Pomáhání na závodech LOS - chci abyste makali


Vše týkající se sdružení LEX

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Re: ....

Příspěvek od para » stř 20.9.2006, 22:28

Salamoun píše:protože už to tu hovnujete smradlavě hezky dlouho.
Nezklamal :roll:
"Only the dead have seen the end of war."

Příspěvky: 323

Registrován: pon 24.4.2006, 19:45

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od adis » stř 20.9.2006, 23:05

tak mě napadá,jestli se tu ještě bavíte o čelákovicích,nebo o píčovinách :?:
vymyslete si ty družstva a na tadyty sračky si najděte jinou diskusi...

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 21.9.2006, 0:18

a) prispevky, ktere se netykaji Celakovic navrhuji presunout do sekce "ostatni" thread "vaginismy" (pekne to slovo)

b) 2Stengan - hergot chlape, souhlasim s EFMJ, souhlasim ,ze ne vsechno, co tu kdo napsal se ti musi/muze libit, ale sorry - ted uz placas blato kolem sebe - kdo chce, pomaha, kdo nechce - nepomaha, kdo je latentni - toho jsi akorat odradil :-(

c) 2Smith - jako vzdy - excelentni

d) 2Salamoun - totez

e) 2Cert - ja ti rikal - neprilejvej ohen dalsima zbytecnejma reakcema

f) 2Selag - na "zkusenejsiho pana" (mysleno pozitivne!) se nechavas vcelku vytocit

g) 2adis - svata pravda

h) 2all - dobrou noc :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » čtv 21.9.2006, 0:34

Vážený bývalí kolegové-členové MG.

Dnes opětovně nastala velká pře v diskuzi závody a posléze osobní napadání ze všech stran.
Vzhledem ktomu že jsem po SZ s Selagem a Smithem dospěl k názoru a konečně mi bylo vysvětleno jak to vlastně s MG je tak se vší platností dnes ukončuji jakoukoliv aktivitu v klubu MG a fóru stím spojeném.
1.
Admine tak abych dodržel své slovo na odevzdání klubové karty vip která již nemá pro moji osobu jakoukoliv cenu požaduji vystavění náhradního průkazu od LEXu A SSK-Swampu jakož to řádný a nadále setrvávající člen.Předání dohodnem osobně oproti klubové kartě MG která bude znehodnocena z důvodu nacionálů.
2.
Prosím o zamyšlení nad přijetím dalčích členů a automaticky je přihlašovat do SSK-Swamp vyvarujete se zbytečnostem,které provází můj odchod po zjištění že jste jen klub přátel psaní o pistoli Glock a s SSK-nemáte nic společného,protože tohle je jen o psaní a ne o věcech spojené s pistolí Glock a SSK jak mi bylo neutále zdělováno.
3.
Už po několikáté žádám Admina,aby mi zamezil přístup a vymazal nick stengan z fóra,tak aby jste mohli dále vklidu a jak tu zaznělo dospělácky psát o zkušenostech s pistolí Glock.
Totu prozbu už jsem několikrát vznesl jak u Admina S474N,tak včera u Jasíka jakož to jedním z členů vedení.

tod asi vše přeji příjemnou zábavu u pokecu a pistoli Glock a psaní o ní stím spojenou.


s pozdravem J.Kotek-stengan
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 21.9.2006, 7:51

Dneska jsem si to procital pomerne pozorne a na co jsem nenarazil:
Willy píše: Musím říct že i mne dneska Stengan docela pěkně nas*al a nebojím se mu to říct otevřeně. On to ode mne také ví a řekl jsem mu to. To je to o co jsem tady od začátku bojoval i mezi ostatními a co mne tak moc zklamalo, že to nedokážou.
Takze celou dobu je to o tom, abychom vas dva poslali do (_x_) a tim padem z vas udelali mucedniky? Vis Willy, slusny clovek se vyjadruje jinak a ono poslani nekam bude byt i formou zadosti, aby se zde nevyskytoval. Ale nekterym lidem to stale nedochazi. Nicmene pokud to chces slyset opravdu naplno, tak za sebe rikam "jestli tu chcete delat bordel, tak tahnete do *77*". Staci? Ulevilo se ti? Dosahl si sveho?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 21.9.2006, 7:52

stengan:

ad 1) Uz jsem ti psal, ze ti ji osobne velmi rad vyjednam.

ad 2) S SSK mame spolecneho hodne, protoze je to jeden z nasich partneru. To ovsem neznamena, ze tu budes ty buzerovat lidi, aby chodili makat. Je to kazdeho svobodne rozhodnuti, jestli prilozi ruku k dilu.

ad 3) A ty potrebujes byt vymazan? To se proste neumis chovat jako rozumny clovek a proste ze sve vlastni vule, sem nepsat?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Příspěvek od Stepan » čtv 21.9.2006, 8:50

None, to ale ale dlouhatananánskej thread, o co tu jde? Stengan si stěžuje že Můjglokáci málo pomáhají se závody? Je to pravda nebo ne?

Stengan asi doopravdy trochu prudí ale celkově nevalná atmosféra tohohle threadu se způsobena hlavně reakcema jiných lidí, jestli si můžu dovolit postřeh...

Mimochodem, ten, kdo se nechá pruzením původního prudiče sám velice ochotně vyprudit je stejně opovrženíhodný prudič jako původní prudič, a vůbec nemá právo původnímu prudiči právo nadávat, že je prudič, když i on sám je prudičem.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » čtv 21.9.2006, 9:23

S474N nikdo nechce být mučedníkem to nevím kde jsi na to pořišel.Prostě chci být jen z vlastní vůle vypnut-smazán nick stengan a aby se provedel výměna karek jak jsem již psal nestojím oto aby ně někdo pomlouval nebo si myslel že když nejsem členem tak mám stále možnost čerpat výhod spojených s vip kartou MG.
P.S tohle není nic proti včerejší výměne názorů se Selagem ale prostě to bude lepší na všechny strany.
sten.
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 652

Registrován: úte 29.3.2005, 14:38

Příspěvek od MujGLOCK.com » čtv 21.9.2006, 9:27

stengan píše:Ano chci být vymazán a chci aby proběhla výměna karty vip MG za náhradní karty LEX a Swamp kde jsem stále členem děkuji.sten.
Uživateli stengan na jeho žádost znemožněn přístup.

Příspěvky: 18

Registrován: pát 03.3.2006, 9:24

Příspěvek od volkswagen » čtv 21.9.2006, 9:45

Takže já bych to shrnul. Sten byl na dvou závodech, přeložil tam stéblo křížem, tím pádem má gebíry na to aby všechny ostatní prudil. Je pěkné že začal u sebe, ale kde proboha bere tu drzost nutit k tomu ostatní?

Příspěvky: 302

Registrován: ned 19.3.2006, 11:12

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Willy » čtv 21.9.2006, 9:55

S474N píše:Dneska jsem si to procital pomerne pozorne a na co jsem nenarazil:
Willy píše: Musím říct že i mne dneska Stengan docela pěkně nas*al a nebojím se mu to říct otevřeně. On to ode mne také ví a řekl jsem mu to. To je to o co jsem tady od začátku bojoval i mezi ostatními a co mne tak moc zklamalo, že to nedokážou.
Takze celou dobu je to o tom, abychom vas dva poslali do (_x_) a tim padem z vas udelali mucedniky? Vis Willy, slusny clovek se vyjadruje jinak a ono poslani nekam bude byt i formou zadosti, aby se zde nevyskytoval. Ale nekterym lidem to stale nedochazi. Nicmene pokud to chces slyset opravdu naplno, tak za sebe rikam "jestli tu chcete delat bordel, tak tahnete do *77*". Staci? Ulevilo se ti? Dosahl si sveho?
Na toto mi nezbývá napsat nic jiného, než že jsi učiněný demagog, který si opět vyčetl mezi řádky něco, co tam opravdu nebylo. Tobě by prospěl psychouš, protože už ti to opravdu asi leze na mozek a sám nevíš co s tím. Vždy musíš mít poslední slovo i kdyby "čert na koze jezdil".
Dobrý úsudek pramení ze zkušeností. Zkušenosti bohužel pramení ze špatného úsudku.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 21.9.2006, 9:57

Willy: mezi radky? Ja tam tedy mezi radky nic nevidim a nespekuluji. Pouze jsem reagoval na to, cos tam ty presne napsal. Nejdriv si stezujes, ze tu probihaji nejake "septandy" a nikdo nemluvi otevrene a kdyz ti to zde "na ferovku" reknu, tak zase vymyslis jine veci *24**71*

Zkus se zamyslet nad svym podpisem, mam totiz dojem, ze sam si prave na jeho konci.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

TO VOLKSWAGEN

Příspěvek od Salamoun » čtv 21.9.2006, 10:01

Na mě to dělá furt dojem,že si přečetl něco někdy nemálo bolševické literatury a ta ho zaujala,naposled nutili k práci soudruzi a jak dopadli,ale o dříčích s dobrovolným BANem,jen dobře,třeba měl nějaké kladné vlastnost,třeba byl skromné povahy a v kolektivu oblíben,k řešení celospolečenských problémů se stavěl aktivně a měl chuť se stát jedním z pilířů naší v nesnázích budované nové společnosti..... :idea: :idea:

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » čtv 21.9.2006, 10:08

No, ještě bych mu přidal kritický pohled na věc a nebál se veřejně pranýřovat zjištěné nešvary, včetně těch na nejvyšších místech. Čest jeho památce :-(

Příspěvky: 302

Registrován: ned 19.3.2006, 11:12

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Willy » čtv 21.9.2006, 10:11

SS47: OK, to že jste to celé vytrhnul z kontextu a pak použil pro svůj účel u Vás chápu (ano je to tak opravdu Vám pane SS začínám vykat a budu rád když to tak bude i nadále z Vaší strany). A pokud Vaše odpověď měla znamenat vypadni taky jako Stengan, tak to rád udělám. Ale to že Vás budu urážet ode mne opravdu nečekejte, hádám se pouze s lidmi, kteří mi za to stojí a kterých si vážím - opravdu k nim nepatříte. S přáním hodně úspěchu a vzájemné tolerance celému MG (ovšem mimo Vás pane SS74 protože od Vás se toho nikdo nedočká a pokud ano tak pouze krátce než si najdete první možnost mu vrazit kudlu do zad) přeje Willy-Vláďa.
Dobrý úsudek pramení ze zkušeností. Zkušenosti bohužel pramení ze špatného úsudku.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 21.9.2006, 10:39

Willy: ono je to mozna o tom, ze soucasni lide jsou v klubu dele nez nekdo, kdo je zde "za ctrnact dni tyden". Takoveto, rikejme jim treba rychlokvasky, potom maji zrejme na srdci spasit vsechny cleny svymi skvelymi napady. Podle toho to ovsem dopada, protoze sve napady nejsou schopni dotahnout do konce, nybrz je ve vetsine pripadu ani rozjet.

Nikdo te nevyhani, co jsem napsal drive plati stejne pro vsechny - pokud nekdo dela zamerne bordel, neni tu vitan. A to jsem presvedcen, ze v tomto se shodnou vsichni zde na foru (at uz clenove ci neclenove).

K tomu hadani - ja tedy s lidmi, kteri mi za to stoji radeji diskutuji, nez abych se s nimi hadal. Ale to je asi o pristupu kazdeho jednotlivce zvlast.

PS. neoslovuj me prosim SS, nejsem zadny nemecky dustojnik. Dekuji.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 18

Registrován: pát 03.3.2006, 9:24

Příspěvek od volkswagen » čtv 21.9.2006, 10:45

Hroch říká zvířátkám: Zítra pojedeme na výlet.
Žabička povídá: A proč zítra? A mě by se to hodilo pozítří!
Hroch: Pojedeme lodí.
Žabička: A proč lodí? a já bych raději vlakem!
Hroch se na ni podívá a říká: A nejede žádný zelený zvíře s velkou držkou.
Zabička: A proč zrovna krokodýl??? Dyť se tolik těšil!

To mi ti dva rychtářovi synové chytrolínové připomínají. Když není po jejich tak se hrozně diví....

tom

Uživatelský avatar

Příspěvky: 843

Registrován: čtv 26.1.2006, 21:46

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10

Příspěvek od tom » čtv 21.9.2006, 11:34

Dobrý *47*

Zpět na „Sdružení LEX“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz