Strileni v Praze


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Strileni v Praze

Příspěvek od cmk » úte 12.12.2006, 9:27

http://www.novinky.cz/krimi/v-centru-pr ... gh825.html

Okolí pražského václavského náměstí zažilo v noci nepříjemné chvíle. V nočních hodinách se na dvou místech střílelo. Nejdříve došlo před půlnocí ke střelbě v Krakovské ulici, okolo třetí hodiny ranní pak v ulici Žitná. Oblast obou ulic byla v zápětí po střelbě Policií ČR uzavřena. Při střelbě v ulici Žitná zahynul jeden muž, pravděpodobně střelec, který postřelil muže v Krakovské.

12.12. 2006 05:11
PRAHA - První výstřely zazněly ve 23:20 v Krakovské ulici. Zraněn byl asi padesátiletý muž, záchranná služba ho odvezla do nemocnice, muž utrpěl několik střelných ran. Několik policejních hlídek poté prohledávalo okolí včetně půdních prostor a střech. Kolem třetí hodiny ráno zjistily hlídky podezřelého muže na střeše v Žitné ulici.

"Ze strany policie zazněla výzva. Po výzvě zazněl výstřel a muž ze střechy spadnul. Podezřelý muž byl na místě mrtev," řekla Novinkám mluvčí pražské policie mjr. Eva Brožová.

"Policisté žádné zranění neutrpěli. Policie nemá informace o tom, že by mělo být nebezpečných mužů více. Totožnost muže policie zatím nezná, pravděpodobně jde o střelce z ulice Krakovská. Motiv je zatím předmětem dalšího šetření, se zraněným zatím policie nemluvila," dodala Brožová pro Novinky.

Na místo po půl čtvrté ráno dorazili i hasiči s cisternou a výsuvným žebříkem, který použili pro vyšplhání na jednu z čtyřpatrových budov v ulici Žitná.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » úte 12.12.2006, 14:06

Postreleny (z 1. strileni) je byvaly sef severomoravske zasahove jednotky.
Cely je to nejaky zvlastni, uz rano, kdyz jsem to cetl mi prislo divne, ze by se to sehralo presne takhle (chytit lumpa 3 hodiny po cinu o 100m dal). Rikal jsem si, ze bud pujde o nejakou dlohodobejsi akci, ktera takhle dopadla nebo o nejaky vyrizovani uctu uvnitr PCR... (asi jsem uz moc neverici a asi jsem si vzal k srdci az moc knizku "Zlocin jako profese" - nicmene, ta druha zprava mi to jenom potvrzuje). Kazdopadne preju rychly uzdraveni.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek od Selag » úte 12.12.2006, 14:10

Glock 17, CZ 75 TS konfigurator, Sig 226 X-Five, DD M4, CZ 75 TS2 Depp Bronze, Ruger SP 101, KMR L-02 Spectra
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

Příspěvek od Salamoun » úte 12.12.2006, 14:28

Slušně řečeno 3,14ča proti vodě utáhne dvě plné lodě.Policajti po sobě začali střílet kvůlevá hormonu,testosteron zvaný vědecky,vulgo jebulín... :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » úte 12.12.2006, 20:38

Trochu mě překvapilo, že Langer požaduje od polic. prezidenta vysvětlení, jak se mohlo něco takového se střelnou zbraní v Praze vůbec stát; jestlipak se z prahy nestává nebezpečné město. Moc si ale nedokážu představit, jak by policie mohla podobnému incidentu preventivně zabránit...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

Příspěvek od Salamoun » stř 13.12.2006, 6:49

Je to jednoduchý,všichni majitelé pifaček v případě zmámení kosočtvercem,buď vodevzdají zbraně,nebo budou povinně užívat velké dávky bromu a je po problému!! :P :P :P
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re

Příspěvek od realcop » čtv 14.12.2006, 0:59

Važení chlapci. Čtěte ve stavu střízlivém. Píše se tam bývalý policista a o utočníkovi zatím není známo co je zač. Koukám, že si někteří nemohou odpustit impertinence a stává se tady z toho klub mlátičů pantem.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz