Muj skutecny poulicni boj


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 126

Registrován: pát 12.8.2005, 14:57

Příspěvek od Paul222 » čtv 25.8.2005, 15:42

malinky: Dobry pocin. Asi jsem mel na gymplu taky vlastnit plynovku :wink:
s474n: A nebo normalni pistoli s nabojema EFMJ ? :D :twisted:

Příspěvky: 39

Registrován: sob 20.8.2005, 11:13

Zbraň: G19

Příspěvek od malinky » čtv 25.8.2005, 21:05

S474N: Jo jo mam to jeste v branecaku 54Kg v 17ti

Ted mi vaha kolisa. nez me srazila autem jedna pani a zlomila mi prave stehno i holen, cvicil jsem a mel 85Kg super vypracovanych svalu na 169cm vysky. Ted v unoru jsem mel posledni operaci nohy a zacinal jsem znova cvicit.
Ze 64kg jsem to do ted vytahl na 74kg svalu. Jde to ted pomalu.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od SINCITYMAN » ned 09.10.2005, 11:20

Vracel jsem se takhle jednou,řekněme od starého kamaráda z návštěvy a exla trajdaj.Tak jsem vystoupil a šel od Letné na Hradčanskou pěšky(o půlnoci).Někde u Špejcharu,když jsem hledal vhodné ústraní:-)se objevilo kvarteto po společnosti toužících,osamělých a chudých mládenců.Po té co zjistili že nekouřím a drobné jsem propil mne slušně požádali o zapůjčení mobilu aby si mohli zavolat taxi:-) .Pochopitelně jsem si všiml že jsou najednou jen tři.Tak jsem toho přede mnou odstrčil na ty zbývající dva,otočil se spolu s tasením nože(nosím jich povícero)tento byl pevný, umístěný v pouzdře na pravé straně opasku před pistolí,pouzdro prostrčeno dolním koncem do kapsy,a ocitl se tváří v tvář čtvrtému chystajícímu se mne rozpaženýma rukama přátelsky obejmout.Použil jsem řez číslo jedna,to je vertikální řez vedoucí v rozpětí ideálně od čela protivníka k jeho genitáliím .Spolu s tím jsem provedl pravý výpad(pravo nohou dopředu a stranou mimo zónu útoku).Hrot nožíku zasáhl rozepatý bombr a rozřízl jej podél zipu odshora dolů.Magor se zastavil ,s úplně připitomnělým výrazem ve tváři prostrčil ruku dírou mezi zipem a bundou a zíral na ni.Odstoupil jsem dva kroky dozadu abych získal kontrolu nad situací,přehodil nožík do levé ruky směrem k těm třem a sáhl pro USPávadlo.Ještě jsem jej ani nenamířil když jsem uslyšel "Vole mizíme"a bylo po...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od SINCITYMAN » ned 09.10.2005, 12:59

Na icq proběhla mezi mnou a S474N debata,která pomůže upřesnit jak to bylo:
S474N [12:18]: hele takze te napadli a nebo jenom neco chteli? :o)
sincityman [12:29]: Vstoupil jsem do toho,tedy začal aktivně jednat, ve cvhvíli kdy jsem si uvědomil,že se mne svým žebráním snaží natlačit do rukou toho čtvrtého.Odstrčení kterým jsem zahájil svou akci spadalo do situací sebeochranných podle příručky sebeochrany-sebeochranná situace je situace kdy nejsi přímo ohrožen na majetku či zdraví ale jsi nějakým způsobem omezován-v tomto případě zastoupením cesty.Ve chvíli kdy se ten vzadu mne pokusil rozpaženýma rukama obejmout či jinak znehybnit se podle mne změnila situace na sebeobrannou,tím spíše že se přibližoval on ke mně a ne já k němu-blokoval mi ústupovou cestu.To že jsem mezi těmito akcemi vytasil nůž na tom nic nemění-i když jsem se zveřejněním nějakou dobu pro jistotu počkal.
S474N [12:30]: a ten ctvrtej byl zezadu jo ?
S474N [12:30]: je me to jasny a kdy se to stalo ?
sincityman [12:33]: Jo,o tom to je ten čtvrtý,zatím co jsme šli nějakou dobo souběžně zmizel vzadu.Oni upoutali mou pozornost a pak se mne porušením mé osobní bubliny snažili dotlačit vzálozečekajícímu kumpánu do náruče.
S474N [12:33]: a tys rozseknul bombra tomu ctvrtymu ?
S474N [12:34]: BTW USP si vytahl a nebo ho ani nevideli ?
sincityman [12:38]: Zhruba asi před měsícem.Chvíli jsem čekal,abych to mohl v klidu zhodnotit a pak jsem si řekl že se určitě najde nějaký moudrý vykladatel který bude tvrdit že jsem napadl já je:-).Bombra jsem rozsekl tomu čtvrtýmuVviděli jak jsem ostentativně přehodil nůž do levé a zajel rukou pod vestu,slyšeli natažení kohoutku.Ve chvíli kdy bylo USP venku jsem už viděl jejich záda.
S474N [12:39]: hehehe
S474N [12:39]: a co ty , srdce a tep ?
sincityman [12:42]: Naštěstí mne naučili automaticky v těchto situacích začít dýchat,takže mi dále než do krku nepovyskočilo.Ale byl jsem tak rozhicovanej,že jsem stejně do rána neusnul.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Příspěvek od realcop » ned 09.10.2005, 15:12

Jednal si asi správně, ale bacha soudců kteří se dostali do podobných situací je po šertech málo a tudíž nemusá tuhle sizuaci pochopit. Viz Zbraně a náboje minulé číslo. Soudce naprosto bez pochopení odsoudil člověka, který se bránil s tím, že bodnul víckrát a tím pádem podle něj chtěl zabít. Jednoznašně soudce nevěděl nic o tom jak dokáže být i težce zraněný člověk agresivní pod vlivem adrenalínu. Porýdím metodu ale jen osobně. :twisted:
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od SINCITYMAN » ned 09.10.2005, 16:05

Realcop:Proto jsem počkal,až to trochu vyčichne....
Uživatelský avatar

Příspěvky: 126

Registrován: pát 12.8.2005, 14:57

Příspěvek od Paul222 » pon 10.10.2005, 10:12

SINCITYMAN: Ale no tak. Ty jsi ale osklivy agresor. Kluci si chteli jen povidat a Ty jim upravujes odev ! :twisted:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 126

Registrován: pát 12.8.2005, 14:57

Příspěvek od Paul222 » pon 10.10.2005, 10:24

Spousta hodnych panu, kteri by si urcite taky chteli vecer pokecat je na

http://www.mvcr.cz/regiony/praha/index.html

Kdybyste nejakeho z nich pri prepadeni postrelili, bude hrat nejvetsiho chudacka na svete. No, lepsi je asi strilet na hrudnik...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Příspěvek od realcop » pon 10.10.2005, 12:29

Máš zatraceně pravdu. Když chytám :lol: grázly co přepadávají důchodce a neštítí se vůbec ničeho, kolikrát jsem překvapený když příjdu k soudu. Málem bulím i sám, jaká je to chudinka se špatným dětstvím, kterou nemá nikdo rád, každý ji ubližuje. No co vám mám povídat i šutr by puknul žalem. Nejhorší je to že spoustu soudců to fakt bere. Asi by se párkrát měli projít noční Prahou.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 26

Registrován: sob 22.10.2005, 12:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Studenka

Příspěvek od bajos » pon 31.10.2005, 9:24

tak tomu se rika cikanska ferovka sou to kurvz a clivek jim opradvdu nesmi dat naje vo ze se jich boji a yas je pravda ze kdo utece vzhraje a to v pripadech kdzy to jeste stihnes pak uy ti nepomuye nic jedine ye bzs mel kalacha za opaskem kdzy jich bude vic jak 10 to pak radsi u sebe zadnou zbran nemit - hrozi odcizeni a vhorsim pripade pouziti proti tobe. jak vidis takovou skupinku cikanu tak je musi dobre precist a nejlip mit ruku lechce a nenapadne na zbrani pak uz rozhodujou setinky sekundy
ostrava zustala cernym mestem ale ted uz ne zduvodu koksoven a fabrik ale diky nasim cernym spoluobcanum.

jeste ale musim dodat ye nejsou vsichni stejni, ale clovek to pozna podle chovani a podle toho jak je oblecen

mej te se pekne a co nejmin tehle neprijemnzch zazitku



pitt píše:no já mám podobnej scénář. bylo mě cca 18let a cikáni byli mladí kluci,ale víc(nějaký pěsti a kopačky).Taky se od mládí zabývám bojovým uměním a sebeobranou jako takovou a i díky tomu jsem odešel po svých.Druhé přepadení jsem ustál bez úhony,což se nedá říci o mém "soupeři" :P
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » úte 01.11.2005, 7:57

Chovani cikanu to je vec sama o sobe, ja zazil jak revizor buzeroval nejakou maminku s kocarkem, ze si hned po nastupu do tramvaje neoznacila listek, a jelikoz sam vim co je to za praci uhlidat kocar, aby ti nikdo nic nestip a druhe dite, aby se drzelo atd. takze plne chapu, ze takova maminka ceka na dalsi zastavku kde si v klidu kdyz masina stoji stipne, ale to ne to pan revizor tvrde po ni a ze to nejde a ze zaplati pokutu atd. takze jsem to pozoroval.
A co se nestalo na dalsi zastavce nastoupila skupinka asi 5 cikanu a v pohode si kecali, delali bordel pres celou tramvaj, a pan revizor si jich najednou ani nevsima a prejde je jako by tam nebyli a kontroluje dalsi.
Tak jsem si pockal az pan neustupny a nebojacny revizor dojde az ke me a uz na me spustil "revize jizdenek" a ja na nej v klidu at mi ukaze prukazku, tak mi ji ukazal a ja pokracoval, ze dekuji a ze mu listek ukazu az zkontroluje ty cikany.
Tak na me koukal jak tele a, ze pry co si to dovoluji atd. ze je kontroloval uz jinde atd. takze jsem ho nechal vykecat, a svoji podminku jsem mu zopakoval, tak na me chvili jeste koukal a pak najednou sel kontrolovat dalsiho, ale to jsem nechtel protoze on te mamince vystavil pokutu a bohuzel vystavena pokuta uz nejde stornovat, tak jsem si za nim zasel a rekl jsem mu, ze ma dve moznosti budto okamzite pujde zkontrolovat ty cerne huby nebo ze ho nahlasim ridici at okamzitevola dp, ze se stalo to a to.
Panove to jste nikdy nevideli takhle posraneho revozora a takhle prekvapene cikany, ze si je nekdo dovolil kontrolovat, samozrejme vsichni jeli na cerno.
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 01.11.2005, 9:38

IkaR a celou tu dobu si trimal v ruce sve G, proto byli vsichni tak posrani *40*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » úte 01.11.2005, 12:42

Ikare, klobouk dolů, to byla povedená akce. Jenom mi to nějak nezapadá do tebou proklamované netečnosti vůči záležitostem týkajícím se někoho jiného než tebe a tvé rodiny... :wink:
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 01.11.2005, 13:14

abeille: tak to je vystizne *88**3**47**49**40*
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » úte 01.11.2005, 13:27

abeille: Přidávám se k čertovi.. Fakt jsi mě v tom dnešním "šedivém" dni pobavil :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

re

Příspěvek od Salamoun » úte 01.11.2005, 14:12

Nechte Ikara na pokoji,každý má právo na svůj názor.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 01.11.2005, 14:16

Salamoun: no zrejme asi nevis, co rikal osobne na AVIMu - naprosto to kontrastuje s tim, co dela. *4*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » úte 01.11.2005, 20:26

Ale to s tim nesouvisi ja jsem na Avimu rikal, ze nebudu zasahovat tak kde nekdo nekoho mydli nebo neco resi a za tim si stojim. Tady k nicemu nic nedoslo a vzhledem k tomu, ze z duse nenavidim chovani vetsiny revizoru tak jsem si na nem zgustnul, takze to vlastne bylo i pro pobaveni me male dusicky.
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

Příspěvky: 26

Registrován: sob 22.10.2005, 12:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Studenka

Příspěvek od bajos » stř 02.11.2005, 7:00

ikar: hned ten dnesni den bude prijemnejsi tas sem se uz dlouho nezasmal
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » stř 02.11.2005, 9:34

Ikare OK :wink:
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz