Pomáhání na závodech LOS - chci abyste makali


Vše týkající se sdružení LEX

Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » stř 20.9.2006, 18:58

NEVÍM PROČ SE TAK ROZČILUJEŠ KDYŽ SI TO PŘEČTEŠ POŘÁDNĚ POCHOPÍŠ ŽE DÁVNO NIKDO NEPRUDÍ,ALE ASI JE TO TÍ PŘIPOJENÍM DO JIHLAVY HOLD VESNICE U BRNA,TAK TO JEDINÉ TĚ ASI OMLOUVÁ.sten.

Díky Selagovi máme další fláme!!!!

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » stř 20.9.2006, 19:03

Stengan: Chlapče, mě opravdu nemůžeš urazit. Toto je opravdu argument hodný dospělého člověka. Copak nechápeš, že tady o tu tvoji snahu všechno negovat a rozvrátit nikdo nestojí? Jak sem slyšel, jsi už členem jiného klubu, který má své stránky, tak ty svoje chytrosti uplatňuj tam.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » stř 20.9.2006, 19:08

Že otom nic nevím kdepak se to píše ??? nebo to jsou bludné proudi netu z Prahy do Jihlavy???

Nevím sice co tě vede se do mě neustále navážet a vyvolávat tím další fláme,ale asi to bude tím že jsem si dovolil udělat hlasování o EFMJ tak promin tatíku,že jsem se nezeptal předem.sten.

P.S oslovení tatíku není urážka ani nadávka jen oslovení jednoho z nejstarších zakladatelů pisatelského fóra.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 20.9.2006, 19:08

stengan: nikde neni dano, ze lidi v klubu budou nekde drit, takze opetovne rikam, ze je to pouze o kazdem cloveku. Pokud se tu hodlas navazet do lidi, ze nepomahaji ci podobne podpasovky stylu, ze Jihlava je vesnice a urazet tim primo dane lidi, rozloucime se s tebou navzdy.

Dale snad jenom bod 4, ktery doporucuje:
Pokud nesouhlasíš s obecnou úrovní či zaměřením serveru či diskusí, neříkej všem ostatním, jak jsou pitomí. Prostě jdi pryč.
:arrow: viewtopic.php?t=1107
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » stř 20.9.2006, 19:12

stengan píše:... jak psal Standa z LEXu mohlo by být daloko líp a více závodů pro věškerou veřejnost jen když bude snaha která to celé podpoříl,protože jen tři kluby-združení nepostaví kalendař akcí na celí rok a otom to je viz LEX,KUGUÁR,SSK-SWAMP ve spolupráci s MG je to rostě moc málo na to,aby se tím mohli zabývat a připravovat další kvalitní závody jako hrzdka dobrovolníků a nadšenců.
sten.
Tak teď nevím, chceš aby více pomahali lidi z klubu MujGLOCK nebo aby závody udělali i Ti, kteří jezdí zatím jen střílet :?:
Prudíš, že jsem nezařídil aby MujGLOCK víc pomáhal a nyní sám píšeš, že vlastně pomaháme. Takže vše je vlastně v pohodě a tvé narážky výše jsou naprasto zbytečné že??
A mimochodem, závody se nedělají pro členy MG, ale pro spoustu dalších lidí, to si pánové uvědomte. Takže startovné pokud se zdraží bude pak pro všechny "nespolupracující" stejné, ať je či není v MG.

Selag: Prosím, klid, nemá to cenu :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » stř 20.9.2006, 19:18

A otom to je jak psal Jasík není to jen o lidech z klubu ale o široké veřejnosti,tak proč jako klub nedělá něco čím by mohl svým členům ušetřit nějakou tu korumu právě tím že se bude aktivně podílet na všem kolem dění na závodech.
Byl to tvůj nápad a tvoje slova ze se MG mění a brzi to všichni uvidíme a na můj dotaz jestli ve Slaném tak bylo odpovězeno že NE tudíž se ptám kdy to bude.
sten
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 652

Registrován: úte 29.3.2005, 14:38

Příspěvek od MujGLOCK.com » stř 20.9.2006, 19:19

Žádáme všechny diskutující, aby si drželi minimální úrověň, kterou jim zde dávají pravidla. Tato žádost se týká i selaga, jakožto jednoho ze členů vedení.

Uživatel stengan byl již mnohokráte žádán i kárán za soustavné porušování pravidel a pokud bude pokračovat v tomto stylu debaty i nadále a porušovat tím platná pravidla, bude mu okamžitě znemožněn vstup na fórum.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 522

Registrován: pát 28.7.2006, 17:50

Zbraň: CZ 85

Bydliště: Praha 10

Příspěvek od Vláďa » stř 20.9.2006, 19:24

Chlapi, proč se tu hádáte jako malí fagani? Sezóna neskončila, je před vámi MČR jako její vrchol, neměli bysme tady spíš řešit, jak naladit formu, aby každý ukázal co umí ? Navrhuju uzavřít příměří, a po sezóně si sednout někde u piva a vyříkat si, co a jak. Pokud bude potřeba, zajistím na to vyříkávání ring a rukavice :lol:

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » stř 20.9.2006, 19:26

Veřejně se kaji a omlouvám. Jenom mi prostě vadí, když někdo, o kom sem si myslel z osobního setkání, že je to fajn chlap, tady odvádí takovou práci. Ale stojím si za jedním. Pokud vidím, že moje přítomnost v této diskusi a nebo obecně na tomto fóru není žádoucí, tak by bylo chlapské toto respektovat a už se zde nijak neprojevovat.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » stř 20.9.2006, 19:27

Stengan: Nevím, co všichni uvidí, ale zdá se mi, že tu ze sebe dělá největšího znalce člověk, který toho o závodech LOS ví ze jmenovaných členů a ex-členů klubu nejmíň. Neřeknu, kdyby to tu napsal Tratom, ale Ty :?:
Chlape, prober se a teď už to myslím i já vážně. Jak jsem psal, nemůžeme lidi do ničeho nutit, jen je požádat, přivést nové lidi na závody (stejně jako tebe přivedl čert), dělat závodům "reklamu", prezentovat fotky atd..
Pokud se Ti zdá, že málo lidé pomahá, nepruď NÁS jako vedení MG klubu a další "normální" členy klubu, ale snaž se získat nové "ovečky" a potencionální pořadatele na jiných veřejně přístupných forech, ve střeleckých časopisech apod.
Naposledy upravil(a) Jasik dne stř 20.9.2006, 19:28, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » stř 20.9.2006, 19:27

Vláďa: ...a k tomu ringu lopatku, smetáček a igelitový pytel. Systém "jeden proti všem" lze totiž jakž-takž ustát jen písemném styku... :?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 522

Registrován: pát 28.7.2006, 17:50

Zbraň: CZ 85

Bydliště: Praha 10

Příspěvek od Vláďa » stř 20.9.2006, 19:30

Smith: tak do detailu jsem to nemyslel, ale je fakt, že kdybychom seděli někde u jednoho stolu, bylo by dávno po diskuzi...A nemyslím, že by to skončilo inzultací...
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » stř 20.9.2006, 19:30

Vláďa: Chlape, víš to sqěle ladí hladinu testosteronu a adrenalinu. To budou teprve výsledky, když se tu pořádně nase... pardon naštveme :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 522

Registrován: pát 28.7.2006, 17:50

Zbraň: CZ 85

Bydliště: Praha 10

Příspěvek od Vláďa » stř 20.9.2006, 19:34

Jasik: no když na to koukáš takhle, není problém. Slíbil jsem TraTomovi, že dojedu pomáhat, (na oplátku by mě nechal střílet, tímto nabízím svou maličkost na využití do počtu v družstvech 8) ), takže si tě vezmu bokem a malinko profackuju :lol: :lol: :lol: Nebo mám vzít i nějaký kus gumové hadice, aby ta masáž byla dokonalejší?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » stř 20.9.2006, 19:34

Jasíku ale to ty jsi začal tvrdit že se to změní a že vedení na tom pracuje tak se jen ptám kdy to bude vidět.sten.

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » stř 20.9.2006, 19:37

A proč tě to jako "nečlena" zajímá? Nemyslíš, že to je věc členů klubu?
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » stř 20.9.2006, 19:39

Vláďa: Kdepak, fyzické tresty neberu :wink: Akorát potřebuju krapet odnervnit 8)

Stengan: Myslím, že jako nečlenovi klubu Ti nemusím a nebudu prozrazovat interní informace. To snad chápeš.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » stř 20.9.2006, 19:39

stengan,bral som ťa ako v pohode chlapa,ale fakt sa tu zhadzuješ a čo je horšie zbytočne sa navážaš do chlapcov z MG.
Absolútne nevidím zmysel tvojho konania.Čo to tu sledujem tak skoro každý sa angažuje v príprave LOS/aj nečlen. MG/,akurát ty furt do toho ťaháš MG a vyhrocuješ situáciu.
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » stř 20.9.2006, 19:39

Ještě bych si ale dovolil jednu řečnickou otázku: Proč se každá diskuse, do které napíše své názory Stengan musí vyhrotit? A je relevantní do diskuse o pořádání závodů tahat dání EFMJ do zkušebny? Pokaždé, když v jakémkoliv vláknu dojdou Stenganovi argumenty, jeho poslední trumf je : "A stejně je to pro to, že chci dát EFMJ do zkušebny" Začíná to být už hodně úsměvné :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od SINCITYMAN » stř 20.9.2006, 19:40

To je nápad :D Vláďa bude udržovatel míru až do MR a každého,kdo se začne hádat liští.Jinak fakt toho už nechte,doprudit a až bude po mr navrhuju zasednout k tomu pivku.Tohle fakt nemá význam,jenom jsme všem pro smích....
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.

Zpět na „Sdružení LEX“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz