Příspěvek od JK-stengan » pon 22.10.2007, 22:39

milý Vládo,

Tak jen pro zajímavost závod LOS se střílí jen jako určitá sranda či porovnání
jak a kdo na tom je atd.. proč spousta divizí?, jdenoduchá odpověd zakladní pravidlo LOSu je co nosíš tím střílíš a těžko se dá říci že ten či onen má horší zbran atd.. jen proto že to zrovna není G a na jiných webech se bude psát protože to není CZ atd..

Pokud si dobře dokážu zpočítat nebo spíše představit pruběh použití palné zbraně jako nástroj obrany, tak sakra budu váhat jestli to už mám použít nebo ještě je šance to zkusit zvrátit třebas kecama. Jak to jednou zmáčkneš čekej stejnou reakci na straně utíčníka takže s největší pravdepodobností pokud budete oba střílet pudově tak první zasáhne ale také ji koupí a tím to končí. Je nějakou studií jenž jsem kdysi četl na LEXu prokázáno, že jak ze strany útočníka tak ze strany obránce bude vypáleno-vystřeleno max do 6-ti kulek dobromady a tím konflikt končí.

Proto bych já osobně nedělal omezení nad tím kolik kdo nosí zásobníků a kapacitu a jak mega střílí, ale omezoval bych stage při takzvaných LOSích závodech, tak aby byla stejná práva jak pro revolver s 5-ti komorama tak pro G 17 s 19-ti šuplatem a to je omezit na daném závodě kapacitu nábojů prostě si porad nebo máš smolíka kropit umí každý jen jsem zvedavej jak každý kdo má 9mm Luger bude ze standartním střelivem což je ogivál celoplášt střílet na Václaváku :lol:

Proto pro Vás připravuji páteční Avim nebo jinou podobnou střelnici cca na Leden či Únor kdy je střelcům dost nepřáno a tak si můžete porovnat kdo bude lepší a jaká zbran vyhraje při stejném počtu nábojů což bude max 5 ran na stage a nepotřebuju ktomu upravovat neštastně prvidla nebo vymýšlet další věc jenž by to nahradila.

p.s zasadně tisknu vysledky na recyklovanej papír nebot střelci jsou jak se známo prasata. :lol: :lol:

sten...