REPORTERI CT: Trebic


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

REPORTERI CT: Trebic

Příspěvek od S474N » pát 05.10.2007, 15:44

Dneska jsem dostal zaznam z reportaze z poradu REPORTERI CT s nazvem Trebic. Co jsem videl, to jsem fakt nechapal a celkem jsem to videl uz asi 6x a nechapu porad. Posudte sami:
:arrow: REPORTERI CT

Pozor pro slabe povahy, dokaze to nekolikanasobne zvednout tlak :!:
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Příspěvek od FRENKY » pát 05.10.2007, 19:18

Nic překvapujicího (natož šokujícího) jsem v té reportáži neobjevil. Dokonce ani nic zajímavého.
Tys musel být Satane dlouho pryč z republiky, že ti tohle zvedá tlak :)
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Příspěvek od FRENKY » pát 05.10.2007, 19:24

Ještě bych dodal, že obecně považuji novináře (reportéry nevyjímaje) za verbež a neuškodí, když jim někdo ukáže hranice.
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pát 05.10.2007, 23:00

FRENKY: no nevim, ale z hlediska redaktoru me to vubec nekorektni vubec neprislo, spise naopak. Jak si muze dovolit starosta vyhrozovat strazniky, kteri jsou navic takovy idioti, ze neumi zakon (ohanel se 553/1990, spravne je 1991) a uz vubec neumel zduvodnit zadost o OP, jenom neco ve smyslu "ja muzu vsechno". Potom je tam napadne dement mistostarosta a oni na to koukaji jako husa do flasky a nic neudelaji. A kdyz ma dojit na lamani chleba a prijet statni, tak se radeji rozutecou.

Pockej az se dostanes do takove situace, kdy se po tobe bude "vozit" nektery pan starosta a pouzije k tomu i pozici sily - svou ochranku - MP, potom mozna poznas, co je to bezmoc.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 352

Registrován: sob 11.3.2006, 16:57

Bydliště: Č.Budějovice

Příspěvek od Lala » sob 06.10.2007, 0:27

Jo, jaký si to uděláš, takový to máš, a v Třebíči asi nechodí lidi volit a nebo volí špatný lidi :?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » sob 06.10.2007, 7:58

Lala: no co jsem z reportaze pochopil, ze Masek (aktualni mistostarosta) je bejvalej starosta, takze si tam asi jenom prehazuji funkce navzajem mezi sebou. Navic podle vsech jejich reakci asi maji pekne maslo na hlave - uz jenom tim, ze odmitali odpovidat, potom jak Masek tvrdil, ze nebyl podavata vysvetleni na PCR a celkovym chovani (jak jim rikali rypaci atd.).
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 352

Registrován: sob 11.3.2006, 16:57

Bydliště: Č.Budějovice

Příspěvek od Lala » sob 06.10.2007, 11:45

No samozřejmě, vždyť o tom mluvím, jaké lidi se tam dostanou, pomocí "voleb", tak pak už tam jsou a je jedno na jakém postu. Brácha na mě, já na bráchu.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Příspěvek od FRENKY » sob 06.10.2007, 13:02

Jasně Satane, to co říkáš je pravda. Starosta si tohle dovolovat nemůže. Nicméně (jak už jsem napsal), pokud jde o novináře, necítím žádné slitování..ani to nejmenší. Osobně mi nic neudělali (neměl jsem s nima naštěstí zatím tu čest), ale umím se dívat kolem sebe. Jejich nulová zodpovědnost, nevzdělanost, neobjektivnost, vychcanost, ulhanost a jánevímcoještě je do nebe volající.
Doufám, že někdy bude prosazen zákon, který je za úmyslné zkreslování a lhaní pošle do basy.
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.

Příspěvky: 658

Registrován: stř 30.11.2005, 20:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: UH

Příspěvek od GLOCK69 » sob 06.10.2007, 13:09

Bohužel v tomto absurdistáněasi ne, to by bylo bránění svobodného všeznajícího novinářského projevu...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 352

Registrován: sob 11.3.2006, 16:57

Bydliště: Č.Budějovice

Příspěvek od Lala » sob 06.10.2007, 16:02

Tady snad nejde jen o ty novináře, ale chování se civilizovaného člověka, natož vystupujícím v politice, to už by se měl sakra umět ovládat!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » sob 06.10.2007, 18:34

FRENKY: to co rikas bych rekl, ze plati naprosto u bulvarnich televizi, ale zrovna CT me neprijde jako televize, ktera se honi za kazdou senzaci. Kdyby se tohle vysilalo v poradu Na vlastni oci, tak si o tom treba taky myslim svoje, ale co tady predvadel starosta, mistostarosta a jeho poskoci, to je dle meho nazoru do nebes volajici.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » úte 09.10.2007, 17:17

FRENKY píše:Jasně Satane, to co říkáš je pravda. Starosta si tohle dovolovat nemůže. Nicméně (jak už jsem napsal), pokud jde o novináře, necítím žádné slitování..ani to nejmenší. Osobně mi nic neudělali (neměl jsem s nima naštěstí zatím tu čest), ale umím se dívat kolem sebe. Jejich nulová zodpovědnost, nevzdělanost, neobjektivnost, vychcanost, ulhanost a jánevímcoještě je do nebe volající.
Doufám, že někdy bude prosazen zákon, který je za úmyslné zkreslování a lhaní pošle do basy.
Když už tady generalizujeme, tak majitelé zbraní jsou arogantní hovada, co si bouchačkou vyrovnávají mindráky a zabíjejí neviný dětičky. 8-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Příspěvek od FRENKY » úte 09.10.2007, 17:25

Mistral: Je to otázka poměru. Kolik procent držitelů zbraní je takových jak uvádíš? A kolik procent novinářů je takových jak uvádím já?
Stačí nahlédnout do médií...

P.S. Novinář? :)
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Příspěvek od FRENKY » úte 09.10.2007, 17:32

20 sekund po odeslání mého předchozího příspěvku mi do RSSky spadlo tohle:

http://zpravy.idnes.cz/blogger-nahnile- ... _media_pei

:)
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od rostar » úte 09.10.2007, 17:36

Samozřejmě, že to co předvedli ,,starosta & company" není v pořádku. Na druhé straně novináři jsou fakt pakáž dotěrná. Kdo někdy hlídal VIPíčko mi jistě potvrdí jak umí ti hajzlíci znepříjemňovat život. Jeden z úhlavních nepřítelů osobního strážce je novinář. A zkuste ma dát navolňováka loktem nebo mu počechrat ohryzek aby jste vůbec prošli. To z toho udělají kauzu na první stránku a z vás zabijáka. R
Si vis pacem, para bellum!

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » úte 09.10.2007, 17:43

Něčí blog, to je skutečně berná mince. :D Holoubci zlatí, v novinách se objeví jen nepatrná část všech těch sviňáren, co na slušného, daně platícího občana ušili politici, PR agentury, komerční firmy a comp.
Ale jestli chcete žít jako neinformované ovečky, v klidu a míru, vyhoďte televizi, vypněte rádio, odpojte internet. Pak budete spkojený do okamžiku než zjistite, že si z vás někdo udělal rohožku.
Podle mých osobních zkušeností jsou naprostá většina novinářů slušný lidi, co se snaží dělat pořádně svoji práci. Pár zmrdů, možná o trochu víc než jinde tam taky najdete, část znich už taková byla když do médií přišla a část zezmdrdovaděla kvůli tomu, s čím se setkala.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Příspěvek od FRENKY » úte 09.10.2007, 18:06

Když je tak dobře znáš a tvrdíš že dělají dobře svoji práci, tak mi řekni, co tedy je jejich prací?
Psát objektivní ověřené a nezkreslené reportáže (tedy povětšinou nuda a šeď, že?) a nebo svým dílem přispět k lepší prodejnosti novin (a k tomu je samozřejmě nutno "přizpůsobit" články)?
Ale to už jsme dost OT.

Mimochodem, tady, na střeleckým fóru, se pouštíš na dost tenký led..obhajovat novináře.
Přeci jenom..článků o zbraních a událostí kolem nich jsme tu všichni četli několik tuctů a zcela jistě se mnou bude místní střelecká veřejnost souhlasit, že byly psány poctivě tou většinou novinářů, která dělá dobře svoji práci :)
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 09.10.2007, 18:42

FRENKY: to soudis vsechny novinare podle Blesku, AHA nebo televize Nova? *9*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Příspěvek od FRENKY » úte 09.10.2007, 18:54

Kdepak satane, tyhle tiskoviny se mi před zraky vůbec nedostanou. Nelze si ale nevšimnou, jak se jim ostatní (tzv. seriozní) média nápadně začínají podobat.

Pokud zůstanem v oboru, tak třeba taková kauza Multiagro stála v podání ČT opravdu za to. (tuším Události, komentáře a jejich naprosto neotřesitelná zbraňová odbornice Drtinová)

A podobných příkladů bych našel stovky...
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od rostar » úte 09.10.2007, 19:04

Mistral: Samozřejmě, že nejde o to, že mi nějaký aktivní blboun s foťákem nebo diktafonem stojí v cestě. Chtěl jsem naznačit, že když se novináři znelíbíš, byť jen tím, že děláš svou práci, máš smůlu. Dokáže tě medializací dle vlastního scénáře dokonale znemožnit. Je jim jedno jesli jsi politik nebo popelář a jestli co píší je pravda. Hlavně ať je senzace. Z některých reportáží je patrné, že dokáží jít doslova přes mrtvoly. A taky mi vadí jak se neustále staví do role hodných a spravedlivých mravokárců a jsou na naší straně. Dokud je nenasereš..... R
Si vis pacem, para bellum!

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz