Malorážkový adaptér na G17


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

přebíjenky

Příspěvek od realcop » pon 14.11.2005, 22:08

Aby někdo neměl mylnou představu. Skutečně to kope víc než tovární ale nedosahuje to zdaleka výkonu plus P, což by mělo Gečko vydržet, takže žádné zbytečné strachy pánové.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 15.11.2005, 9:11

realcop: a to si myslis a nebo si to nejak zmeril ? To same plati i pro Ikara.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

To IKAR a REALCOP

Příspěvek od Salamoun » úte 15.11.2005, 9:33

Učit se přebíjet náboje a začít S020 přirovnávám k pokusu čerstvého držitele řidičského průkazu si sednout do F1 a zúčastnit se závodu.Když Ti kvér o poznání více kope a z hlavně lítají lišky,asi něco nebude v pořádku.
Mimochodem S020 je rychle hořící prach,také má velký gradient nárustu tlaku a především velký gradient nárustu teploty,což má za důsledek brzy lidově řečeno vymlácené nábojové komory.Ale jak píšeš,kalkulace ceny náboje je výhodná.Ještě by mě zajímalo,jak jsi dospěl k faktoru,Ty jsi si byl měřit rychlost na hradlech?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » úte 15.11.2005, 14:16

Salamoun: Hradla jsem mel pujceny a pristi mesic si kupuju sve vlastni, protoze prece jenom je to vec ktera se dost hodi.
A s tim kolik se sype S020 tak je to jako u ACC #2 +10%, protoze S020 je pomalejsi nez #2, overeno leta praxi u lidi co s timhle prachem delaji.
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

Příspěvky: 287

Registrován: stř 06.4.2005, 14:47

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Rakovnicko

Příspěvek od Jonny » stř 16.11.2005, 12:28

Salamoun: Tak černě bych to neviděl. Než se vypálí komora to chvíli trvá. Každý rozumný člověk to uvidí na nábojnicích a upraví dávku, délku nebo zaškrcení náboje.
S020 je podle mých zkušeností pomaleji hořící prach s menšími tlaky než ACC. No. 2. Dá se velice dobře používat i pro .45 ACP. Kde No. 2 už je moc rychlý a vypaluje komoru.

ikar: Nemůžeš dávat navážky podle tabulek s Acc. Domluv se s někým, kdo přebijí Acc. No. 2 na G 17 a to vem jako základ pro navážku, délku náboje a typ střely. Dál si můžeš zkoušet okolo této hranice, ale musíš mít základ, kterého se chytneš.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » stř 16.11.2005, 12:50

Jonny: to mam delam to podle hodnot co maji lide, mam na to jednu super tabulku, co si jeden vyrobil a je tam pro vsecny raze a vahy kuli min. a max. laborace, a z toho vychazim to s tim acc no. 2 byl jenom nastrel, ze vim ze se takhle dava jenom jako orientacni hodnota.
Jinak dneska jdu testovat dalsi laborace a to 4.1grs a 3.9grs na 124grs kuli tak uvidim jak to bude kopat.
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize

Příspěvky: 345

Registrován: stř 06.4.2005, 22:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: To Ikar

Příspěvek od Ivoshek » stř 16.11.2005, 16:53

Salamoun píše:...přečti si něco o tlacích,o hlavni kterou je vybaven GLOCK,o rychlosti jednotlivých střelných prachů a hlavně o gradientu teplot vyvíjených při výstřelu,pojednává o tom celý vědní obor,který se nazývá vnitřní pozápalová a vnější balistika. Moje rada zní,začít výpočtem...
Kde si tohle všechno mohu přečíst? Zajímala by mě hlavně ta vnitřní balistika. Máš nejáký tip (Gogola už jsem se snažil použít)? Nejlépe odkaz nebo aspoň literaturu.

P.S.: Co je to přesně "gradient"? *66*
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 16.11.2005, 18:59

gradient [lat. gradi – kráčet, jít]

zkr. grad, aritmetický vektor, jehož složky jsou parciální derivace dané funkce. Směřuje ve směru největšího spádu funkce.

Prekopirovano z:
:arrow: http://coje.to
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » stř 16.11.2005, 19:27

Dovolil bych si dodat.
Ten gradient je vektor, který je kolmý k ploše (neboli je normálou plochy), na které zmíněná funkce nabývá stejných hodnot. Vektor je tím větší čím větší je změna hodnot dané funkce. Pokud se jedná o prostředí, kde je funkce konstatní, je gradient nulový.
Jednoduchým příkladem je například vezmeme-li funkci tlaku ve vodě, má gradient tlaku (všude ve vodě) směr vždy do středu země a je konstatní, neboť tlak roste lineárně s hloubkou nezávisle na místě, kde se nacházíme - je-li to teda na matičce zemi.
S tím GRAD si nejsem vůbec jistý. GRAD totiž označuje gradián, což je úhlová míra. 100 grad = 90 stupnu, 400 grad = 360 stupnu.
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz