DRŽENÍ SE TÉMATU


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

DRŽENÍ SE TÉMATU

Příspěvek od realcop » úte 03.10.2006, 14:14

PÁNOVÉ A DÁMY. RÁD BYCH POUKÁZAL NA JEDEN NEŠVAR, KTERÝ AČKOLIV BYLA DÁNA PEVNÁ PRAVIDLA SE NA FÓRU VYSKYTUJE NEJČASTĚJI. POKUD BY SE CHTĚL TADY NA FORU POUČIT LAIK NEDOZVÍ SE NIC. MNOHOKRÁT JSEM TADY ZAŽIL ODBOČENÍ OD TÉMATU ÚPLNĚ NĚKAM JINAM, TAKŽE DOTYČNÝ KTERÝ SE DOTAZOVAL TŘEBA NA NÁBOJE, NAŠEL NA STRÁNCE ŠEST ROZHOVOR O SPOUŠŤOVÝCH PRŮŽINÁCH. JDE O NAPROSTÝ CHAOS A AČKOLIV SE TU NEDÁVNO USTANOVILA PRAVIDLA, JEN MÁLO LIDÍ JE DODRŽUJE. POKUD NĚKDO NENÍ SCHOPEN NĚCO ŘÍCI K TÉMATU, NEBO PROSTĚ NEVÍ CO BY ŘEKL, TAK AŤ SI ZALOŽÍ NOVÉ TÉMA A CINTÁ TAM. JÁ BYCH SE RÁD NĚCO DOZVĚDĚL, ALE NEBAVÍ MNĚ ČÍST DESÍTKY PŘÍSPĚVKU, KTERÉ SE NETÝKAJÍ TÉMATU O KTERÉM BYCH RAD NĚCO VĚDĚL. TAKŽE PROSIM MLUVTE VŽDY K DANÉMU TÉMATU PLS :onfire:
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » úte 03.10.2006, 14:29

realcop:
No ono se to nedá někdy tak jasně ukočírovat, můj názor je, že občas neškodí trochu uhnout od tématu. Hlavní je aby to zůstalo v korektní rovině. :wink:

P.S. Ten CapsLock je brutální :shock:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re

Příspěvek od realcop » úte 03.10.2006, 14:34

Souhlasím, pokud se to ale týká tématu alespoň z části. Ale ne odkazy typu off topic a budeme se bavi o rybolovu
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 03.10.2006, 14:40

Souhlasim s tim, co napsal para a sam verim, ze je to jiz o dost lepsi, nez to bylo. Ovsem temito "detskymi" nemocemi si museji projit vsude. Na druhou stranu bych byl nerad, pokud by zde treba chybel humor a stalo se z toho pouze suchoparne forum typu "dotaz<->odpoved".
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

RE

Příspěvek od realcop » úte 03.10.2006, 14:42

SAMOZŘEJMĚ JE TO TAK ŽE FORUM JE OD POVÍDÁNÍ SI ALE I O TOM, ŽE SE ČLOVĚK NĚCO DOZVÍ. CHTĚLO MĚNĚ BEZPŘEDMĚTNÉHO HUMORU A VÍCE INFORMACÍ
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » úte 03.10.2006, 14:53

čert:
Jo, je to o dost lepší, už jen pro to že sem šel do sebe 8)
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 579

Registrován: úte 19.4.2005, 12:50

Zbraň: ruzne

Bydliště: Praha

Příspěvek od Scout » úte 03.10.2006, 16:28

realcop: co máš prosímtě s tím capslockem? Ty ho máš nějak rozbitej, že se Ti vždycky náhodně zasekne a Ty si toho nevšimneš? Nejak mi to pořád není jasný, přece bys ho vědomě nepoužil na celý příspěvek... vzdyt se to neda číst a je to neslušný...
Scoutův teorém hledání ponožek: Pár neexistuje.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 105

Registrován: pát 25.8.2006, 0:58

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od mpts » úte 03.10.2006, 18:30

Scout píše:...a je to neslušný...
Asi jako by člověk přišel do klubu mezi gentlemany, postavil se a začal tam na plná ústá křičet. Vskutku velmi nevhodné.
Lascia ch'io mangi; e se ti piace, manga con me!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re

Příspěvek od realcop » stř 04.10.2006, 6:55

Pardon za capslock. Jak že se to říká? Kdos neinnen hoď kamenem?
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

Příspěvek od Salamoun » stř 04.10.2006, 8:45

No a hned vidíte,jak se snadno odbočí od tématu,začátek byl o dodržování tématu a hle už se tu probírá problematika viny a velkých písmen :shock:

Hele REALCOP,ze svejch zelenej let si pamatuju,že všechny gombíky na uniformě mají být zapjaty,koš je od slova vynešený,dveře-zavřené,podlaha navoskovaná,zápich z marxleninismu za 5,mám pokračovat?
Osobně si myslím,že když si někdo trochu uleví a přehodí lehce výhybku,třeba překrásná slečna von JIRMAX atd.,nejni to na škodu.Jsme přeci lidé,ne stroje bez možnosti si třeba desetkrát denně si vzpomenou na něco hezkého a podělit se i s ostatními.... :P
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re

Příspěvek od realcop » stř 04.10.2006, 8:57

Klidně ať se podělí k tématu, nebo ať si cintají na jiné téma ve vlastnoručně založeném tématu o cintání.

Mimochodem tvé armádní zkušenosti mně sice dojaly k slzám, ale přesto bych doporučoval, přesunout se do přítomnosti. Je doba tržní ekonomiky tzn. utrhni co můžeš
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

To REALCOP

Příspěvek od Salamoun » stř 04.10.2006, 12:43

Trochu Ti napovím,podívej se na svoji vrchnost,uvědom si kolik je jim let,vezmi metr a změř jak mají hluboko vykopanej zákop,ve kterém jsou ukrytí při výkonu své funkce a pak mi mluv o trhání něčeho,nanejvejš se utrhnou Tvoje distinkce,když jim toto verbálně připomeneš :woot:
Ale musíš uznat,že myšlenka na slečnu von JIRMAX je přecejenom nádherná,lepší než každodenní realita :wub:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: pát 17.2.2006, 7:10

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha/Kladno

Příspěvek od M a r c e l » ned 08.10.2006, 8:26

salamoun: pane ty si uchyl B-)))

realcop: omlouvam se za OT a uz mlcim B-)))
M a r c e l

nejdůležitější je stát na správné straně hlavně B-)))
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re

Příspěvek od realcop » ned 08.10.2006, 13:19

On jo by si rozuměli s mpts (budha). Dva extrémy
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz