23.04.2005 - Střelnice Spořilov - Střelecký den MPI


Srazy, akce, závody či srandamače příznivců GLOCKu, případně oficiální závody.

Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 652

Registrován: úte 29.3.2005, 14:38

23.04.2005 - Střelnice Spořilov - Střelecký den MPI

Příspěvek od MujGLOCK.com » čtv 31.3.2005, 8:41

23. - 25. dubna 2005 se na střelnici Spořilov uskuteční předváděcí akce dovozce GLOCKů, společnosti MPi.

Kontakt:
Chodovská 7, Praha
Telefon: 602 228 687
(pan Jaroslav Ondra)

Bližší informace na:

:arrow: http://www.streleckyservis.cz/vikend_MPI.php
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 05.4.2005, 17:19

Myslel jsem, ze to bude zajimava akce, ale koukam, ze si tam pan Ondra necha zaplatit i za vydejchanej vzduch *71**24**71*.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » úte 05.4.2005, 17:25

Hmmm... :roll:
Tak jsem si myslel, že si zkusím zasoutěžit, abych zužitkoval pravidelný trénink a účast na PPC a EPP kláních, ale když tak sečtu všechny náklady..
To máte 50 vstup, tak 5 nábojů po 12,- Kč nástřel, 100 startovné, dalších 5 nábojů á 12,- Kč a v případě postupu do finále dalších 5 á 12,-.. Takže sakum prdum nějakých 330,- kaček za prd zastřílení (teda jestli náhodou nejsou náboje pro soutěž započítány ve startovném, což se mi nezdá). A to ještě nemuvím o tom, že bych možná vyhrál třeba ročenku, kterou už dávno mám :)
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » pon 25.4.2005, 9:12

Tak jsem tam byl.
Střílel jsem ze 4 zbraní: G21, G37, Steyer S9 a puška Ruger PC9.
Nový G37 v ráži .45GAP mi přišel více "kopající" než G21. Každopádně se musím pochlubit, že u obou jsem měl vše i na 25m v "černém" (terč 50/20).
Nejvíce mne zaujala střelba ze samonabíjecí pošky Ruger PC9 v ráži 9mm Luger. Kdyby nebyla tak drahá, asi bych měl doma o dalšího "miláčka" navíc. :roll:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 87

Registrován: úte 03.5.2005, 4:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Pepe » pát 06.5.2005, 2:22

Byl jsem tam také a musím říct, že to bylo pohodové odpoledne.
Ohledně peněz to ale bylo jinak než píšete. Kdo přišel přímo na závody (jako třeba já) neplatil vstup, ale jen startovné a 10 nábojů (5 nástřel + 5 kvalifikace). Při postupu do finále se už další náboje neplatily. Náklady na závod byly tedy pouze 220,- Kč. Za své 6. místo jsem si vybral ceny v hodnotě cca 800,- Kč. :wink:
Po závodě jsem ještě asi hodinu a půl řádil na střelnici, střílel jestli počítám dobře z osmi různých zbraní a jediné co se účtovalo byla vystřílená munice. Pronájem střelnice ani půjčování zbraní jsem neplatil. Podle mne, kdo tam nebyl, ten udělal chybu.
Takže předchozí narážky na "předraženost" mi přijdou dost nefér.
Jediný kdo na té akci asi utrpěl vůbec nějakou újmu byl pan Vinduška, který musel sledovat a hodnotit můj katastrofální výkon. :D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pát 06.5.2005, 6:41

Pepe píše:Byl jsem tam také a musím říct, že to bylo pohodové odpoledne.
Ohledně peněz to ale bylo jinak než píšete. Kdo přišel přímo na závody (jako třeba já) neplatil vstup, ale jen startovné a 10 nábojů (5 nástřel + 5 kvalifikace). Při postupu do finále se už další náboje neplatily. Náklady na závod byly tedy pouze 220,- Kč. Za své 6. místo jsem si vybral ceny v hodnotě cca 800,- Kč. :wink:
Po závodě jsem ještě asi hodinu a půl řádil na střelnici, střílel jestli počítám dobře z osmi různých zbraní a jediné co se účtovalo byla vystřílená munice. Pronájem střelnice ani půjčování zbraní jsem neplatil. Podle mne, kdo tam nebyl, ten udělal chybu.
Takže předchozí narážky na "předraženost" mi přijdou dost nefér.
Jediný kdo na té akci asi utrpěl vůbec nějakou újmu byl pan Vinduška, který musel sledovat a hodnotit můj katastrofální výkon. :D
Jenze my vychazeli prave z ceniku, ktery tam pan Ondra vyvesil. Nemuzu za to, ze to napsal tak nejasne *4*

Příspěvky: 1

Registrován: pát 06.5.2005, 8:48

V Japonsku by jste zaplatil za "vydejchanej" vzdu

Příspěvek od Kateřina » pát 06.5.2005, 9:08

S474N píše:Myslel jsem, ze to bude zajimava akce, ale koukam, ze si tam pan Ondra necha zaplatit i za vydejchanej vzduch *71**24**71*.
:wink: .....Tak nevím, zda slovo ženy v tomto foru bude mít nějakou váhu... :oops: jsem si jista, že u 20ti % určitě...takže, můj názor na akci je následující...Více akcí tohoto typu !!! a pro možné návštěvníky jen přání pohody a zdravého rozumu. Závist a zášť nechat doma a nehledat mouchy tam kde nejsou. Je to ztráta času...i pro mne, protože jinak bych nemusela psát tento článek. Když totiž někdo bezdůvodně plkne blbost, či lež...ať již pramenící z čehokoli...pak stokrát opakovaná se stává pravdou...proto je nutné reagovat, uvést na srpávnou míru, pravdivě poinformovat...Takže tak. Panu Ondrovi a jeho ženě 3x PAL - ale stále do černého! :wink: hlavně hodně zdraví a spokojených a pohodových zákazníků...PS. ...a už mi odpusťte ten revolver pane Ondra :lol:

Všem ochráncům zvířat a zastáncům střelby do černého též 3 x PAL ... S pozdravem...Kateřina Rychnovská
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: V Japonsku by jste zaplatil za "vydejchanej"

Příspěvek od S474N » pát 06.5.2005, 16:21

Mila Katerino:

z me strany se rozhodne nejadnalo o nejakou lez, protoze jsem vychazel z ceniku, ktery si pan Ondra na svem webu umistil. A to nemluve o jeho cenach za standardni pronajem strelnice - v porovnani s konkurenci, napr. AVIM - ktery je navic dostupnejsi, apod. I presto jsem se chtel uvedene akce zucastnit, uz jenom proto, aby clovek udelal par fotek, ale bohuzel me to casove nevyslo. Tak treba priste *4*
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 16.5.2005, 20:09

Den se sesel se dnem a pan Ondra se opetovne nezaprel.

Vice v jinem threadu tohoto fora:
:arrow: viewtopic.php?p=293

Zpět na „Srazy, akce, závody“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz