16.02.2007 - AVIM - LOS


Srazy, akce, závody či srandamače příznivců GLOCKu, případně oficiální závody.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 92

Registrován: ned 14.5.2006, 15:46

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Jihlava

Příspěvek od bobr » ned 18.2.2007, 22:19

tak to vídeo fakt dost dobrý :-D
Uživatelský avatar

Ředitel LOS

Příspěvky: 266

Registrován: úte 28.3.2006, 10:08

Příspěvek od TraTom » pon 19.2.2007, 8:32

JIHLAVANKA:

Těch ran bylo 31. Jó, to když má někdo velkoobchod s kávou, to se to utrácí...
Nejsou rozdíly mezi bílými, černými, velkými a malými, tlustými a hubenými.
Lidé se dělí jen na dvě kategorie. Na blbce a idioty.
gen. G. Patton
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 16.3.2006, 21:42

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od coffee » pon 19.2.2007, 10:38

Tratom: podávám protest!! Chci reshoot. Dva zásobníky po 17, v prvním zbyly , nevím proč, 2 kousky = 32.

*69*

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 19.2.2007, 10:50

Videa ze zavodu.
Tentokrat pristupny vsem.
Clenove MG maji tahle a mnoho dalsich videi pristupnych primo ve vlakne Audio a Video.



SMAZANO - dostupne uz jen v clenske sekci Audio a videonahravky.
Naposledy upravil(a) cmk dne pon 05.3.2007, 11:50, celkem upraveno 1 x.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 160

Registrován: pon 24.4.2006, 10:55

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Čelákovice, Praha-východ

Příspěvek od MISSFAST! » pon 19.2.2007, 15:53

K zapínání bund:

Já bych to nutné "nedozapínání" zas tak neabsolutizoval.
Možná nejsem takový odborník jako pan jmenovaný, ale kdysi jsem se to sám naučil a dnes to také učím jiné lidi jinak, než jak cituje z cmk Manuálu a funguje to docela dobře.
On totiž přístup k bezvýhradnému uznání a dodržování "zásad nejrychlejšího tasení" po 3 hodinách stání venku v mínus 15, kdy vám dírama kolem druků citelně táhne na břicho, je mnohem vlažnější, než na kurzu, kde bývá mnohem tepleji nebo jste zahřátí z neustálého pohybu.

Nicméně, pokud se řeklo zapnout kompletně, tak mělo být zapnuto kompletně, rozhodčí měl nezapnutého závodníka odhalit, napomenout a při opakování poslat nekompromisně domů.

(Když jsme u těch "kdyby, tak by...", s bundou zapnutou na zip mám na dvojce o 3,5 vteřiny lepší čistý čas než cmk a nedat tam miss a D asi by to nebyly jen ty brambory. Ovšem kdyby taky tetička měla kuličky, byl by to spíš střejček, že :-))


K baterkám:

Bylo by asi dobré lépe specifikovat jaký druh lucerny si pořadatel přesně představuje a jak by se měla správně používat, aby nedocházelo ke zbytečným diskusím.


Ke krytu: na 2 a 3

Chápu pořadatele, že to chtěl urychlit a tak povinné krytí vypustil.
Logika věci pro řešení takové situace ovšem říká něco jiného. Stojím-li na volné ploše a mám v dosahu kryt, jehož použití bude výhodnější něž stát jak trubka na místě a věřit, že mě útočník netrefí dřív, než já jeho, měl bych toho krytu co nejrychleji dosáhnout. Pokud ještě u toho přesunu dokážu přesně střílet, o to líp. Tak to jen tak pro příště :-)

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 19.2.2007, 16:05

Tim jsme se dostali na zaver diskuze o bundach - proste neexistuje varianta "jen na zip" je spravne, nebo naopak "jen na cvocky je spravne" :-)
Takze - necht tedy kazdy kona, jak uzna za vhodne, nebo at je to v popisu situace, ale kazdopadne bych nevinil zavodniky z toho, ze to chteli prechytracit :-) (mimo jine i proto, co pise RJ a co jsme si ukazali na miste - tj. taseni s roztrzenim cvocku by bylo i v mem pripade (a to uz je co rict) stejne rychle, jako taseni zpod vytazeny bundy).
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 16.3.2006, 21:42

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od coffee » pon 19.2.2007, 18:12

Nevím jestli jsme se dostali až na závěr. Obávám se, že na začátek.
Až z videa zjišťuji, že vítěz střílel z lehké mikiny tam, kde byla předepsána zimní bunda. ??? Co dělali rozhodčí??? Byli i další, abych to neházel jen na Ivoše? Pánové, buď nastavujte pravidla stejná pro všechny nebo ...
Když už jsme u těch podmínek, byly tu zmiňovány baterky nasazené na nářadí. Pokud tak bylo učiněno po signálu rozhodčího, pak klidně.

tom

Uživatelský avatar

Příspěvky: 843

Registrován: čtv 26.1.2006, 21:46

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10

Příspěvek od tom » pon 19.2.2007, 20:09

Já měl podvěsnou baterku při startu v ruce, ale výhoda to asi nebyla, protože než se mi jí podařilo potmě nasadit uběhlo hóóóóódně času. 8)

Zpět na „Srazy, akce, závody“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz