Pitbul prokousl ženě hrdlo


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Pitbul prokousl ženě hrdlo

Příspěvek od Stepan » ned 08.10.2006, 21:27

Otřesný případ řeší policisté v americkém Airmontu. Rozzuřený pitbul tam prokousl hrdlo a tím usmrtil ženu, která psa hlídala. Pitbul pokousal i její sestru. Neštěstí se odehrálo v sobotu ráno v garáži u domku oběti.
8.10. 2006 20:40

AIRMONT - "Bylo to hlídání psa pro známého. Vypustila psa časně ráno. Když vešla do garáže, pes šel hned za ní. Byla ošklivě pokousána na hrdle a na hlavě," uvedl policejní detektiv Brad Weidel.

Čtyřiačtyřicetiletá Jeannine Fuscová doplatila na útok psa životem, její o rok mladší sestra vyvázla s kousanci na nohou a rukou a po ošetření ran byla propuštěna z nemocnice.

Policisté mezitím našli psa na zadním dvorku a zastřelili ho. Proti vlastníku zvířete zatím nebylo vzneseno obvinění, ale policie vyšetřování dosud neuzavřela.

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerik ... g80qn.html
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re

Příspěvek od realcop » pon 09.10.2006, 1:26

Je to smutné, ale nedělám na co nestačím. Nemůžu hlídat psa zvlášť takového, který mně neposlechne na slovo.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Re: Pitbul prokousl ženě hrdlo

Příspěvek od para » pon 09.10.2006, 1:39

Stepan píše:Proti vlastníku zvířete zatím nebylo vzneseno obvinění
To mně docela překvapuje, kór u američanů, tam je takový plemeno v některejch státech považováno za zbraň a musí bejt na chov takovýho psa povolení a někde to je dokonce zakázáno, takže by to mělo být stavěno na stejnou úroveň jako svěření zbraně nezpůsobilé osobě.
Ale ať je to jak chce, opět je za tím nezodpovědný majitel, jako skoro pokaždé :roll:
"Only the dead have seen the end of war."

Příspěvky: 303

Registrován: úte 07.3.2006, 13:25

Zbraň: GLOCK

Bydliště: poblíž Prahy

Pitbull prokousl ženě hrdlo

Příspěvek od vito » pon 09.10.2006, 14:26

Troufám si přidat: jako vždycky. Vždy se jedná o výchovu. Moje Matylda je americká staffordshirka a naprosto přesně dokáže rozlišit člověka neškodného a člověka se zlým úmyslem. Možná se mi budete smát, ale je to tak. Mám to vyzkoušené. Takže můj názor je jasný, vždy je to vliv vychovatele na zvíře.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » pon 09.10.2006, 16:52

vito:
Myslim, že se ti nikdo smát nebude. Já třeba přesně vím o čem mluvíš. :wink:
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: pát 17.2.2006, 7:10

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha/Kladno

Příspěvek od M a r c e l » stř 18.10.2006, 21:28

jj, VITO ma naprostou pravdu, sice je jasne ze i vychovanemu psovi proste muze hrabnout v kedlubne, ale je to vzdy na majiteli.

btw: Braschulle ma taky AMSTAFFA a ten pes je naaaaaaaaaaaadhernej (5 mesicu B-)
M a r c e l

nejdůležitější je stát na správné straně hlavně B-)))

Příspěvky: 303

Registrován: úte 07.3.2006, 13:25

Zbraň: GLOCK

Bydliště: poblíž Prahy

Re.:

Příspěvek od vito » čtv 19.10.2006, 7:55

No jo, Matylda už je starší dáma, bude jí devět. Když si ale začneme hrát na vzájemný zápas, tak ty bleskové reakce mě vždycky šokují. Na to reagovat nikdo nestačí ani náhodou.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz