Jak snaseji noseni zbrani vase pritelkyne?


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Jak snaseji noseni zbrani vase pritelkyne?

Jsou zásadně proti, je často předmět diskuze
3
5%
Jsou proti, ale naučily se to tolerovat
14
23%
Jsou neutrální
14
23%
Nevadí jim to, občas si také zastřílejí
27
45%
Mají také zbraň, jsou stejné jako vy
2
3%
 
Celkem hlasů: 60
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17

Registrován: ned 08.7.2007, 19:53

Příspěvek od amraam » úte 17.7.2007, 11:57

Teda koukam, ze nekteri maji zkusenosti podobne, a je jasne, ze cas vse zlepsi - zbran bude vice "Vsedni" zalezitost, nebude se na ni koukat jako na vyjev z pekla.

Ono ji mozna trochu vadilo to, ze jsem se ji nezeptal, zda s tim souhlasi. Ja se sice na to dlouho pripravoval, mluvil o tom dlouho, plynovou pistoli mam 7 let, a tak jsem temer automaticky predpokladal, ze to bude tolerovat. Ted, kdyz ma prijit vlastni zakoupena zbran do bytu, tak najednou vyvstal problem, ze s tim nepocitala, a ze jsem se ji ani nezeptal.

Asi to byla chyba, mozna, ze kdybych se ji zeptal, zda by ji to nevadilo, tak by nedelala takove caviky.

Kazdopadne, vse se v lepsi obraci, a formalni souhlas uz zrejme mam, jen musim zbran zatim co nejmene ukazovat. Chystam se po prijezdu z dovolene k nakupu, a mozna bych sel do pouziteho Glocka, ale to bych hodil spise do jineho vlakna ve foru :-)
-> amraam
Uživatelský avatar

Příspěvky: 37

Registrován: pon 28.5.2007, 16:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Midar » úte 17.7.2007, 13:08

Kdyz ja sel na strelnici poprve, zena sla se mnou a chytlo nas to oba. Zbrojak jsme delali taky spolu, rada strili ale nechytlo ji to tak, ze by do toho strkala penize jako ja. Takze jednou dvakrat mesicne si vystrelit par naboju to jo ale to staci. Nejdriv doma zbran nechtela, pak ji to prestalo vadit, co se tyka noseni tak to uz by byla asi vic proti, ale zatim tu potrebu necitim ani ja, takze vsechno v nejlepsim poradku, nemohl jsem si vybrat lip :D
Glock 26, Saiga M3

Příspěvky: 4

Registrován: úte 17.7.2007, 13:55

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Příspěvek od petr36 » úte 17.7.2007, 14:03

Asi jsem měl vždycky štěstí, ale jak bývalá tak současné nemají nic proti zbraním, a argumenty jako : zbraň doma apod. - plný šuplík v kuchyni je daleko nebezpečnější a statisticky " využívanější " jajko zbraň.
Myslím že jde jen o zvyk, a i děti si v pohodě zvykli - šáhli si, je to pro ně moc těžké proti hračkám, používám trezor i zámky na spouště, a pokud mám pistoli tzv. ready - nevědí o ní a nenajdou jí.
Nechál jsem vystřelit je i ženské, a vše je v pohodě

Příspěvky: 135

Registrován: sob 28.1.2006, 8:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Košice, Slovensko

Příspěvek od pbezo » úte 17.7.2007, 21:02

katastrofálne, ale naučila sa tolerovať. Cgybou bolo, že 6 rokov som jej zbrane zatajoval až kým nedopatrením nenašla steyra v ľadvinke. Chvíľu robila cirkus a keď prišla na to, že sa nevzdám, tak to potichu toleruje.
Nedávno mi dokonca svokra odporúčila, aby som si "TO" zobral so sebou, keď sme šli do lesa turistikovať - že tam môžu byť medvede. Tak som jej vysvetlil, že medveďa nie je dobré devinou dráždiť a 4 palcovu .357 so sebou nepovlečiem. Ale aj tak je to pokrok, lebo doteraz manželka aj svokrovci trvajú na myšlienke, že radšej sa nechať zabiť ako mať potom opletačky ...

Příspěvky: 36

Registrován: pát 26.1.2007, 16:27

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Radowan » stř 18.7.2007, 0:36

Ja zatim nevim na cem jsem. Jsem se soucasnou pritelkyni zatim kratce, ale na stene mam povesenou perkusni pusku od ardesy, takze asi tusi, kterym smerem se moje zajmy ubiraji. Vcera jsem se ji priznal, ze mam i trezor a tam skutecne zelezo G17 a ona projevila prani se jit podivat na strelnici. Pote co nam v Plzni vyhorelo Leiko jsem rad ze u Chotesova je moc fajn otevrena strelnice, kde se da blbnout.

Stran ruznych argumentu pro a proti zbranim, musim rict, ze je to holka osvicena a udela si na vsechno nazor sama. Podam hlaseni, jak se to bude vyvijet, ale nedej boze aby ji to taky chytlo a my kupovali dalsiho "milaska" :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » stř 18.7.2007, 22:10

Když jsme se seznámili, měl jsem už zbroják i kvéry. No a jí se to ani trochu nelíbilo. Zbraně prostě neměla ráda a myslela, že mě předělá nebo co. Měla pořád takový debilní slepičí kecy tak šla... *4068* *87* *77*
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17

Registrován: ned 08.7.2007, 19:53

Příspěvek od amraam » čtv 19.7.2007, 16:43

Radikalni reseni, ale ze zkusenosti vim, ze o zadne zivotni situaci nemohu rict, ze se mi nemuze stat, nebo ze ji nechapu.

V mem pripade se zrejme tolerance zbrani od pritelky dockam, a kdyz toho dosahnu, bude mi to stacit, nemusim z toho delat konicka i pro ni. Kazdopadne, je to tezke dilema, kdyz zena rekne, ze ji zbrane vadi tak, ze musi clovek uvazovat o rozchodu.

Myslim, ze kdyz ten druhy partner uzna, ze se zbrani jednate bezpecne, tak by nemel nikdy postavit otazku jako "zbran nebo ja" - to neni ferove, takova ultimata.

Kdyz ale clovek pozna, ze ten druhy mu takova ultimata dava, tak pak stoji opravdu za zvazeni, zda ma cenu s nim zustat. Holt, zalezi na situaci, tezko soudit...
-> amraam
Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od SINCITYMAN » čtv 19.7.2007, 20:07

Pokud se ultimátum netýká chlastu nebo hazardu nebo jiných ženských tak by ho nikdo přijmout neměl.Nebo naopak kdo ho přijme udělá dobře neboť mu bouchačka do ruky nepatřila nikdy..
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 351

Registrován: pát 03.11.2006, 1:14

Bydliště: Praha

Příspěvek od Black_Onyx » čtv 19.7.2007, 20:35

Mojí přítulce to nevadí, respektuje a víceméně i podporuje :D Je na to zvyklá od svýho táty, takže já to mám nejvíc v poho. Prostě zbraně k našemu životu neodlučitelně patří *1582*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 126

Registrován: pát 12.8.2005, 14:57

Příspěvek od Paul222 » pát 20.7.2007, 1:51

Já mám maximálně hodnou přítelkyni. Miluje procházky v parcích, lesích a jiných odlehlých místech.... Já jsem jednou dostal s kamarády v takovém jednom parku poměrně masakrální nakládačku od rómských spoluobčanů, takže mám z těchto míst téměř fóbii.

Nevím jak na vás, ale na mne působí například dotaz kolem 20:00 - "Půjdeme se projít do Kunratického lesa ?" - opravdu neuvěřitelně. Přitelkyni jsem tudíž sdělil, že bez kvéru do těchto míst nikdy...

... a tak se zamilovala do zbraní :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvek od opice » pát 20.7.2007, 7:10

Provarenec: tomu teda říkám názor *9* *1*
Glock 19, browning, CZH 2003 Sport, ZKM 456, Arminius HW 38
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE STÁT NA SPRÁVNÉ STRANĚ HLAVNĚ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » pát 20.7.2007, 19:29

Opice: No joooo aby ty sis nerejpla... *52* :roll: :lol: *23*

Ale můžeš mi říct co s takovou? Já se ji do ničeho ne*ral a totéž jsem očekával od ní. Ve vztahu jsem tolerantní (snad až příliž) ale na svoji svobodu si sahat nenechám. *3004*

Při té poslední diskuzi jsem si ji vychutnal. Vyprávěl jsem ji své vize jako zbraň do každé rodiny - lépe - pro každého člena minimálně dvě *4227* *4253* A že až budu mít děti tak je v deseti letech naučím ovládat zbraň. :twisted: (pamatuju si jak to bylo u nas doma) A můžu ti říct, větší zděšení jsem neviděl. :shock: :o :lol: :lol: :lol:

No a na závěr - po spršce jejích argumentů a pseudodohadů padlo něco o stupidních názorech hodných čtenáře Blesku a člena klubu Planeta Nova a bylo hotovo *1* *3* *3*
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27
Uživatelský avatar

Příspěvky: 339

Registrován: úte 21.3.2006, 6:51

Bydliště: stredni Cechy

Příspěvek od WALT » sob 21.7.2007, 17:56

Marketku strileni bavi, zrovna vcera prohanela M4kou PET flasky po strelnici
pred nejakym casem byl na AVIMu nekdo z vas, zrovna mel GLOCKa v oprave kvuli miridlum a na obranu jen malou hvizdaci klicenku
na mou poznamku, proc si zbrani nekoupi vic, jeho pritelkyne pekne protahla ksichtik
presne ve stylu, takhle nerozumne ulozene penize... :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 90

Registrován: ned 06.5.2007, 13:09

Zbraň: G17

Bydliště: Praha

Příspěvek od demon » ned 22.7.2007, 14:15

cmk píše:Ja to mam tak, ze vzhledem k jiste udalosti moje zena zbrane opravdu nema rada...
Muzu se zeptat, co to bylo za udalost? :)
I make you famous, Billy the Kid
G17 since 1998

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » ned 22.7.2007, 22:42

Demon> rekneme jedna velmi smutna udalost se zbrani v okruhu hodne blizkych... Proc se ptas?
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvek od opice » pon 23.7.2007, 8:06

Provarenec: Co s takovou? To ti řeknu hned.
Měl jsi jí pořádně *64* a v tý chvíli ti ženská schválí cokoliv.
Samozřejmě na pozdější změnu názoru už nebude brán zřetel *1*
Glock 19, browning, CZH 2003 Sport, ZKM 456, Arminius HW 38
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE STÁT NA SPRÁVNÉ STRANĚ HLAVNĚ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: pát 12.5.2006, 15:00

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od String1 » pon 23.7.2007, 11:29

Hmm téhle ankety se nemohu zúčastnit, jedna část mi zchází :-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 139

Registrován: ned 25.2.2007, 1:17

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Táborsko

Příspěvek od jbiker » pon 23.7.2007, 11:51

Tuhle jsme byli s mojí ve "městě" nakupovat a spojil jsem to s návštěvou střelnice. Takže pár postřehů:

Ta sluchátka jsou určitě třeba !
neboli
Fakt jsem nečekala, že to jsou takový šlupky !

To bych neřekla, že támhleten decentní pán má v kapse pistoli!
(Na vysvětlenou, gentleman s vizáží profesora humanitních věd zrovna větral Kevina. Pak ovšem dojem mírně pokazil, neboť s vážnou tváří prohlásil, že tuhle malou pistolku má jen na manželku, aby moc nedržkovala).

Ne, vystřelit si určitě nechci ! (Z mé strany projevena licoměrná lítost spojená s vnitřní radostí :D )

Jinak je velitelka v pohodě. Možná, že jí trochu zklidnila i příhoda s naším prckem (tehdy mu byly asi 2 roky), který nemá o mém koníčku ani ponětí a od násilí v televizi ho držíme stranou. Nicméně, dostal k narozeninám stavebnici, postavil si z ní hned cosi jako pistoli, běhal po baráku a dělal "číl, číl" :) . S jistým nádechem rezignace tehdy pravila něco jako, že "vy chlapi jste magoři asi už od malička" ...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 90

Registrován: ned 06.5.2007, 13:09

Zbraň: G17

Bydliště: Praha

Příspěvek od demon » pon 23.7.2007, 20:46

cmk: OK jasny, no jen tak
I make you famous, Billy the Kid
G17 since 1998
Uživatelský avatar

Příspěvky: 339

Registrován: úte 21.3.2006, 6:51

Bydliště: stredni Cechy

Příspěvek od WALT » pát 27.7.2007, 16:19

jbiker: uz jsem to nekde psal, segra ma tri kluky, od zbrani je drzi dal, nejmensi si vzal prkynko na maso s strilel s nim
geny neokecas

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz