale jak psal Standa z LEXu mohlo by být daloko líp a více závodů pro věškerou veřejnost jen když bude snaha která to celé podpoříl,protože jen tři kluby-združení nepostaví kalendař akcí na celí rok a otom to je viz LEX,KUGUÁR,SSK-SWAMP ve spolupráci s MG je to rostě moc málo na to,aby se tím mohli zabývat a připravovat další kvalitní závody jako hrzdka dobrovolníků a nadšenců.
sten.

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » stř 20.9.2006, 18:46

Stengan: Přesně jak máš v ikoně - "prudič" Ty si prostě nedáš pokoj, dokud ti to někdo neřekne na rovinu. Dobrá tedy. Budu to já. TÁHNI UŽ S TÍM PRUDĚNÍM DO PRDELE :!: :!: Admin promine. :oops: Nikdo tady na ty tvoje infantilní výlevy není zvědavej.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » stř 20.9.2006, 18:51

Selag:tu ikonku mám sice ale nadpis vip člen nebo std člen dělá admin takže to asi pochází odněho pokud ne omlouvám se předem.
A co se týče tebe a tvého příspěvku,tak pokud umíš číst tak pouze vysvětluji jak to je a není a že by bylo príma když bude víc lidí co budou něco dělat a nejen DRŽKOVAT Z JIHLAVY chápeš co tím myslím??sten.

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » stř 20.9.2006, 18:55

Stengan: Nechápu. Nebo vlastně možná jo :-) Jsi prostě UBOŽÁK, který musí mít ke všemu poslední slovo. Já momentálně "držkuju z Jihlavy", ale taky sem pro klub něco udělal. Ty se ho zatím jen snažíš rozvrátit a proto opakuji: : "TÁHNI DO PRYČ"

Zpět na „Sdružení LEX“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz