Pouzdro: IWB C-T.A.C.


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Pouzdro: IWB C-T.A.C.

Příspěvek od Lukáš Koukal » čtv 15.2.2007, 19:48

Asi nej IWB co jsem zatím zkoušel je C-T.A.C. od http://www.comp-tac.com/ Nepatří mezi nejlevnější, ale paráda. Nosím v něm vcelku těžkou P7. Fotky pošlu, když hezky poprosíte :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » čtv 15.2.2007, 20:56

NAVAL!!!

:wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » pát 16.2.2007, 0:20

HNED! :D
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od Lukáš Koukal » pát 16.2.2007, 18:18

Tak tady to je. Jako klipy jsem si připlatil C-Clips. Když je na vás nikdo cíleně nehledá, tak to pouzdro opravdu nenajde. Každý má 3 díry, takže si můžete nastavit, jak vysoko bude pouzdro sedět a jaký bude sklon. Navíc jsou přidělané stranou na proužcích kůže - to pomáhá přizpůsobit se zakřivení pupku každého soudruha a navíc je celek tak tenký, jak jen to jde. Jak pouzdro na zbraň, tak pouzdro na zásobník nevyžaduje složitou bitvu s páskem. Cena byla včetně poštovného asi 120USD + asi 500Kč DPH, takže všehovšudy cca 3tis Kč.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 113

Registrován: úte 23.5.2006, 11:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: skoro Praha

Příspěvek od Reno » pát 16.2.2007, 20:42

Mozna by stalo za to udelat anketu komu se Blade tech, nebo ten od Lukase Koukala C-T.A.C. libi. .... Ale myslim, ze o to tu nejde.

Jen mozna k uvodni "minirecenzi" pridavam. Hledal jsem presne takove pouzdro, bezpecne na noseni s dobre prekrytym lucikem, s moznosti pretazeni kosile / trika. Zpracovani a manipulace s pouzdrem je perfektni.

Nechci zadny flame ... pro zalozeni tohoto vlakna me vedly dve veci - male podekovani Winterovi za zminku o tomhle pouzdru a mozna nabidka alternativy pro nekoho kdo hleda podobne.

To Lukas Koukal: To pouzdro je fakt moc pekny - jen IMHO mi uz prijde predrazeny. Za Blade-Tech jsem se vsim vsudy nedal ani polovinu ...
Jinak fakt vymakany pouzdro ....

Reno

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz