Pouzdro: originální GLOCK


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 358

Registrován: čtv 17.11.2005, 10:12

Bydliště: Kolín

Příspěvek od Dydla » stř 21.6.2006, 18:47

Zefran:... a jak už je někde výše konstatováno, je dobré přihnout směrem k tělu přední i zadní část s průvleky pro pásek. Jde to po zahřátí plastu,ale na to bys určitě přišel .
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » stř 21.6.2006, 18:52

http://image006.mylivepage.com/chunk6/5 ... ck%201.jpg
takto upravené puzdrom som nosil 3 roky
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61
Uživatelský avatar

Příspěvky: 804

Registrován: pon 20.3.2006, 13:09

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od 4mike » stř 21.6.2006, 23:42

Satane
máš recht, mne by to totiž ani nenapadlo narvat mezi pásek a kalhoty.
sypu se popelem :?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 102

Registrován: ned 18.6.2006, 11:05

Zbraň: Glock 17 + 26

Bydliště: Zlín

Příspěvek od Zefran » čtv 22.6.2006, 14:37

Díky moc, udělám to přesně tak jak popsal Dydla a nafotil Cybernetic... :idea:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 35

Registrován: čtv 22.2.2007, 13:09

Zbraň: GLOCK

Bydliště: ano (Praha)

Pouzdro G19 (a Kevin)

Příspěvek od Jurka » čtv 08.3.2007, 8:26

Tak jsem ted nejdrive poridil ke své G26 vetsiho bratricka G19 a vcera jim poridil i malinkeho kamarada Kevina. V tomhle slozeni ale asi bude G26 nadbytecna a nejspis by na ni sedal prach, takze se jeste chvili pomazlime, abych porovnal rozdil G26 a G19 a bude asi brzo k mani.
Kdyz jsem G26 poridil,experimentoval jsem s pouzdry,takze nakonec mi ve skrini lezi postupne nylonova Dasta vnejsi s vyztuzenou predni hranou (neni spatne, docela dobre se zbran i uklada zpet),nylonova Dasta vnitrni (obcas vybehla i se zbrani),podpazni (prakticky nepouzito),ledvinka Milec (zbytecne velka a proflaknuta), kozene ocko s klipsy KM Sadlery (moc hezke - kuze je kuze - ale Gecko celkem odstava a dela bouli), original combat Glock (podle mne pouzdro,kde ma zbran ze vsech ostatnich nejlepsi postaveni na me postave - nejvys a bezvadne pritisknute k telu, jen bohuzel pruvlak), az jsem nakonec dospel k pádlu Fobus GL-26, ktere je asi nejlepsi a ktere ted nosim prakticky vyhradne. Mozna jsou i lepsi, ale jina jsem nezkousel. Vsechna nastesti sedi i pro G19, jen v tom Fobusu G 19 kouka muska a trosinku "klokta" (nepatrne vpred a vzad - G26 se ani nehne,coz nechapu, protoze ram je podle mne v tech mistech stejny). Chtel jsem tedy koupit GL-2ND, ale zjistil jsem, ze dela totez. Zeptam se, jestli nekdo pouziva Fobus GL-26 na G19, jake ma zkusenosti? Ta muska by nemela vadit (je chranena trochu tim rozsirenim pro nyt). Zjistil nekdo nejaky problem?
No a kdyz se ptam, tak odbocim od Glocka ke Kevinovi. V cem ho nosite? Koukal jsem na Dastu 200 vnitrni, ale prislo mi, že je tam Kevinek hodne zapadly a mohl by byt problem ho z pod pasku vystourat.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » čtv 08.3.2007, 17:29

Pokud jde o Fobus GL-26 mám ho taky a nosím v něm G19. Kousek sice kouká, ale díky tvarování to ničemu nevadí. O žádném problému nevím. Chvíli jsem sice taky uvažoval o novém GL 2ND, ale pak jsem nějak nepřišel na žádný důvod proč bych měl měnit pouzdro, které mi vyhovuje... 8)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 59

Registrován: sob 30.4.2005, 18:53

Bydliště: Brno

Příspěvek od g.man » čtv 08.3.2007, 18:55

Na Kevina mám dvě pouzdra. Obě z kůže s klipem. To jedno je od Hesse z Brna, to druhé snad prodává přímo ZVI ? Má navíc i průvlek, takže jak je libo. Jen je trochu větší, než to Hessovské. Ale obě jsou fajn.
Tak mám pocit, že si toho Kevina nakonec nechám :roll:
Lépe zbraň mít a nepotřebovat ji, než ji potřebovat a nemít.

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz