Źe by to už začalo?


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » čtv 04.1.2007, 21:54

Mistral:
Já vim, že ti je to šumák, takhle přes net se snese lecos :? ono osobní jednání je o něčem jiném a tam člověk bejvá opatrnější, nebo aspoň by měl.

To že máš víc zkušeností s médii ti neberu (já nemam bohudík žádné) to je zase zcela šumák mě. Já napsal jen svůj názor, což ti zřejmě uniklo :idea:

Je vidět jak tě ony média berou vážně když jim ani nestojíš za to, aby ti odepsali :roll:
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » pát 05.1.2007, 9:03

Para: Právě proti těmto plivancům a dezinformacím je tu Rada peo roz. a tel. vysílání. Takže teoreticky je smysluplné si stěžovat.
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27
Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od SINCITYMAN » pát 05.1.2007, 14:31

Počkéme do pobdělka a pak si začneme dopisovat s RRTV,co vy na to?
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » pát 05.1.2007, 15:04

Já se musím podívat, kdy jsem jim psal. Jsou na to zákonné lhůty dokdy ti musí odpovědět. Mají na stránkách toto:

V případě petice je zákonná lhůta 30 dnů. Jedná-li se o stížnost, oznámení nebo podnět a není-li třeba podnět prošetřovat u jiné organizace, činí lhůta 10 dnů. V případě, že je třeba prošetření u jiné organizace, vystaví úřad do 5 dnů potvrzení o doručení, vlastní vyřízení nesmí trvat déle než 30 dnů. Tuto lhůtu lze překročit jen ve vyjímečných případech a se souhlasem statutárního orgánu Rady. O důvodech musí být uvědoměn stěžovatel.

Ale asi by stálo zato se jim připomenout.
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: pát 17.2.2006, 7:10

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha/Kladno

Příspěvek od M a r c e l » stř 10.1.2007, 18:46

mne se strasne libi, jak se tady ohanite zakony a zakonymi lhutami a ja nevim cim jeste a o nekolik treadu vys se sami (nejmenovany jednotlivec) chlubite jak neplatite zakonem stanovene poplatky za televizni vysilani, mazec panove, mazec B-))) nestoji i tohle za nejakej dopis nekomu nekam, treba se aspon timhle bude nekdo zaobirat B-)))
M a r c e l

nejdůležitější je stát na správné straně hlavně B-)))

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » stř 17.1.2007, 17:06

Tak jsem dostal odpověď:

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání na svém 1. zasedání ve dnech 9. – 10. ledna 2007 na základě Vašeho podnětu projednala případ reportáže o střelných zbraních, odvysílané dne 17. prosince 2006 ve večerním zpravodajství na programu Prima televize.

Předmětná reportáž připomněla dva případy v nedávné době, kdy došlo k vícenásobným vraždám legálně drženou zbraní a připomněla debatu, která o tomto problému existuje mezi politiky i veřejností. Slovo dostali ve větší míře zastánci zpřísnění podmínek pro držení zbraní, ale v podstatě došlo pouze ke konstatování obecně známých faktů. Vyjádřil se i zastánce současného stavu Ivan Langer. Problém byl prezentován lehce bulvárním stylem, typickým pro zpravodajství komerčních televizí, nicméně nedošlo zde k účelové manipulaci s fakty ani k jiným skutečnostem, které by opravňovaly zahájení správního řízení s provozovatelem televizního vysílání. Reportáž sice vyzněla celkově jako apel na zpřísnění podmínek pro majitele zbraní, ale rozhodně nevyzněla tak, že by každý držitel zbraně byl automaticky potencionální zabiják. V reportáži se autoři nedopustili ničeho, co by bylo v prokazatelném rozporu se zákonem o vysílání.

Děkuji Vám za Váš zájem a za Váš podnět. Mohu Vás ujistit, že Rada průběžně monitoruje vysílání všech provozovatelů a vyhodnocuje, zda jsou v souladu se zněním zákona č. 231/2001 Sb., a pokud dojde k závěru, že došlo k porušení zákona o rozhlasovém a televizním vysílání, uplatní vůči provozovateli příslušné postupy v souladu se svými pravomocemi.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz