POLICIE PROČ?


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

POLICIE PROČ?

Příspěvek od realcop » pon 09.10.2006, 0:49

BYL BYCH RÁD KDYBYSTE SE MNĚ PTALI NA VĚCI, KTERÝM JAKO POLICISTA MŮŽU ROZUMĚT A O KTERÝCH VY NEVÍTE PROČ JSOU TAK JAK JSOU. CO NEBUDU VĚDĚT POKUSÍM SE ZJISTIT. HLAVNĚ SE MNĚ NEPTEJTE NA NEUZAVŘENÉ PŘÍPADY, PROTOŽE TAM NELZE ZVEŘEJNIT ZHOLA NIC.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 09.10.2006, 8:19

realcop: ja te predevsim uz ponekolikate zadam, at bezodkladne prestanes pouzivat ten debilni capslock. Dekuji
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » pon 09.10.2006, 9:49

Ja napriklad vubec nerozumim tomuhle:
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2006100804
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 09.10.2006, 9:56

Mistral: to jsem docetl cca pred hodinou a jak nekdo zminil v diskuzi - ja uz bych byl asi davno na Mirove pod zamkem.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re

Příspěvek od realcop » pon 09.10.2006, 10:17

Tak abych řekl pravdu tady tomu nerozumím ani já. Takže co jsem tak nějak postřehl: Skutečně je to tak, že když někoho chytím v kradeném autě, je problém mu dokázat, že auto ukradl. Většinou je to klasika. Prodal mi to známy jmenuje se Fanda a dal nevím. A zme takříkajic v perdeli pane hrábě.
Vrácení odcizeného vozidla, zvláště když je v převodu je ňamka pro labužníky. U policie pro tyhle věci existuje tolik interních mnohokrát protiřečících si předpisů, že i kdybych nechtěl musím vypadat jako idiot. Protože každý funkcionář si může vydat závazný pokyn dle libosti, aniž by musel ověřovat zda to něčemu neodporuje. Mnohdy je to jediná vlastní činnost, kterou mohou funkcionáři prezentovat, tak napíšou nějaký paskvil a prase aby se v tom vyznalo.
Po rozsáhle reorganizaci v roce 2003, která měla zjednodušit formality u policie máme například místo dvou šéfů čtyři. Útvary, které musely být spolu, protože jejich spolupráce byla nutná byly rozděleny a každý tento útvar má sveho velmi ddůležitého šéfa, který vyžaduje vše písemnou oficialní cestou. Zkráceně hlava neví co dělájí ruce.
Protože vy se s šéfy nesetkáte, ale jen s tím ŤuňŤou na místním oddělení je jasné, že ten bude za kreténa.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: re

Příspěvek od Starosta » pon 09.10.2006, 11:41

realcop píše:Tak abych řekl pravdu tady tomu nerozumím ani já. Takže co jsem tak nějak postřehl: Skutečně je to tak, že když někoho chytím v kradeném autě, je problém mu dokázat, že auto ukradl. Většinou je to klasika. Prodal mi to známy jmenuje se Fanda a dal nevím. A zme takříkajic v perdeli pane hrábě.
Paneboze ja mam opravdu pocit, ze ziju v jinem svete. Kua jedes v ukradenem aute, mas prisitou kradez a dokud nedolozis konkretniho cloveka od koho jsi to koupil (zlodeje nebo clanek mezi) a za jakejch podminek, jdes sedet! Kua ja bych blil, tohle je opravdu na hlavu :mad:
Tady presumpce neviny funguje a u NO ne?? Kazdej drzitel zbrane je potencialni vrah a psychopatickej vysinutec, ale kokot co jede kradenym autem je svatousek s pravem na uhrazeni oprav, ktere na tom aute provedl.

:!: ===CENSORED=== :!:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re

Příspěvek od realcop » pon 09.10.2006, 11:53

Počkej zamyslím se: jo máš pravdu je to tak
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re

Příspěvek od realcop » pon 09.10.2006, 11:59

Ne že by mně to sralo, ale těžce mně to nasíra. Mužu se rozskočit, když to vidím, ale bohužel důkazní břemeno je na policii, vyšetřovatelích, a soudci. Pak už jde jenom o to právě shromáždit dostatek důkazů, které by usvědčily pachatele. Proto jsem tady říkal, že chytit někoho je to nejjednodušší. Dokázat mu to není ale sranda.

Musí se zjistit jestli se v dané chvíli pohyboval na místě TČ, otisky, mechanostopy, stěry, minulost, svědci, znalecké posudky. A stojí to mooooooooc peněz a třeba prostě soudce řekne. Mno není dostatek důkazů, tak se pana obžalovaný mějte hezky a pac a pusu.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re

Příspěvek od realcop » pon 09.10.2006, 12:03

Nedavno jsem byl na výslechu, pro případ kdy sem před rokem chytil frajera v kradeném autě. Trvalo rok, než se shromáždily takové důkazy, aby mohl být odsouzen. Chapeš ten čas rok piplačky aby jednoho čudlu dostali do kriminálu. Naštěstí byl celou tu dobu ve vazbě, takže nemohl pokračovat v trestné činnosti. Ten spis měl snad 20 kilo.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » pon 09.10.2006, 14:12

Já se snad dám na čórování aut.. Očividně to není špatnej byznys.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

TO ALL

Příspěvek od Salamoun » pon 09.10.2006, 14:18

Pojďte společně najít REALCOPovi nějakou vstřícnou utěšitelku,začíná mu vonět práce a zavánět smradem myšlenka na kocoura v troubě.Zakopuluj si,jednoho spasitele už mají křesťani na kříži.... *24*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » pon 09.10.2006, 14:58

Salamoun: Zda se mi to, nebo posledni dobou strasne hulis? :D
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

TO STAROSTA

Příspěvek od Salamoun » pon 09.10.2006, 16:32

Myslím to opravdu vážně,mimochodem,jsem si svou poslední cigaretku dokouřil dávno tomu,kdo chce spasit svět,ač u policie, u armády,v rovníkové Africe a vůbec kdekoliv,by si sám měl naordinovat nějakého mozkodlaba,nebo vitamíny,ale ty nejsou na mozkové problémy,takže zbývá jen a jen komunikace,a to nejlépe s opačným pohlavím a ve vodorovné poloze,tam se narovná páteř,ta pravá,ne ta pokřivená,která má majitele společnost okolní. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re

Příspěvek od realcop » pon 09.10.2006, 19:47

Útěchou vám může být, že jsem potkal mnoho starých recidivistů a když už jsou moc starý, aby stačili nekalému řemeslu, kopnčí jako bezdomovci. Ti lepší končí jako pan. Mrázek.

Jak se to říká? Na každou svini se vaří voda
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 84

Registrován: úte 10.1.2006, 21:21

Zbraň: CZ Slavia 631 Lux

Bydliště: Ostravsko/Opavsko

Příspěvek od Hans_FBI » pon 09.10.2006, 21:34

Jo jo, kdo s čím zachází, tím taky schází *52* Docela mě potěšilo založení "policejního tématu", dobrý nápad pane realcope. Jak jste psal, že se mám připravit na to, že budu muset investovat nemalé peníze do vybavení, co to znamená? Pokud je clovek policistou tak by mel nafasovat kvalitní výstroj a výzbroj ne? Teďkom ve škole bereme vyzbroj a vystroj HZS ČR a tam na každou maličKost existuje norma upravena vyhlaskou MV.
Jako nevim, kdysi mi trener rikal ze by byl radsi policajtem nez hasicem.....mno tak nevim no.... kazdopadne statni policie je vyzva :P
Lidská mysl je ta nejmocnější zbraň!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 470

Registrován: úte 27.6.2006, 13:27

Bydliště: Západ

Příspěvek od Poli » pon 09.10.2006, 22:35

Nedá se pořádně popsat na nějakém fóru, co tě bude u PČR čekat, jak to či ono chodí, to je na pár hodin u piva. Můj názor: Jestli máš na výběr, jdi k hasičům.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re poli

Příspěvek od realcop » pon 09.10.2006, 22:41

Pravdu díš.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 84

Registrován: úte 10.1.2006, 21:21

Zbraň: CZ Slavia 631 Lux

Bydliště: Ostravsko/Opavsko

Příspěvek od Hans_FBI » pon 09.10.2006, 23:00

dobra, neresim...........skola mi zatim staci az az
Lidská mysl je ta nejmocnější zbraň!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 41

Registrován: stř 07.6.2006, 8:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Jížní Morava

Příspěvek od M16A2 » úte 10.10.2006, 18:30

Určitě hasiči,kamarád nedávno nastoupil k a je spokojenej i policie má svoje pro i proti to už je každého věc co ho v zaměstnání naplňuje,ale hlavně né k ARMÁDĚ *77* .Bože chci do nebe v pekle už jsem byl VÚ 1825 Tábor
S Glockem je život krasnější.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 84

Registrován: úte 10.1.2006, 21:21

Zbraň: CZ Slavia 631 Lux

Bydliště: Ostravsko/Opavsko

Příspěvek od Hans_FBI » úte 10.10.2006, 22:00

Mno armada, od te radeji dale....nic proti nekomu, kdo v ni slouzi, ale jak rikal nas ucitel na VS, ktery byl 20let u vojska: V armade jste pouze hmota :evil:
Lidská mysl je ta nejmocnější zbraň!

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz