Novinky IWA 2007 + test


Debata o pistolích GLOCK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 294

Registrován: úte 06.12.2005, 12:20

Bydliště: WEST

Novinky IWA 2007 + test

Příspěvek od veselka » pát 27.4.2007, 11:18

V časopisu Střelecká revue č. 5/2007 na str.13 je uvedeno:

1) Zbrojovka Glock představila na několika svých pistolí nový, oboustraně ovladatelný záchyt zásobníku. Oboustranný záchyt neumožňuje použít původní zásobníky; nové zásobníky mají na čele novou příčnou drážku, do níž se zaklesne ozub oboustranného záchytu ( který všask nejde namontovat na pouze levostranné modely)

2) Zřejmě na zájkadě připomínek střelců s menší dlaní a aby se rozšířil okruh uživatelů služebních modelů ráže 45 ACP, zahájila rakouská firma Glock výrobu modelu 21 s rukojetí zúženou pod ostruhou. Úprava je při úchopu dobře citelná a projevuje se podstatně pohodlenějším držením.

V případě zájmu přiložím foto stránky.

Dále je v tomto čísle uveden Porovnávací test pistolí Glock 26 a Kahr Micro Compact.
Pacifismus je NEMOC modEUrni doby.

Příspěvky: 134

Registrován: pát 09.3.2007, 18:26

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od byvaly1 » pát 27.4.2007, 12:12

Díky za info, ale řekl bych že spíše si jej měl postnout do vlákna o novém Glocku 21 SF (short frame).

Zásobník je skutečně jiný, ale vyhazovač zásobníku mám jen na levé straně, čekal bych jej i na pravé...

Příspěvky: 90

Registrován: čtv 09.2.2006, 18:13

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Tobiáš » pát 27.4.2007, 16:27

Já jsem ten záchyt zkoušel přímo na IWA a moc se mi to nelíbilo, musel jsem se v porovnání se standartním dost snažit, aby zásobník povolil. Ale po leváky určitě super, jen málo pistolí má oboustraný záchyt...
Rock hard, ride free!

Zpět na „Pistole GLOCK“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz