Kurzy Aegis


Střelecké a jiné kurzy, především našich partnerů

Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: pát 23.6.2006, 22:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: střed Moravy

Příspěvek od Missak » sob 10.2.2007, 22:05

no tak se tam sejdeme a uděláme mejdan :lol: . dnes jsem na srazu mluvil s člověkem, co má jedny z prvních jejich kurzů za sebou a vřele doporučoval.

Příspěvky: 21

Registrován: čtv 23.11.2006, 23:03

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mishak » ned 11.2.2007, 15:59

Vždyť jsem ti to přece říkal néé,nebo neříkal ?? *40* (Madagaskar) KDO NEVIDĚL AŤ SE PODÍVÁ :woot:

Příspěvky: 15

Registrován: pát 02.2.2007, 16:53

kurzy Aegis

Příspěvek od Aleš Vondráček » stř 14.2.2007, 10:42

Zdravím a dovolte příspěvek, byť asi delší :-)

Faktem je, že zájem o naše kurzy je obrovský a naše časové možnosti už od loňska za poptávkou zaostávají, mj. vzhledem k tomu, že máme i řadu jiných výcviků mimo otevřený kalendář.
Už teď můžu myslím (poprvé veřejně) říct, že letos dojde k některým změnám ve fungování Akademie Aegis. Např. začínáme fungovat i na Slovensku, budeme dále rozšiřovat nabídku kurzů a také asi odjedeme na delší dobu na výcvik do USA. Ale slibuju, že se budeme snažit udělat max. termínů při dodržení stejné kvality.

První tři termíny kurzů (2xK1 a 1xK2) byly naplněné během tří dnů a už teď máme komplet zasekaný kalendář do konce června. Ladíme ještě termín pro K5-AR15 v dubnu a K1 v červnu. Kurzy na brokovnici a pušku + ostatní budou asi až v druhé polovině roku.
Nebudu zde dělat více reklamu /aby mě někdo nenařknul z přílišné komerce :-) / , kdo chce, všechny informace najde na našem webu www.aegisteam.cz

Náš přístup ke kurzům a styl, kterým to děláme od roku 1999 si dělá jméno sám. Nikomu se nepodbízíme, naopak říkáme (a všichni kdo prošli našimi kurzy to můžou potvrdit) " běžte kamkoli, vyzkoušejte cokoli" jen tak budete mít srovnání a ve všem se dá najít nějaká zkušenost a přínos.

Díky za pozornost, zdraví Aleš Vondráček

P.S. Mám ještě jednu prosbu. Od těch z vás, kteří byly na našich kurzech, bych přivítal zpětné hodnocení-názor zaslaný na můj email ales.vondracek@volny.cz.
Stejně tak jsem tam otevřený k vašim dotazům, připomínkám a čemukoli co bude podepsané a neschované se za nickem :-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: pát 23.6.2006, 22:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: střed Moravy

Příspěvek od Missak » ned 15.4.2007, 16:51

takže doufám že účastníci zájezdu, kteří mají dneškem tento kurz čerstvě za sebou dají vědět, jaké to bylo. Ať vím, na co se mám za tři týdny těšit :) . Počasí vám vyšlo fantasticky, tak věřím, že žádné negativa nebudou 8)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 106

Registrován: stř 22.3.2006, 0:09

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od brumla » pon 16.4.2007, 11:46

Prvni dojmy a spatne hledana slova :) : Krasna strelnice + pocasi (pampelisky, cmelaci, vymydlena obloha, rachot vystrelu, romantika :) ).
Pravdu mel Vlada s tim, ze "lidi, kteří do té doby stříleli maximálně mířenku, a díky přístupu kluků zvládali, a hodně si toho odnesli, skoro bych řekl, že je to poznamenalo na celý jejich střelecký život" a velmi se ztotoznuju se Smithovym "Vlastně si myslím, že teprve u nich jsem tak nějak naznal, že i když někdo dobře umí mířenku, umí prakticky pořád ještě h***o."

Ales s Martinem mne (a myslim, ze nejen mne) vyrazne posunuli k premejsleni nejen nad vlastni strelbou, ale predevsim nad celkovou manipulaci se zbrani, vycvikem, pripravou na stresovou situaci. Je to pro mne neocenitelna zkusenost a jsem za ni vdecnej. A taky za to, ze jsem ji mohl ziskat jen za cenu vikendu, neco malo penez a pripecenyho krku, ne za cenu postrelenyho sebe nebo nekoho nevinnyho.

Jinak receno "I was blind and now i see" :)

P.S. pro ty kteri pojedou v podobnem pocasi: vezmete si VODU, KSILTOVKU a KREM NA OPALOVANI, abyste tam nemuseli pobihat jako ja ve slamaku :)

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 16.4.2007, 13:26

A to teprve pockej, az pujdes na 2ku ci 3ku :-)
Sice uz nebudes tolik prekvapenej, jak velkej je rozdil "mit zbran" a MIT ZBRAN, ale ucej se zase cim dal zajimavejsi veci...

Ja kdyz byl na pusce, bylo pocasi asi jako tenhle vikend, mozna jeste vetsi vedro... A ja vul si po obede zapomnel piti v kantyne... Ve 3 hodiny, kdyz uz jsem malem chcipnul suchem jsem se teda uvolnil a zabehl si pro piti...
Ale Ales mel dobrej takovej ten baglik na zada s hadickou k puse - to si musim taky sehnat :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 16.4.2007, 13:34

| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 87

Registrován: úte 03.5.2005, 4:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Pepe » pon 16.4.2007, 14:33

Musím se připojit k Brumlovi - bylo to fakt dost dobrý a musím se přiznat že jsem nečekal, že to bude až takhle přínosný. Teď se dívám na ty tisíce doposavaď vystřílenejch nábojů jako na zbytečně vyplácanou munici.
Největší přínos je v tom, že vás to donutí nad celou problematikou více přemýšlet a revidovat svoje postupy, návyky a vůbec přístup k obranné střelbě, bezpečné manipulaci a nošení zbraně globálně. Taky mě dost překvapilo jak velikej pokrok může člověk udělat za dva dny cvičení pod dohledem dvou (nebo vlastně tří) zkušených instruktorů, který vás sledujou, upozorňujou na chyby a řeknou vám jak je odstranit. Už se těsím na další kurzy a jsem rád že se mi tam podařilo dostat :) . Musím těch 12 dní co zbývají do K2 trénovat co to půjde abych nadriloval základní postupy.
Jsem zvědavej jestli mi teď v neděli na AR-15 Aleš s Martinem taky rozkopou moje dosavadní představy jako bábovičky, podobně jako o uplynulém víkendu :lol:

Jinak ještě zdůrazním Brumlovo upozornění pro moučný červy co seděj celej den v kanclu jako já:
Pokud bude takové počasí jako tento víkend, tak budete stát s výjimkou krátkých přestávek osm hodin na slunci. Takže čepici nebo klobouk, tmavé brýle, opalovací (nebo spíš neopalovací :D) krém, flašku vody s sebou. Mě to nějak první den nedocvaklo a už jsem spotřeboval celou tubu panthenolu :? .
Uživatelský avatar

Příspěvky: 87

Registrován: úte 03.5.2005, 4:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Pepe » pon 16.4.2007, 14:42

Ještě jedna věc ... kdo budete na Chloumku proprvé (jako já), tak je to dost velká střelnice s více stanovišti a kurzy jsou až VZADU. Takže když jsme v sobotu ráno s Brumlou přijeli a stoupli si k hloučku čekajících chlapíků, tak jsme byli docela v pohodě i když jsme byli kapánek jinde. Že je něco asi špatně jsme pochopili, když na to stanoviště přijel autobus plnej chlapíků v zelenejch kamizolkách a začali si při vystupování kozlicí (pochopitelně bez futrálu) mířit na hlavu a tak podobně :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 21.5.2006, 20:17

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od gewarosse » pon 16.4.2007, 16:03

Doufám,že tu kozlici měli alespoň zlomenou.
Zakropíme,uvidíme.
CZ 27,CZ 75 SP-01,CZ 91S,CZ 858,P38,P7M13,Krieghoff K-80
Uživatelský avatar

Příspěvky: 87

Registrován: úte 03.5.2005, 4:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Pepe » pon 16.4.2007, 17:07

gewarosse píše:Doufám,že tu kozlici měli alespoň zlomenou.
No právě že ani moc ne. Jenom jsem zahlídl jak autobus zastavil a chlapík v něm se zvednul, držel flintu vodorovně hlavní směrem dopředu k řidiči a pak začali vylejzat. My jsme vzápětí urychleně opustili zónu. Žádná záchranka tam nehoukala, tak to asi dopadlo dobře. :)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » pon 16.4.2007, 18:29

AR-15 je spíš seznámení s touhle řadou zbraní, tam nějaké brutální novosti nečekej. Nicméně také velmi pěkné! :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: pát 23.6.2006, 22:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: střed Moravy

Příspěvek od Missak » pon 16.4.2007, 20:00

tak se na tu jedničku začínám těšit. doufám, že nám alespoň trošku bude přát počasí, přece jen nemám plastový recyklát vodě odolný :twisted: . ještě budu muset pořešit nějaký to ubytování. kluci šikovní mi nějaký tipy poslali, tak si jen vybrat. :woot:

Příspěvky: 21

Registrován: čtv 23.11.2006, 23:03

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mishak » úte 17.4.2007, 17:58

No jak to tak čtu tak začínam být taky hooodně netrpělivej :D
Glock 19, CZ 75D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: pát 23.6.2006, 22:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: střed Moravy

Příspěvek od Missak » úte 17.4.2007, 19:20

Já taky, už mám i kde bydlet, tak jen to počasí aby vyšlo a případně by se hodil i nějakej ten spolucestující¨(nebo tá? :P )
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: pát 23.6.2006, 22:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: střed Moravy

Příspěvek od Missak » stř 18.4.2007, 17:30

Ještě bych měl dotaz. jak to tam bylo řešený s jídlem? Myslím oběd nebo něco na ten způsob. Je tam nějaká možnost si něco koupit nebo si musím donést. Jde o to, že bych nerad v tom horku (pokud bude) si domů mimo zážitků donesl i salmonelu či jinou potvoru.
6e nebudou bifteky, pečený kuřata a pod. je mi jasné 8)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 106

Registrován: stř 22.3.2006, 0:09

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od brumla » stř 18.4.2007, 17:37

Na strelnici je integrovana mala hospoda :) asi tri hotovky (gulas, kruta a jeste neco), vohrivaci klobasy/parky, polivka, wafle. Spokojenost, varej dobre.

Příspěvky: 21

Registrován: čtv 23.11.2006, 23:03

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mishak » stř 18.4.2007, 18:18

Brumla: tak tohle je ta nejcennější informace,díky :lol:
Glock 19, CZ 75D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 522

Registrován: pát 28.7.2006, 17:50

Zbraň: CZ 85

Bydliště: Praha 10

Příspěvek od Vláďa » stř 18.4.2007, 18:26

Mishak: čas od času je i zvěřina 8) :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: pát 23.6.2006, 22:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: střed Moravy

Příspěvek od Missak » stř 18.4.2007, 19:20

po tom jak jste popisovali chování myslivců - byla by to oparvdu zvěřina? :twisted:
jinak jídelní servis dokonalý, tolik jsem ani nečekal.

Zpět na „Střelecké a jiné kurzy“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz