20.10.2007 - Slaný - Boj se zbraní na krátkou vzdálenost


Střelecké a jiné kurzy, především našich partnerů

RL

Příspěvky: 56

Registrován: čtv 20.7.2006, 15:17

20.10.2007 - Slaný - Boj se zbraní na krátkou vzdálenost

Příspěvek od RL » čtv 13.9.2007, 11:01

Podrobné informace o kurzu na www.obrannastrelba.cz/terminy
Cena : 1000,- Kč
Místo : střelnice ve Slaném
Registrace na emailu radek(zavinac)kuguarteam(tecka)org nebo tel. 608 110 600.

Příspěvky: 9

Registrován: pon 09.7.2007, 16:08

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Olomoucko/Rýmařovsko

Příspěvek od roura » úte 16.10.2007, 12:49

Cau, jestli se nekdo ucastnite z Moravy nabizim moznost dopravy zpet ze Slaneho. jedu sam D1 brno olomouc rymarov. Do prahy jedu uz ve ctvrtek a navic pres KV.

Příspěvky: 326

Registrován: sob 26.5.2007, 22:28

Zbraň: mám

Bydliště: střelnice

Příspěvek od JK-stengan » pon 22.10.2007, 16:33

Rád bych touto cestou ještě jednou poděkoval Radkovi za jeho super přednášku s názornou ukázkou.

Vřele Všem mohu jen doporučit.

Osobně jsem si do této doby myslel, že ubránit se případnému útoku jsem schopen, ale při názorných - reálních situacích jenž mohou kdykoliv a kdekoliv nastat nejen venku si to už zas tak nemyslím a jsem velice rád, že si Radek našel chvilku a přesvěčil mě, že jsem měl doposud jen z pr..le kliku a mám se co učit.

s pozdravem Sten...

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 22.10.2007, 18:21

Vzpominas, jak jsem se tvaril "prihlouple neurcite", kdyz jsi rikal, ze se proti utocnikovi co je 3m od tebe ubranis :-)

Nicmene - jsem rad, ze zrovna ty jsi spokojen, o to vic se tesim, co se naucim :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 9

Registrován: pon 09.7.2007, 16:08

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Olomoucko/Rýmařovsko

Příspěvek od roura » pon 22.10.2007, 19:01

Jo neni spatny, kdyz clovek zjisti, ze realita se od predstav docela dost lisi. Utvrdilo me to v tom,ze je lepsi nosit 19-ku nadrcnutou a usetrit tak cene okamziky mozna i vteriny Rozhodne to budu chtit na jare jeste zopakovat a prihodit jeste kurzy 1, 2 atd. Vetsina dovednosti je hodne o drilu. Pro me bylo mimo jine hodne zajimavy strilet na terc ze 40 cm s qerem zarazenym do speku a snazit se nezavrit oci.

Příspěvky: 326

Registrován: sob 26.5.2007, 22:28

Zbraň: mám

Bydliště: střelnice

Příspěvek od JK-stengan » pon 22.10.2007, 19:51

CMK:

Jeníku omyl !!!

Ona obrana je možná, ale fakt to chce aspon v kostce vědet jak na to a hlavně mít nadrclo. Je pravdou že jsem byl velkým zastáncem nadrcávat až při střecu, protože jsem to bral jako poslední možnost dát útočníkovy šanci upustit od svého jednání, ale je pravdou že pokud mu budu tuto šanci chtít příště dát, tak raději nadrcnu krochnu znovu - přetáhnu záver pokud ktomu bude dostatek času a pokud ne tak hold "padni komu patří".

Já osobně jsem z tohoto kurzu velice pozitivně naladěn a mohu ho jen doporučit, protože osobytý přístup Radka i s praktickou ukázkou kdy si člověk říká, ale ono to jde i třebas takto se ti dostane odpovědi tak pojd.......
a už vím proč Radek píše oblečení které se může zašpinit - furt jsem se válel po zemi jako trefená svině, ale musím říci že jsem si aspon v praxi vyzkoušel že jsem se zatím setkal jen z diletantama co mají své takzvané bojové umění z filmu jak na to atd....
Protože proti průměrnému chlapíkovi jenž o obraně něco ví a nebojí se to použít mám i já docela problém.

P.S pokud mohu doporučit tak si vyber protivníka - sparingpartnera takového, aby byl větší nebo vypadal mohutně. Já měl štěstí že tam byl Pepík z městské policie Kladno a fakt něco o obraně veděl a mohli jsme fakt zkoušet i trochu tvrdeji než ostatní. Ikdyž při letmém pohledu na Petra "petr 1" si to také dostatečně užíval.

sten...

Zpět na „Střelecké a jiné kurzy“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz