Romové vtrhli na služebnu a zbili policistu


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Romové vtrhli na služebnu a zbili policistu

Příspěvek od realcop » ned 15.10.2006, 10:35

S otřesem mozku a dalšími poraněními je hospitalizován policista z Boru na Tachovsku, kterého v sobotu jako akt pomsty zbili Romové přímo na policejní služebně. Důvodem útoku pětice Romů ze Skvizína byla odplata za to, že dotyčný policista jednoho z nich krátce předtím zadržel při útěku od dopravní nehody, kterou muž způsobil.

15.10. 2006 10:27
BOR NA TACHOVSKU - "Dvacetišestiletý muž havaroval a z místa nehody utekl. Jeden z členů policejní hlídky ho po pronásledování zadržel a předal kolegům z dopravní policie, která přijela nehodu vyšetřit," líčil tachovský policejní ředitel Jaromír Kníže okamžiky, které předcházely dramatické dohře.

Řidič se pak ale podle Knížete z místa nehody vzdálil s tím, že si jde zajistit odtah vozidla.Ve skutečnosti ale přivolal rodinu a společně s ní vyrazil na policejní služebnu.

Policistu zbil do bezvědomí
"Kopali do dveří, až je skoro vylomili. Na služebně byli v tu dobu dva policisté, z nichž jeden byl právě ten, který muže utíkajícího od nehody zadržel. A právě řidič jako akt pomsty policistu udeřil tak silně, že ten upadl na zem a ztratil vědomí. Druhý policista vysílačkou přivolal pomoc. Mezitím útočník utekl a vrátil se k místu nehody, jako by se nic nestalo," popsal další sled událostí Kníže.

Později kriminalisté útočníka zadrželi a obvinili ho z trestných činů maření výkonu úředního činitele, výtržnictví a ublížení na zdraví. O jeho vzetí do vazby rozhodne soud.


Puvodni odkaz:
:arrow: http://www.novinky.cz/krimi/romove-vtrh ... mdv7r.html

ASI HO NEOBVINI MOHL BY TO BYT RASISMUS
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Příspěvek od Stepan » ned 15.10.2006, 11:01

To jsou ale ňoumové, voni si nechaj na služebnu vlámat cigoše a ještě se nechaj zmlátit!

Máte u policie nějakou cenu "ňouma roku" nebo "ostuda policie" nebo "blbec roku" nebo něco takovýho?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » ned 15.10.2006, 11:16

Stepan: jasne ze maji, ale do ted to vzdycky vyhravali pouze realcopovi primi nadrizeni *40*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 166

Registrován: stř 09.11.2005, 19:56

Zbraň: GLOCK

Bydliště: BK

Příspěvek od Gamba » ned 15.10.2006, 12:20

Doteď to vyhlašoval p. Langr, když byl v opozici. Kdo to převezme po něm, když je teď u koryta, se teprve uvidí. :roll:
Lepší je mít zbraň a nepotřebovat ji, než potřebovat zbraň a nemít ji.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Re

Příspěvek od realcop » ned 15.10.2006, 12:25

Opět liga statečných se ozvala. Mimochodem jak jsem již uváděl. Nejde ani tak o nedostatek odvahy. S pistolí může být statečný kdokoli. Ale představa obvyklé věty IMV. Nad rámec vyšetřovaní bylo zjištěno pochybení ..... a proto bylo zahájeno šetření ve věci ..... pro podezření z trestného činu. Toto je zcela běžná věta. Skutečně je lepší si nechat dát přes hubu ať souhlasíte nebo ne, než být obviněn. S podmínkou moc šancí na uplatnění člověk nemá. A jak jistě víte, přečiny našich romských spoluobčanů se posuzují velmi opatrně, aby náhodou někdo nepoužil slovo rasismus.

Navíc jak vidíte obrovské množství policistů sloužící v daný okamžik (až celí dva policisté na jedné služebně) odolalo náporu přesily.

Upozorňuju vás, že jsem si zcela jistý !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Že pokud by některý z policistů použil zbraň a střílel do skupiny romů, byť se vloupli do služebny policie. Bylo by to nakonec hodnoceno jako chyba policisty a dotyčný policista by měl opravdu co dělat i s velmi schopným právníkem, aby z toho vylezl bez škraloupu.


Pravidla pro použití zbraně, jsou pro policistu daleko víc omezující než pravidla dané nutnou obranou a krajní nouzi.

Mohu tady uvest hned několik !!!!!!!!!!! podobných případů, kdy byli nakonec odsouzeni i střílející policisté nebo z toho vyšli přinejmenším s vysokým finančním trestem.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Re

Příspěvek od realcop » ned 15.10.2006, 12:29

Z vlastní zkušenosti vím, že pokud je policista někým napaden a není zraněn, pak se v drtivé většině případu věco odkládá a dotyčný není souzen pro útok na veřejného činitele.


Máte skutečně velmi zkreslené představy až kam může policista zajít.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 166

Registrován: stř 09.11.2005, 19:56

Zbraň: GLOCK

Bydliště: BK

Příspěvek od Gamba » ned 15.10.2006, 12:30

U nás donedávna sloužil o víkendech jeden polda sám. Až na noční mu přišel druhej. A rozhodně to nebylo bůhvíco. Vedení pořád nemohlo pochopit, že bezpečnostní situace je už trochu jinde než před revolucí. Trvalo nám to několik let než jsme je přesvědčili.
Lepší je mít zbraň a nepotřebovat ji, než potřebovat zbraň a nemít ji.

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Příspěvek od Stepan » ned 15.10.2006, 12:36

Já neříkám, že je měli postřílet, ale ať mi někdo netvrdí, že by policajt měl problém i s varovným výstřelem?! A kdyby ten útočník napadnul kolegu, tak by ten další výstřel holt šel do něj!

Takhle z policajtů za chvíli budou otloukánkové, ze kterejch si každej bude dělat akorát srandu!!! (pokud už nejsou)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » ned 15.10.2006, 12:47

Se divim, co si ty indáni vůbec dovolej. Kdyby je náhodou ten policajt zmrskal, tak by hned řvali, že je to rasismus.
"Only the dead have seen the end of war."

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Příspěvek od Stepan » ned 15.10.2006, 13:48

Para, ten příspěvek byl nějaký delší, ty jsis ho zkrátil sám??????
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » ned 15.10.2006, 14:06

Stepan:
Jo, Já ho zkrátil, páč nechci aby mně někdo obvinil z rasismu, asi sem slaboch :oops:
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » ned 15.10.2006, 14:15

para
nie si,len žijeme v takom období-United color of Benetton- ,keď už ani na výtvarnej výchove nebudeš mocť odmietnuť kresliť čiernou farbou,bez toho ,aby si nebol obvinený s rasizmu
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Re Stepan

Příspěvek od realcop » ned 15.10.2006, 14:42

V roce 2001 jsem byl u případu kdy policista střílel varovný v restauraci do stropu. O hlavu mu rozbili lahev. Šlo o to, že na něm šlo vidět že je polda, (střih kostička na hlavě, kapsáče, ledvinka DASTA a policejní ksicht.) Bohužel v tehle restauraci si smetanka nakupuje kokain a dealerům se to nelíbilo. Nejsem si jistý ale mám pocit, že IMV to předala Stat. zast. jako obecné ohrožení.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Re

Příspěvek od realcop » ned 15.10.2006, 14:44

Pokud např. policista postaví sl. auto do cesty ujíždějícímu vozidlu a ten do něj mnarazí. je to vždy hodnoceno jako, že policista vytvořil překážku silničnímu provozu a je tedy vinen přestupku. Pokud se stíhaný člověk zraní může jít i o ublížení na zdraví z nedbalosti. Stejný případ je to když policejní auto narazí do vozidla stíhaného.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » ned 15.10.2006, 16:07

Není to v tom našem absurdistánu se zákony ani mnohými spoluobčany lehké... Vlastně počkat ... vašem absurdistánu! :P

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Příspěvek od Stepan » ned 15.10.2006, 18:23

Nooo, Marku, koleduješ si, aby tě náhodou neklepnul nějakej vídeňskej cigoš.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » ned 15.10.2006, 20:56

Toho se fakt nebojím. Potkal jsem tu lidi ze všemožnejch koutů světa, mnozí už tu žijí mnoho let a všichni mluví o tom, jak je tu bezpečno.
Sice tu občas člověk vidí zajímavá individua, ale nikdy jsem neslyšel, že by se tu semlelo něco takového.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: pát 12.5.2006, 15:00

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od String1 » pon 16.10.2006, 6:28

A jsme zase u toho, jak jsem řekl v jiném vlákně, nemyslím si, že policisté by byli hňupové (až na vyjímky, ale ty jsou všude) ale těžko se v tomhle případě bojuje s úředním šimlem a to je ten problém. Podle mého soudu, by použití zbraně v takovémhle případě mělo být naprosto samozřejmé, jak mají pak mít respekt, když si tohle může někdo beztrestně dovolit?
Otázka jiným směrem, když jsem v práci, neplatí oba paragrafy 13 a 14? Přece jsem pořád člověk a někdo mě napadl ...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 339

Registrován: úte 21.3.2006, 6:51

Bydliště: stredni Cechy

MarK

Příspěvek od WALT » stř 18.10.2006, 14:08

bodejt by se nechovali slusne, udelaji pruser, nasledna domovni prohlidka jim ve sklepe objevi studentku a maji po srande

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz