MP Praha - dnes u me "stoupl" jejich kredit


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

MP Praha - dnes u me "stoupl" jejich kredit

Příspěvek od cmk » úte 26.9.2006, 21:49

Tak si tak jedu dneska od Brymovy a proplejtam se Starym mestem - tudiz mistem, kde je skoro vsude zona s parkovanim jen s kartou (takova ta modra cara). Kdyz najednou v jedny jednosmerce prijedu k odtahovce, ktera naklada stribrnou 406ku bez karticky. Na tom by nebylo nic tak zvlastniho, kdyby pulka ty silnice nebyla prazdna a ten odtahovak tam nezatarasil celou cestu a asi 10 aut, ktery chtely projet tam zasperoval.
Tak jsem vystoupil z auta a prisel k policajtovi, co na to dohlizel... Zeptal jsem se ho, jestli tu 406ku odtahujou proto, ze je to prekazka v silnicnim provozu nebo proto, ze mu chtej dat pokutu. Rekl, ze proto, ze je to prekazka provozu... Tak jsem mu ukazal do ulice a rikam mu, ze je poloprazdna, ze sice chapu, ze ten ridic by mel dostat pokutu, takze bych pochopil listecek, nebo boticku, ale ze jedinou prekazkou v provozu jsou tam oni s tou odtahovkou... Zacal rikat neco o tom, ze kdybych tam bydlel, tak by mi taky vadilo, kdyby tam parkoval nekdo bez karticky... To uz jsem jenom zavrtel hlavou a sel pryc, protoze to bych mu mohl dokolecka opakovat argument,ktery jsem mu uz rekl... Kazdopadne - MP Praha u me kousek ztratila...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re

Příspěvek od realcop » sob 30.9.2006, 17:00

Aniž bych se jich chtěl nějak extra zastávat. Othahové vznášedla MP nevlastní a dopravní předpisy jsou od toho aby se dodržovaly. Konec názoru
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » ned 01.10.2006, 21:40

O tom zadna... Vzdyt jsem i napsal a tomu MP rekl, ze listecek nebo boticka by byla mnohem vhodnejsi... Jelikoz vymahanim zakona tam, kde sice doslo k jeho poruseni, ale nikdo tim nebyl ohrozen ani omezen zpusobem, ze se hodne aut zatarasi na hodne minut... no nevim no...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » ned 01.10.2006, 21:43

cmk: listecek dat muze, ale jedine co to je, je nevyzadana reklama za steracem pripadne znecistovani. Listecek je v pripade MP uplne onicem.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 02.10.2006, 8:16

S474N - vymahatelnost listecku je jejich problem... oni chtej dat pokutu, necht si to vymuzou... Hlavne at s tim neotravujou xx dalsich lidi, co jenom jedou kolem.
Kazdopadne je tam napsana i boticka.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz