Pouzdro: Blade-Tech UCH G19


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 113

Registrován: úte 23.5.2006, 11:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: skoro Praha

Pouzdro: Blade-Tech UCH G19

Příspěvek od Reno » stř 14.2.2007, 22:55

Ahoj, posilam slibenych par radku k vnitrnimu opaskovemu pouzdru Blade-Tech UCH (Ultimate Concealment Holster) pro G19/23

(toto pouzdro jsem poridil na zaklade fotek od Wintera, za to mu jeste jednou dekuju - splnilo presne moje ocekavani)

:idea: Nejdriv zakladni popis a hlavni "vychytavky"
:arrow: material - tvarovany kydex tloustka 2,2mm, hladka strana dovnitr
:arrow: sevreni stavitelne jednim sroubem pod lucikem
:arrow: uchyceni za kalhoty a opasek take stavitelne (sklon), vyrobeno z jineho plastu, nahore velka vyhoda - moznost vyjmuti opasku bez jeho rozepinani.
:arrow: dalsi vychytavka - uchyt na opasek je pruzny - tudiz lze mezi pouzdro a kalhoty zastrcit kosili / triko
:arrow: dil u tela ma neco jako jazyk - zaver tedy neprijde vubec do kontaktu s telem

:idea: Prakticke zkusenosti
KLADY:
:arrow: i kdyz se jedna o pevne pouzdro - pri noseni netlaci
:arrow: musel jsem ho sice posunout az za vystupek panevni kosti, ale tam sedi dobre (bez vule na opasku) a je tesne u tela. Dela minimalni bouli
:arrow: celkovy tvar je hodne dobry - presne kopiruje jako rukavice celou G19 s bezpecnym tunelem na musku a dostatkem mista na zachyt zaveru. Neni zde zbytecne nic pridano ke zvetseni sirky a tim i boule
:arrow: pri zkouskach s pevnejsim a zastrcenym trikem mezi pouzdro a kalhoty - perfektne schova vse, co je potreba.
:arrow: taseni je hladke - bez jakekoliv obavy o zachyceni a zdrzeni zbrane
:arrow: snad zaverem ke kladum - presne splnilo to, co jsem ocekaval. Dost casto nosim oblek nebo lehci a spis business obleceni. Potreboval jsem neco, co schova i velikost G19 tak, abych porad napr. pri ohnuti nemusel prsty kontrolovat, jestli nevykukuje lauf zpod saka apod.

Nevyhody:
:arrow: i kdyz je maximalne nositelne a nikde netlaci - pri srovnani s padlem .... Padlo je proste padlo a jen tak neco neni podobne v pohode
:arrow: kydex je pomerne tvarny - takze pri "uklizeni" pistole do pouzdra musite vic zatlacit a vlastne tlakem ho vic rozevrit (jako protivaha - ta pomerna mekkost je zase prijemnejsi na telo a noseni)
:arrow: cena - sehnal jsem ho sice za jine penize, ale i zaklad od vyrobce (69 USD) je treba oproti Fobusu nekde jinde
:arrow: tim, ze ho nosim pomerne v zadu je moc zablokovane a tim na rychle taseni nepouzitelne v aute

Do galerie jsem hodil 10 fotek (tedy zatim jen 6, zbyle se tam nedari pichnout. Skoda, ze jsou to prave ty s ukazkou jak sedi na tele)
http://foto.mujglock.com/thumbnails.php?album=188

Nechtel jsem to psat jako chvalozpev - pouze jako zkusenosti a voditko pro nekoho kdo hleda IWB pouzdro. Proste nazor :P

Reno



[/b]
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » čtv 15.2.2007, 15:29

nic v zlom,ale je to strašné puzdro
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 15.2.2007, 15:33

cybernetic: sto lidi - sto chuti.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » čtv 15.2.2007, 15:34

no jasné,bol to môj názor
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61
Uživatelský avatar

Příspěvky: 352

Registrován: sob 11.3.2006, 16:57

Bydliště: Č.Budějovice

Příspěvek od Lala » čtv 15.2.2007, 16:40

Taky to není podle mého gusta. Tady bych to viděl spíš 100 lidí dvě chutě, buď chutná nebo ne. Já osobně když vnitřní pouzdro tak měkké, kůže nebo silon. Osobně mám silon Dastu a mohu jen doporučit.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 480

Registrován: čtv 31.3.2005, 18:58

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od markony » čtv 15.2.2007, 17:40

Tohle pouzdro ma na svou LS9 a je v klidku akorat mne tlači boku ten zvyšeny bok asi ho upravim :lol:
SPHINX 3000 SUHL 150 Anschutz 54 Ruger 161 Glock 26 K 100 X-CALIBUR
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » čtv 15.2.2007, 18:09

Mě se celkem líbí. Po něčem, přes co se dá přetáhnout košile nebo tričko, koukám už dlouho...

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz