Pomáhání na závodech LOS - chci abyste makali


Vše týkající se sdružení LEX

Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » stř 20.9.2006, 20:10

Selag:Spravně tak to má být jen tam z toho texu citím stále aroganci ale to se třeba časem změní.sten
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 20.9.2006, 20:10

Pokud ma nekdo zaplacene jizdne a v autobuse dela bordel, obavam se, ze mu ten listek na autobus je po vyhozeni z busu prd platny.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » stř 20.9.2006, 20:13

Stengan: Nemyslíš, že je celkem jedno, co cítíš? Říká se: " Co je psáno, to je dáno" Jenom diplomaté čtou mezi řádky a vyhodnocují nevyslovené a pocity. A bez urážky - diplomat opravdu nejsi. Tak se držmě napsaného. Čekám na tu azbuku :-)
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » stř 20.9.2006, 20:16

Stengan: Ptal jsi se mně, co se změní, to je pravda, ale neuvědomuji si, kde jsem něco veřejně přislíbil :?:
A pokud ano, tak sám za sebe prohlašuji, že se snažím abych nebyl jen spisovatelem, ale aktivně a radostně pracoval a podporoval rozvoj závodů LOS . 8)

A jako člen vedení klubu teď žádám všechny členy klubu, aby se začali co nejdříve aktivně podílet na závodech LOS, protože Stengan prostě ty kolíky sám všechny zatloukat nebude a hotovo :!:
A kdo se nepřipojí a bude stále pasivní, dostane ode mne klubovou důtku, pokud se prohřešek bude opakovat, důtku před nastoupenými členy klubu a pokud ani to nepomůže, dostane ... To ještě vymyslím co 8)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » stř 20.9.2006, 20:24

VELIKÉ DÍKY JASÍKOVI ŽE TO POCHOPIL A KONEČNĚ TO UDĚLAL A NAPSAL ODKAZ NA LOS A PRÁCI STÍM SPOJENOU.
JÍNAK NEJDE ANI TAK OMĚ JAKO TO ŽE TO FAKT DĚLÁ JEN MINIMUM LIDÍ A BYLO BY PROSTĚ DOBŘE PODPOŘIT DOBROU VĚC NA KTEROU TAK VŠICHNI RÁDI CHODÍTE A PAK DLOUHÉ VEČERY U NETU PROBÝRÁTE.
sten.

Příspěvky: 4

Registrován: pon 05.12.2005, 13:30

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Michal » stř 20.9.2006, 20:31

Ja tedy nevim,ale ja osobne na zavody nejezdim,a proto nevidim duvod,proc bych mel s necim pomahat a kdyz te to tak strasne bere,tak pomahej.... A navic nestrilim a nechapu,proc bych mel nekam jezdit...Trosku smesny ne? Takovehle chovani snad nemaji ani deti na zakladni skole a ted jsem opravdu rad,ze jsem na sraz nedojel,protoze s tebou se setkat musi byt asi zazitek na cely zivot :lol:
VIP 102-70003
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » stř 20.9.2006, 20:34

Michale tak se prostě do toho nemíchej a zůstan hezky pěkně doma a nepřihazuj polínak pod kotlík.
sten.

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » stř 20.9.2006, 20:37

Stengan: Proč by se do toho neměl Michal plést? To jako můžou psát jenom ti, kteří s tebou souhlasí? Ty si mladíku pleteš klub MG s LOS. To je rošku rozdíl, nemyslíš?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 522

Registrován: pát 28.7.2006, 17:50

Zbraň: CZ 85

Bydliště: Praha 10

Příspěvek od Vláďa » stř 20.9.2006, 20:37

Stengan: nějakou dobu jsem dělal na dráze, a když mi někdo dělal bordel ve vlaku, šel pěšky. A nikoho ani nenapadlo se ptát na vracení jízdného. LOS jsem s vámi nestřílel, ale za svůj poměrně bohatý střelecký život jsem se podílel na organizaci hodně akcí, kromě jiné i třeba MČR mládeže ve střeleckém víceboji , nějaký ten IPSC závod, například CEO, 1. a 2. liga, Český pohár..., a vždycky se našel nějaký člověk, co sice makal, ale o to víc kecal. Daleko radši jsem měl lidi, co šli a dělali, po práci zašli na pivko, probrali ženský, třeba i trénink, prostě se dobře pobavili. Na druhou stranu si dovedu vážit lidí, kteří si dovedou stát za svou věcí, a z očí do očí si ten názor obhájit. Lidi, co jedou jako kolovrátek pořád jednu písničku a to jen u monitoru fakt nemusím. Nic jsi mi neudělal,osobně se nejspíš neznáme, ale docela mě s těma svýma kecama začínáš s...t. Buď věci řeš konstruktivně, nebo radši mlč, nechápu, že tě baví tady všechny urážet. HOWGH, DOPLKAL JSEM....

Příspěvky: 4

Registrován: pon 05.12.2005, 13:30

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Michal » stř 20.9.2006, 20:45

stengan:tak mne napada jsi opravdu slabomyslnej a nebo to jen hrajes? :oops:
VIP 102-70003
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » stř 20.9.2006, 20:47

A sakra, flame jak vyšitej, už se těšim na Šalamouna až to zde rožštípne *40*
"Only the dead have seen the end of war."

Příspěvky: 302

Registrován: ned 19.3.2006, 11:12

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Willy » stř 20.9.2006, 20:49

Cosi mne nutí sem napsat. Tak tedy
1) věta v inzerátu o prodeji karty MG byla, doufám že to většina lidí pochopila, napsána opravdu s úsměvem a nádechem humoru nikoliv arogance a urážky a měla znamenat že to je poslední věc, která mne spojuje s MG.
2) Selagu pokud ji opravdu chceš tak pro mne ta karta ztratila jakoukoliv cenu. Nikdy pro mne neznamenala nějaké slevy, ale cítil jsem, alespoň chvíli, nějakou příjemnou hrdost příslušnosti ke skupině lidí, která má podobný pohled na sportovní a obranou střelbu jako já a něco pro to dělá. Bohužel to trvalo velmi krátce a získal jsem pocit že ten pohled je na můj vkus příliš povrchní a krátkozraký - tímto nechci nikoho urazit, jen to jen můj názor a nikomu ho nevnucuju a opravdu zdůrazňuji to není myšleno jako urážka.
3) Několikrát jste se v tomto vlákně otřeli o můj nick aniž bych k tomu dal příčinu a stále hovoříte ke Stenganovi jako k nám oběma - považuju to za zbytečné, každý jsme jiná osoba.
4) Pokud je zde zmínka třeba o S474N jako o pomocníkovi, který fotograficky dokumentuje závody a tím přispívá k jejich šíření, je nutné k tomu také dodat že takových lidí je vždy na závodech několik a nepovažují to za nic vyjímečného. Nemluvě o tom že fotky od S474N jsou výhradně určeny pro tento web a jeho vlastní propagaci, nikoliv pro šíření LOSu jako takového.
5) Tento příspěvek byl napsán bez jakékoliv averze vůči komukoliv z fora a klubu MG, nestojím o žádný další flame ani o zbytečné dohady o ničem. Dokonce i chápu Selaga proč a jakým způsobem poslal Stengana do p*dele, ale na druhé straně nechápu proč to muselo zajít tak daleko. Kdyby se tady veřejně Stenganovi napsalo, že se vedení klubu rozhodlo že jeho příspěvky nejsou na foru žádoucí, tak věřím že by to respektoval a nepsal sem. Ovšem nikde jsem tuto výzvu veřejně a slušně neviděl a to je třeba ta "povrchnost" o které mluvím výše, sice si to budou všichni šuškat mezi sebou, ale nikdo se k tomu nepostaví čelem a jasně, dokud to jde i v klidu, neřekne.

A teď mne třeba ukamenujte ....
Dobrý úsudek pramení ze zkušeností. Zkušenosti bohužel pramení ze špatného úsudku.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 20.9.2006, 21:01

Willy: kamenovat te nebudu, nicmene s par tvymi nazory si dovolim nesouhlasit.

ad 1) Vsak nabidka selaga je taky seriozni. Dokonce je zalozeno vyhradne tema venovane odkupu tve a jeho karty. Jak jsem psal, velmi rad se na tom budu financne podilet (zduraznuji, ze se sve kapsy).

ad 2) Tim lepe a radostneji, takze nic nebrani odkupu.

ad 3) Jelikoz jsou zde videt projevy, spolecne pro vas oba i z hlediska casove, zrejme jste tak byli zaskatulkovani - viz. ikona, vystoupeni apod. Nemuzes se tedy tomu divit.

ad 4) Na zavodech sice foti par lidi, nicmene ani jeden z nich to neuverejnuje na netu, nehlede na chronologicke razeni a dalsi veci. Fotky jsou urceny pro vsechny strelce i pripadne zajemce. Opravdu nemam potrebu si fotit zavody sam pro sebe. Dalsi veci je, ze na nase fotky se ve vetsine zavodu odkazuje i LEX. Takze si dovolim to jako pomoc brat.

ad 5) Muj prispevek byl napsan bez jakekoliv averze vuci tobe. Nestojim o zadny flame s tebou ci zbytecne dohady. Stengan zde byl jiz nekolikrat (i verejne) napominan, ze se dopousti porusovani pravidel. Jeho dalsi setrvani zde je pouze v ramci dobre vule (sam asi vis, ze kdyby to co predvadi tady, predvedl na gunshopu nebo strelectvi, tak si tam uz ani neskrtne).
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

....

Příspěvek od Salamoun » stř 20.9.2006, 21:03

Všem prudičům

Slíbil jsem ADMINovi,že budu v příspěvcích pokračovat pouze v odborných mantinelech a vyjadřovat se pouze k věci,ne k vaginismům,ale aby v tom nebyl SELAG sám,bejt ADMINem,tak máte prudiči dávno po prdeli,slušně řečeno BAN,protože už to tu hovnujete smradlavě hezky dlouho.Znovu opakuji na ostatních fórech by jste už vyletěli 3.kosmickou rychlostí s otiskem hodně špičaté boty uprostřed řiti.

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » stř 20.9.2006, 21:11

Willi: Nemám , co bych dodal. Snad jen, že výzva Stenganovi, ať se zdrží projevů, tady už několikrát zazněla. A opravdu jsem si mysle, že kartu chceš prodat. Obecně musím říct, že mě tato roztržka velice mrzí. Hodně dlouho jsem mlčel, jenom četl a tiše zatínal zuby. Ale od určitého okamžiku to už opravdu nešlo. Tady už nejde dávno o EFMJ. Jde o směřování klubu MG a závodů LOS. Stengan se to snáží směšovat, já se tomu bráním. Důvod je jednoduchý. Pro MG můžu občas něco udělat, případně jenom pokecat s lidma stejných zájmů. Pro LOS objektivně nemohu dělat nic - jsem na té "vesnici" jak psal Stengan a do centra dění LOS je to pro mě opravdu daleko. Je mi to prostě hodně líto. Osobně ti přeju štěstí a úspěch ve tvém konání.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » stř 20.9.2006, 21:17

Držel jsem se dlouho, ale již nemohu dále mlčet! Hlas svobody hřímá lví silou v mém srdci! Je na čase konečně roztáhnout perutě a vyrazit vstříc nedozírným dálavám volnosti! Dost bylo samozvaných uchvatitelů a ničemných "mravokárců"! Zde je má

Deklarace nezávislosti

Já, Smith A., vědom si neustálé relativizace elementárních principů mravních, majíc na zřeteli dávnou tradici evropského a světového individualismu, liberalizmu, demokracie a vzájemné tolerance lidských bytostí jakož i nezpochybnitelných lidských práv, tímto vyhlašuji svou svrchovanou suverenitu v rozhodování o svých záležitostech souvisejících s trávením mého volného času.
1. Nikdo nemá právo intervenovat ve věci trávéní mého volného času (kromě mé zákonité manželky).
2. V této záležitosti se necítím vázán ničím, kromě zákona, vůle své (a mé zákonité manželky).
3. V těchto mezích si vyhrazuji absolutní právo konat či nekonat cokoli se zamane mě samému (nebo mé zákonité manželce).
4. Nepřipustím jakékoli vměšování ať již slovem či písmem, přímé či nepřímé, připomínky, výtky, kritiku a to z jakékoli strany (vyjma mé zákonité manželky).
5. Každý (kromě mé zákonité manželky), kdo tuto deklaraci nebude respektovat, bude bez výstrahy ihned poslán do prdele.
6. Stengan není moje zákonitá manželka!

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » stř 20.9.2006, 21:26

Smith: :D :D Málem sem si rozsekl obočí o klávesnici. Co slovo, to perla. Pod bod 6. se taktéž podepisuji.

Příspěvky: 302

Registrován: ned 19.3.2006, 11:12

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Willy » stř 20.9.2006, 21:46

Smith: Jj, také jsem se pobavil, je to vážně pěkně napsané :lol: .

Musím říct že i mne dneska Stengan docela pěkně nas*al a nebojím se mu to říct otevřeně. On to ode mne také ví a řekl jsem mu to. To je to o co jsem tady od začátku bojoval i mezi ostatními a co mne tak moc zklamalo, že to nedokážou. Jediné co jsem opravdu chtěl bylo se bavit naprosto otevřeně a veřejně a ne z toho dělat politiku na podivné úrovni utajování a šuškání někde bokem. Co se týká lidí kteří se nechali unést k nadávání a urážkám u kterých tomu běžně nebývá, tak je také chápu - dneska to fakt bylo hustý. U lidí kteří se tomu snaží dát surrealistickou a nadčasovou až místy parazitujícně satirickou úroveň v oblasti vulgarit případně jen "náběhů a špeků" (že Salamoune) tam to bohužel ukazuje na jejich vlastní úroveň. Neboť jak pravil klasik "úroveň naší mluvy jest zrcadlem naší duše". Pro méně chápající přeložím - jak mluvím a jaké výrazy používám, takovým ve skutečnosti jsem :wink: . A to že se to snažím schovat za téměř staročeštinu na tom nic nemění.
Dobrý úsudek pramení ze zkušeností. Zkušenosti bohužel pramení ze špatného úsudku.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 20.9.2006, 21:50

Willy: jenom si dovolim kratickou otazku. Psal si, ze "úroveň naší mluvy jest zrcadlem naší duše". Plati to i pro psany projev?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 302

Registrován: ned 19.3.2006, 11:12

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Willy » stř 20.9.2006, 22:00

S474N: Považuju napsané a vyřčené za naprosto stejné. Buď to tak myslím a napíšu to (nebo řeknu - není rozhodující) a nebo to vůbec nemám ani psát ani vyslovovat. Pokud se tážeš třeba na gramatiku tak ta asi není rozhodující, když mluvíš tak také nikdo nezkoumá jaké i/y jsi vlastně řekl....

Je to jako to heslo co je na bráně Čelakovické střelnice, něco ve smyslu že "vyřčené slovo a vystřelenou střelu nelze vrátit" já bych tam klidně doplnil i to napsané slovo ...
Dobrý úsudek pramení ze zkušeností. Zkušenosti bohužel pramení ze špatného úsudku.

Zpět na „Sdružení LEX“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz