Ohlednuti za LOSem 2005/2006


Srazy, akce, závody či srandamače příznivců GLOCKu, případně oficiální závody.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Ohlednuti za LOSem 2005/2006

Příspěvek od cmk » pát 03.11.2006, 13:38

Standu Gibsona napadlo, ze krom toho, ze bezne zavody v LOSu slouzi jako kvalifikacni na MCR a ze z MCR vzejde mistr republiky, tak ze by vubec nebylo spatny, kdyby LOS mel i sveho "viteze poharu" - tzn. zavodnika, ktery po cely rocnik podaval stabilne dobre vysledky.

Ja jsem drze nabidnul kriteria pro takovouto cenu (ze se vezme 5 najlepsich zavodu kazdeho, kdo se zucastnil) a hned jsem podle toho udelal i tabulku. Kriteria tedy jsou:
a) o pohar LOS muze soutezit pouze zavodnik, ktery absolvoval alespon 5 zavodu LOS v v divizi PI danem rocniku (nebo alespon 3 zavodu v jine divizi)
b) v divizi PI pocita se 5 nejlepsich vysledku v danem rocniku (v ostatnich 3)
c) MCR se nepocita (to proto, aby priste mohl byt vitez poharu LOS vyhlasen uz na MCR)

Na vyslednou tabulku se muzete mrknout na:
http://www.korecky.com/docs/los5.xls

Predem rikam, ze to neni ofikl tabulka dle Lexu, nikdo z Lexu se k tomu jeste nevyjadril, kdo vi, jestli se vubec bude nejakej "vitez poharu LOS" kdy vyhlasovat, nicmene jako informace pro strelce, co LOS objizdej to muze bejt myslim zajimavy.
Naposledy upravil(a) cmk dne pát 03.11.2006, 16:26, celkem upraveno 2 x.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 160

Registrován: pon 24.4.2006, 10:55

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Čelákovice, Praha-východ

Příspěvek od MISSFAST! » pát 03.11.2006, 14:51

Prostudoval jsem pečlivě tvou tabulku a troufnu si říct, že podle ní jsme to s Kávičkou a spol. Moravákům pěkně natřeli v okolí Prahy a oni nám zas u "Moravského poháru ". :-)
Podle mého názoru porovnáváš dvě doposud skoro samostatné "regionální ligy" a tak trochu podporuješ "Prago, Brno či Chotělhůlko" centrismus.
Pokud vítězi stačí objet pár závodů v okolí chalupy a nevytáhnout paty dál, nemá to skoro žádnou vypovídací hodnotu a je něco špatně. Vítěz nebyl ani v Hradci, natož "u nás". Já jsem byl sice aspoň v Brně, ale taky jen jednou! viz sloupec 16. Na závodech jsme se osobně potkali jednou.

K hodnocení v Poháru by to chtělo alespoň dvě tři povinné účasti i na "druhé straně"! Nejde o to, abys musel objet úplně všechny závody, ale aby se závodníci alespoň občas zůčastnili i mimo svůj region, viděli, jak se to organizuje a střílí jinde, setkávali a seznámili se a taky o všem pak pořádně diskutovali.

Podle mého názoru se totiž pojetí LOSu v Praze a okolí a na Moravě a v Brně zvlášť doposud významně liší a bylo by dobré o tom zavést na platformě Lexu plodnou diskusi a sjednotit to. Mohlo by to posunout obrannou střelbu v ČR významně dopředu.

Pozn. pro skalní "Pražáky" i "Brňáky": Nikde ve výše uvedeném příspěvku jste se nedočetli, že bych jakkoli tvdil, že "Pražáci" nebo "Brňáci" to v LOS dělají líp nebo hůř než ti druzí! :-)

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pát 03.11.2006, 15:48

Mas pravdu :-)

Ale jedinej zpusob, jak zajistit, aby to melo vetsi vyznam, nez to ma ted by bylo, kdyby kazdej zavod mel treba jeste koeficient "narocnosti".
Je jasny, ze tam, kde se me povedlo vyhrat (tedy Dobroutov) byla samozrejme mensi konkurence nez na vsech zavodech v Celakovicich, ve Slanym nebo na Avimu.
Jenze - kdyz navrhnu nejake pravidlo, na zaklade ktereho by se to urcovalo, uz tim zase budou pravidla slozitejsi a slozitejsi, dale lidem tezko vysvetlis, proc kdyz ve Slanym dosahnou 80% uz se kvalifikuji na MCR, kdezto v Dobroutove jim k tomu nestaci 90%.
Ted jde jen o to, jak vymyslet ten koeficient zavodu...

Prozatim ovsem nic podobnyho neni a vychazim z toho, co mame.

Podle me je dulezity s tim celkovym hodnoceni ASPON NEJAK zacit, protoze prave podle me - na zaklade tohohle celkovyho hodneceni lze v budoucnu stanovovat treba ten koeficient zavodu (ale beztak si myslim, ze to neprojde).
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pát 03.11.2006, 15:52

Co se tyce pojeti LOS Praha vs. Brno - ano - taky podle me pravda, ale to neni veci ani Lexu ani nikoho jinyho, aby to organizoval.
Nutit lidi, aby nekam jezdili jenom proto, aby byly v zaverecnem hodnoceni - to by podle me LOS zle pochodil.

Myslim, ze bude lepsi, kdyz se hold zacne obecne a NENUCENE vic cestovat. Necht do Prahy jezdi ne 1, ale treba 20 Brnaku a totez na zavodu do Brna, necht nejede obcas nekdo, ale pravidelne vic lidi - jinak se to zajisti dost tezko :-(
Samozrejme to predpoklada rozumny terminy poradani zavodu (v tydnu max. v patek vecer, nebo o vikendu)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 160

Registrován: pon 24.4.2006, 10:55

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Čelákovice, Praha-východ

Příspěvek od MISSFAST! » pát 03.11.2006, 16:55

Určitě nejde o to, udělat některé závody "procentuálně méněcenné" či zpochybňovat konkurenci na těch kterých závodech. Jde o to, že v současné době zřejmě existují nejméně dvě "regionální" pojetí LOSu a to není pro LOS dobře.
Uvedu hlavní odlišnosti, jak je vidím já:

"Pražské" závody jsou obecně na kratší vzdálenosti, dosti dynamické, často skutečná "kropička", většnou vyžadující velmi rychlé rozhodování. Někdy jsou však překombinované až nelogické s chytáky na hranici pravidel či za nimi. Vítězí velmi rychlí a přitom dostatečně přesní střelci.

Na moravských závodech (a nejen v obranné střelbě, mám s tím celkem bohaté zkušenosti) je často zvykem střílet na větší, až skoro "neobrannou" vzdálenost s nutností přesnějšího míření, občas se za obrannou střelbu vydává spíš rychlá mířenka. Situace bývají konzervativnější, nicméně většinou přehledné a bez chytáků. Je tam silně vidět historický vliv Svazarmu a armády vůbec. Vítězí střelci, kteří střílejí s rozvahou a dávají si dost záležet na alfách.

Určitě by stálo za to konfrontovat na závodech přední závodníky LOS s oběma těmito směry, vidět "Pražáky" střílet "moravský LOS" a opačně a sjednotit všechno v jeden životaschopný celek. K tomu by určité "nucení" k účasti také na "nedomácích" závodech bylo dobré a přínosné.

Jak jsem uvedl výše, nějakému hloupému soupeření Praha vs. Brno bych se osobně rád velikým obloukem vyhnul, ba právě naopak.
Na Moravu rád zajedu, potkám se s příjemnými a šikovnými lidmi a taky se jim s chutí podívám na ruce, jak to dělají, abych se něco přiučil a neumřel v blažené nevědomosti :-)

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pát 03.11.2006, 17:04

Tak mi to nedalo a premejslel jsem a premejslel, az jsem vymyslel zpusob, kterak udelat hodnoceni tak, aby se v nem 2 v podstate vedle sebe bezici pohary (rikejme jim Cesky (Slany, Celakovice, Avim) a Moravsky (Trigger)) projevily jinak nez proste sloucene 2 pohary s tim, ze na pulce vyhrava jedna skupina a na druhe pulce vyhrava 2. skupina.

Uvod: strelnic, na kterych se LOS porada je nekolikero (a snad budou narustat): Avim, Trigger, Celakovice, Slany, Dobroutov, Vrazkov - pribude GunCenter ve Zline apod..

Tak me napadlo - z kazde Strelnice vzit u kazdeho zavodnika jen ten nejlepsi vysledek, cimz bychom u lidi objizdejici vsechny zavody dostali nejmene 6 vysledku (ale pac se bude LOS rozrustat, bude jich rozhodne vic) a z techto nejmene 6ti vysledku teprve vybrat tech 5 (nebo 3 v malych divizich - nebo by se to cislo mohlo stanovit na 4/2 - to uz zalezi na domluve) nejlepsich, ktere by se zapocitali do (rikejme tomu) Poharu LOS.

Co bychom tim ziskali - strelci z Moravy by v prubehu roku alespon 2x - 3x do roka zavitali i mezi Ceske strelce (a to neni zase tak mnoho), aby mely splneny minimalni pocet strelnic a naopak, Cesti strelci by byli nuceni se 2x - 3x zajet podivat na Moravu, aby meli sanci si udelat nejaky lepsi vysledek i na jine, nez Ceske strelnici. Nenasilne tim lidi dokopeme k tomu, aby nestrileli jen na ty strelnici, co maj nejbliz k chalupe, ale budou-li chtit mit solidni vysledek v Poharu LOS, budou muset v podstate navstivit nejen minimalne 5/3 zavodu, ale take minimalne 5/3 strelnic za ten rok.

Co vy kdo na to? Je to tak uzpusobeny pro ty, kdoz maji soutezivejsiho ducha a chteji se umistit i v poharu LOS - ty to donuti strilet i jinde. Pro ty, kdoz to strili ciste pro radost pripadne proto, ze to chteji zkusit to zadna zmena nebude - jen se neumisti v poharu.

Nebo jednodussi varianta by byla - jelikoz strelnic je na zapadni strane CR preci jen vic - pocitat do tech 5ti nejlepsich zavodu maximalne 3 z Cech a 2 z Moravy (u jinych divizi 2 z Cech a 1 z Moravy).

TraTome - rediteli ? :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 323

Registrován: pon 24.4.2006, 19:45

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od adis » pát 03.11.2006, 18:32

proč chceš nutit střelce aby objížděli všechny závody?chceš tedy,aby vyhrál jen ten,kdo má dost prostředků a času na objíždění všech závodů?myslim si,že nějaký pohár lex ano,ale asi jen za předpokladu,že na závodě bude pověřený člověk od lexu,který zaručí "standard"závodu,pro ostatní(nezůčastněný)závodníky a bude všemi akceptovatelný...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » pát 03.11.2006, 19:17

Já bych to moc nekombinoval. K tomu, abychom našli nejlepšího ze svého středu, máme primárně MR.
Je ale pravda, že i ten, kdo podává standardně slušné výsledky, zasluhuje uznání. "Pohár" bych ale viděl jako druhotnou, doplňkovou záležitost, zkrátka bonus. Nemá smysl kvůli tomu měnit pravidla nebo vyrábět koeficienty k závodům.
Původní návrh byl jednoduchý, jasný a smysluplný. Mě se líbí.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 16.3.2006, 21:42

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od coffee » pát 03.11.2006, 20:37

Úplně s tím nesouhlasím. Návrh sice je jednoduchý, ale ne zcela smysluplný. Za prvné mi není jasné proč v ostatních divizích by se měl brát menší počet výsledků než v PI. Za druhé vymýšlíme něco, co v jiných soutěžích už dávno existuje. Pokud zabloudíte na apscr.cz, zjistíte, že skutečně existují dva poháry. Pro celou řadu střleců se nevyplatí jet přes půl republiky kvůli 50 výstřelů. Řada z nich se skutečně zúčastní závodů jen ve svém okolí.
Návrh je nedokonalý pevným určením započitatelných závodů. Když půjdu do extrému při 10 závodech se najdou dva, kteří vyhrají každý 5. Co pak? Přesnějším řešením, tedy předvedením úrovně střelců by bylo započítávat 80% závodů. Například.
Dle mého názoru, že otázka koeficientů závodů není úplně od věci. Pokud se závodů zúčastní 2 střelci, kteří již nějaký závod vyhráli, je pravděpodobnost dalších dosáhnout na Mastera větší, než když tam přijedou 4. Na více závodech se dá odhadnout skupinka střelců, ze které na 99 % vzejde vítěz. Zbytek (ostatní prominou) se snaží přežít do konce.
I IPSC závody mají podmínku, kdy pro získání třídy Mistr se musí takového závodu min. 1 (nebo2?) mistři zúčastnit.
Rohodně bych nešel cestou střelnice = 1 hodnocený výsledek.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pát 03.11.2006, 22:30

coffee: no i kdyby oba dva zavodnici meli po 10 zavodech 5 a 5, tak je tu prece MCR, kde se to rozhodne. Pokud se ale divam do tabulky od CMK, tak tam na prvnim miste vidim tutez osobu, ktera se umistuje porad i v Brne, takze to dokazuje jedine - v Brne se evidentne stavi kvalitni zavody.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pát 03.11.2006, 23:27

a) nutno zopakovat, ze tabulka tak, jak je ted je ciste moje osobni iniciativa nijak neposvecena Lexem - ac me to napadlo uz driv, nikdy jsem se k tomu neodvazil - nicmene tentokrat ten napad vzesel od Standy Gibsona - tak jsem se ho chopil a dal 1 vlastni navrh, ktery jsem dopracoval do konce a 2 dalsi navrhy ve forme uvahy... tedy

b) me je to v podstate jedno, jaka kriteria se stanovi - proste jsem nejaka zkusmo nastrelil - a asi by to spis chtelo se sejit v nejakem okruhu lidi, ktere to zajima a rozvest diskuzi ustne u piva, jestli vubec neco jako "Pohar Lex" vyhlasovat, protoze

c) se vubec nebranim jakemu-koli systemu "Poharu LOS", tohle jsem proste udelal proto, aby se diskuze rozjela na zaklade neceho hmatatelnyho

d) jeste k tomu proc jiny pocet u PI a u ostatnich divizi - kdyz bych vsude nechal 5 zavodu, tak u zalozek a revolveru zbyde po par hodne malo lidech, kdyz u PI dame "jen" 3 zavody, tak sance, ze nejaky (i horsi, ale casto jezdici) strelec se 2x ustreli a nahodou bude mit hodne bodu, tak se v tom hodnoceni projevi mnohem vyrazneji, nez kdyz je pocitano s 5 zavody (a kdyz se ustreli 5x, uz to zase nemuze byt tak spatny strelec).
Navic to pri tehle poctech krasne vyslo, ze se v poharu umistilo zhruba tolik lidi (nebo o par % vic), kolik jezdi na venkovni zavody.

Ono proste nelze udelat system takovej, abychom neprinutili lidi trochu jezdit po republice, ale zaroven, abychom mohli pri jednom poharu mohli spolecne posuzovat "vychod" i "zapad" a ne 2 polosouteze spojene do jednoho hodnoceni.

Zkuste nekdo zformulovat dalsi pravidla pro pohar Lex tak, aby to bylo jasne, prehledne, pochopitelne, aby to nezvyhodnovalo jednu ci druhou skupinu.
Ode me padly 3 navrhy:
a) proste 5/3 nejlepsi zavody
b) z kazde strelnice jen jeden zapocitatleny zavod a vybrano 5/3 nejlepsich vysledku
c) minimalni pocet zavodu zapocitany v kazde casti republiky, z toho pak 5/3 nejlepsich zavodu
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 160

Registrován: pon 24.4.2006, 10:55

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Čelákovice, Praha-východ

Příspěvek od MISSFAST! » sob 04.11.2006, 1:00

Jak to tak sleduji, přešlo se od dobré myšlenky "deregionalizace" LOSu a zatraktivnění závodů k určování, kde se stavějí či nestavějí kvalitní závody :-)
Nemyslím si, že Standa G. měl svým návrhem na mysli hledání dalšího nejlepšího z nejlepších, což je ošidné, velmi relativní a zbytečné. Spíš bych ho tipoval na snahu najít a zviditelnit jakousi střeleckou elitu LOSu, tedy jedince, kteří se LOSu patřičně věnují, soutěží pravidelně, dosahují dlouhodobě dobrých výsledků a kterým je radno koukati se na ruce za účelem poučení... To považuji za velmi dobrý nápad.
Takových lidí se kolem LOSu pohybuje daleko víc než jeden mistr, je škoda o nich nevědět a pro každého je toho hodně, co se od nich může naučit. Je dobré motivovat je k účasti na více závodech a dostat je také několikrát ročně dohromady na jeden závod, ať už se to udělá jak chce.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 16.3.2006, 21:42

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od coffee » sob 04.11.2006, 17:13

S474N píše:coffee: no i kdyby oba dva zavodnici meli po 10 zavodech 5 a 5, tak je tu prece MCR, kde se to rozhodne. Pokud se ale divam do tabulky od CMK, tak tam na prvnim miste vidim tutez osobu, ktera se umistuje porad i v Brne, takze to dokazuje jedine - v Brne se evidentne stavi kvalitni zavody.
čertíku, jsi vedle jak ta jedle. Jestliže se pořád umisťuje v Brně, znamená:
1) jinak nikam nejezdí
2) je omezený počet těch s kým se poměřuje. Tím nechci snižovat jeho kvality.
Jen na okraj, když se tam vpravila "trestná" výprava z Čech, tak první nebyl.
Už na stránkách Lexu a možná i tady jsem byl proti tomu některé závody z Gunklubu zařazovat do LOSu z důvodu termínů a časů. Je krásné chtít, aby střelci jezdili na závody jinak, ale kdo z nás může jet ve všední den odpoledne nebo večer 200 km?
Proto jsem pro rozdělení soutěží. Pak může být klidně soutěž ve středu odpoledne, a bude počítána do poháru, ale ne do LOSu. Pokud bude termín takový, že soutěže můžou zúčastnit i přepolní bude to i LOS (kvalifikace na MČR).
A na konec otázka, chceš tím naznačit, že po Čechách jsou závody postaveny na h...?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » sob 04.11.2006, 17:34

coffee: no pockej pockej, ja nic o staveni situaci "nalejno" netvrdil. Pouze tvrdim, ze v tomto pripade, konkretne prvni rocnik dlouhodobe vyhrava jisty brnak a ten sve kvality obhajil i na MCR. Nic vic, nic mene. Je to snad jasne jako facka ne?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » sob 04.11.2006, 18:18

Tak zpet k debate o "Poharu LOS" :-)

Nejake dalsi konkretni navrhy? :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 16.3.2006, 21:42

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od coffee » ned 05.11.2006, 11:28

S474N píše:coffee: no pockej pockej, ja nic o staveni situaci "nalejno" netvrdil. Pouze tvrdim, ze v tomto pripade, konkretne prvni rocnik dlouhodobe vyhrava jisty brnak a ten sve kvality obhajil i na MCR. Nic vic, nic mene. Je to snad jasne jako facka ne?
OK. Na výsledky M ČR jsem nekoukal. Uznávám je jednička. :shock:
Ale já neměl v úmyslu to personifikovat. Problém je ve způsobu pořádání závodů.

to cmk: v závěru své buřičské zprávy jsem určitý návrh podal.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » ned 05.11.2006, 11:45

coffee: jelikoz je tady jisty rozdil - hlavne ten vzdalenostni, tak je pochopitelne, ze Praha nebude asi tak casto jezdit do Brna a zase naopak. Prave proto si myslim, ze i proto je MCR, ktere "srovna vsechny" a bez rozdilu, jestli tam strili takto a jinde jinak. Udelat to 100% asi nikdy nepujde, naopak si myslim, ze je velmi dobre, ze se pridalo do LOSu i Brno a byl bych spise rad, kdyby se to rozsirilo i na dalsi mesta.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » ned 05.11.2006, 17:36

coffee píše: to cmk: v závěru své buřičské zprávy jsem určitý návrh podal.
Chapu dobre ten navrh: "terminy zavodu musi byt takove, aby Prazaci stihli dojet do Brna a Brnaci do Prahy" ? (sorry, za centralizovanost, ale nejlip to vystihuje nejvetsi skupiny) - ja jsem jenom pro...
Terminy zavodu nejdou v pravidlech LOSu, nybrz je ma LEX na strankach - zatim tam ma psano "alespon 14 dni vyvesit predem na strankach lexu", hold by tam bylo jeste neco ve smyslu "v den pracovniho klidu nebo pracovniho volna, nebo den pred tim nejdrive v 17:00"
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » ned 05.11.2006, 17:44

Kazdopadne - mluvili jsme o tom s Tratomem a Standou jeste po zavode, v souvislosti s Cofeeho navrhem to sesumiruju:

a) pro ucast v Poharu LOS je nutne odstrilet alespon 5 zavodu v divizi PI nebo alespon 3 v ostatnich divizich (cisla 5/3 jsou zatim nastrelena a duvod vetsiho cisla u pistoli je zrejmy - kdyby bylo 5 vsude, bylo by hodne malo hodnocenejch)

b) asi by se neresilo, kde kdo co strilel

c) Pohar LOS by mohl slouzit jako kvalifikace na MCR (napr. prvnich 50 lidi v PI, a prvnich 10+10+10 v ostatnich by bylo zvano)

d) mohlo by se zprisnit pravidlo pro poradani zavodu pocitajicich se do poharu LOS na to, ze se musi konat o vikendu (a mozna v patek vecer)

Vsechno jsou to jen zatim veci, co se v diskuzi objevili casteji, Tomas rikal, ze v tom vyvola jednani.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 16.3.2006, 21:42

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od coffee » pon 06.11.2006, 20:38

cmk: přesně, závody ve všední den jsou prostě jen pro místní borce a je jedno jestli v Brně, Praze, Aši, ... a bylo by nesolidní je nazývat kvalifikací, ale klidně mohou být v rámci Poháru.
Ostatní je na střelcích, když budou chtít, tak přijedou.

Zpět na „Srazy, akce, závody“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz