Nová spouš't s pojistkou


Úpravy zbraní, příslušenství a jiné vychytávky

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » ned 21.1.2007, 12:55

yokyto: v takovéhle situaci ti asi nepomůže nic, protože tě můžou utlouct i jen tak, holýma rukama... :wink:

No ale na hypertrofii pojistek je celekm pěkný příklad nová SaW MP.: dvoudílný jazýček spouště, zásobníková pojistka, bloková na úderníku + zámeček. Nový model v ráži .45 má ještě zvenčí manuální pojistku, prý na přání armády! :blink:
Naposledy upravil(a) Smith dne ned 21.1.2007, 14:36, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 394

Registrován: stř 23.8.2006, 20:00

Bydliště: Praha

Příspěvek od yokyto » ned 21.1.2007, 13:15

To máš pravdu nepomůže. Ono nejtěžší v obraně je vůbec použití zbraně, když jsi v kontaktu. Ale vidíš co je různých názorů a trendů a každý si najde to své. Faktem, ale je, že profík svou zbraň zná dokonale a umí s ní zacházet ať je to systém jakýkoli, Někomu vyhovuje to a někomu ono. Vem si jen problém třeba zásahovek, které používají a to perfektně více zbraní s různými systémy např HK MP5 a zbraň třeba G a obě musí umět ovládat perfektně. To znamená mít zafixovány oba systémy systém jak s pojistkou tak i bez ní. Vem si i to, že máš více zbraní a umíš se všemi a jsou to jiné systémy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » ned 21.1.2007, 16:51

yokyto: Jo tak, precvakavacka... No, tak to mozna ma neco do sebe. Ale porad si myslim, ze je to blbost navic :D
Prijde mi treba lepsi v ramci bezpecnosti prechod na izraelskej system noseni (bez naboje v komore) - ale vsechno je to o tom treninku a prachach, ze? :wink:
Naposledy upravil(a) Starosta dne ned 21.1.2007, 17:11, celkem upraveno 1 x.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » ned 21.1.2007, 16:57

Starosta - izraelsky zpusob je presne o opaku, nez si psal.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » ned 21.1.2007, 17:11

Satan: Heh, chybi mi tam slovo, opraveno, dik.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 394

Registrován: stř 23.8.2006, 20:00

Bydliště: Praha

Příspěvek od yokyto » ned 21.1.2007, 18:26

To starosta
já osobně preferuji Izraelský způsob, ale je to o tom co je kdo schopen nadrilovat a zvládnout a jak se cítí. SDtejně jako ten nový bazmek bude někomu vyhovovat a někdo ho bude považovat za nesmysl, protože právě jeho způsob nošení je jiný a taková pojistka je pro něj komplikací. Všimněte si ce se nyní děje kolem nového G 21 SF s originální manuální pojistkou. Jeden tábor tvrdí je to OK druhý zase že je to blbost a komplikace. Jedna obecné pravidlo říká, že věc je tím více poruchovější čím více je komplikovaná. Je to jak to pořekadlo, že chleba padne na zem vždy tou namazanou stranou. To se mi stát nemůže protože nemažu a ono je to obdobné s tou zbraní

Zpět na „Tuning“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz