23.11.2007 - AVIM - LOS SSK HAWK, LEX


Termíny akcí k LOS - Lidové obranné střelbě

Příspěvky: 326

Registrován: sob 26.5.2007, 22:28

Zbraň: mám

Bydliště: střelnice

Příspěvek od JK-stengan » stř 28.11.2007, 18:41

Mirku :

a tohle jako rozhodčí na dané situaci mám teda chápat jak??
........................................
to: JK-stengan

Ještě si dovolím poznámku ke zmiňovanému času Michala...je to "dobrý" střelec, ale neviděl jsem u něj "čistý" závod....vždy měl "bábu" nebo "miss"....
........................................

já z toho stále cítím takovou nějakou ....... protě jako že jsem měl jako rozhodčí někomu upravit výsledek??
pak se nesmíš divit mé reakci,ale to je to co jsem říkal nemá cenu tyto veci řešit na internetu, protože nezůčastněná osoba která neví co se stalo na daném závodu asi nechápe co se tam vlastně děje.
Proto navrhuji dál tuto debatu přesunout až se uvidíme osobně u hrnku kávy se vklidu doberem kdo co a hlavně jak myslel. ono psané slovo mnohdy nemá ten spravný výraz pro dané zdělení myšlenky či informace.

sten.
poslední baštou "komunismu" jsou myslivecké spolky a ty se musí rozpustit a odzbrojit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 298

Registrován: pon 08.8.2005, 19:13

Zbraň: Glock

Bydliště: Praha x

Příspěvek od Ptak » stř 28.11.2007, 20:24

Pánové už se nehádejte. Tvrdím, že závod byl pěkný a mě osobně se situace moc líbily. Díky organizátorům. Na malou krytou střelnici to je úžasný výkon. Že někdo měl rekordní čas se stává a už bych to neřešil.

Ad nové hodnocení:
Jsou dvě změny, které jsem i já podporoval a jsem silně přesvědčen, že jsou pozitivní.

1/ Missnutý popper je teď také za 10 sec (tím se srovnala penalizace za papír a kov a eliminovalo se chytračeni, že se někdy vyplatilo nepřebít a mít raději miss - typicky záložní revolvér).
2/ procenta po jednotlivých situacích. To je zcela zásadní, protože teď má každá stage stejnou váhu a závod nerozhoduje jedna dlouhá situace. CMK to hezky dokumentoval na příkladu 2 střelci 2 situace. Zkrátka teď se dá prohrát závod jenom tím, že na super krátké situaci dám třeba Deltu. Dříve 2 sec nemusely být taková tragédie ale teď to může být 50% na vítěze. To je, myslím si, mnohem blíže realitě. Prostě ten kdo chce dnes uspět, musí být vynikající na všech situacích :mad:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 16.3.2006, 21:42

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od coffee » stř 28.11.2007, 21:14

adis píše:Ahoj,člověk se nepodívá chvilku na net a už mu tady mejete prdel :P vzhledem tomu,že je tu řeč o mně,tak mi dovolte reagovat.Sám jsem zastáncem myšlenky,že rozhodčí co píská by neměl střílet(praktikujem to ve slaném),ale do té doby co bude jen na zaplacení střelnice a někdy ani to ne. tak střílet budu,protože opravdu to zadarmo dělat nebudu.Sám si vždy řeknu osobě o které vím,že je nejen dobrým střelcem,ale i dobrým rozhodčím.Žalany-p.Praplétaný.AVIM-R.Jareš,ještě rád používám J.Koreckýho,nebo I.Strnada. :lol: nepřepokládám,že by mi něco odpustili.Je to problém,ale co s tím?Fajn já příště nebudu střílet,ale chci 500-1000kč.Takže zdražíme o 150-.kč.Tak jak je to u IPSC.
Padl tady názor,že hodnocení neodpovídá kvalitám střelce.ale nějak se to počítat musí.když bylo sčítání časů tak zase všichni mleli,že stačí vyhrát dlouhou situaci a jsi vítěz.To,že tady Mirku hledáš myšlenku obranné střelby je sice pěkný,ale dokud se BUDE reagovat na timer tak vždycky půjde o čas..Je jediný řešení-Nedělat to na čas,ale na přesnost a důslednost.Rozhodčí-instruktor řekne HOP a jdem na to.ale to by si asi nepřijel...asi by ti to neproplatili v práci.

A jestli jsem,nebo nejsem kvalitní střelec???Já jsem amatér a nic jiného,kdybych chtěl být profík tak půjdu k PČR,ale já jsem pohodlnej a nebaví mě buzerace.
A příště,než se zase budete chtít otírat o moje jméno,tak mi to řekněte osobně.a ne tady na foru.
adis: tak to jsi posr.l, hádej kde si už neškrtneš. (kua, přenastavil jsem si PC a ne a ne sem ty smajliky dostat) :-(((

Příspěvky: 323

Registrován: pon 24.4.2006, 19:45

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od adis » stř 28.11.2007, 22:24

:D :D :D

Příspěvky: 160

Registrován: pon 24.4.2006, 10:55

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Čelákovice, Praha-východ

Příspěvek od MISSFAST! » čtv 29.11.2007, 12:57

Ptak:
No konečně :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 298

Registrován: pon 08.8.2005, 19:13

Zbraň: Glock

Bydliště: Praha x

Příspěvek od Ptak » čtv 29.11.2007, 20:29

MISSFAST! píše:Ptak:
No konečně :D
Asi jsem natvrdlý, ale co konečně? :?

Příspěvky: 6

Registrován: ned 29.4.2007, 15:13

Příspěvek od Miruna » čtv 29.11.2007, 22:00

uznávám, že to mohlo vyznít jinak...ale šlo mi o to, že situace by měly být stavěny výhradně na střeleckém umění ne na štěstí....
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » pát 30.11.2007, 7:56

Ty vole tak nám postav střeleckou situaci o štěstí. Takovou jsem teda ještě neviděl... *4252*
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27

Příspěvky: 326

Registrován: sob 26.5.2007, 22:28

Zbraň: mám

Bydliště: střelnice

Příspěvek od JK-stengan » pát 30.11.2007, 8:10

Míro :

V tom stebou naprosto souhlasím. Jenže se stala chybička a to ta že když jsem to zkoušel já jakož to odpovědná osoba závodů a stavěč situace,tak samozdřejmě vím co bude následovat v tajné situaci a proto když jsem to vyměřoval a poté odstřílel na bezpečné úhly a tak aby padali poppery na cinknutí,tak se ona chyba kdy v jedno úseku papíráky zakrývali poppera nestala a vše bylo OK.

zjištěno při asi 7 střelci v pořadí jenž tomu se to povedlo jako prvnímu nešlo přestavit danou situaci z důvodu aby tuto případnou výhodu a nezjištěný nedostatek při stavení mohl využít i ten poslední.

A pokud si dobře pamatuju tak tahle náhoda postihla cca 12 střelců kdy hold měli štestí.

Pro mě je to poučení do příště ,ale jak už zde bylo psáno je to jen o financích.
střelnice stála 5000 Kč , nezbytný materiál na závody cca 300-500 Kč a to už toho docela dost máme z předchozích závodů.Rozhodčí občerstvení cca 500 Kč při cenách na Avimu je to ještě pohoda. a to nepočíám terče medajle diplomy a pomoc ostatních.

Na vstupném- startovném se vybralo cca 5000 Kč a zbytek ?? to je prostě hlod dan za drahý pronájem střelnice kdy se kluci na Avimu rozhodli nadále neposkytovat slevu a jedem za plnou cenu "stavy x cena/hod a je to.

sten.
poslední baštou "komunismu" jsou myslivecké spolky a ty se musí rozpustit a odzbrojit

Příspěvky: 160

Registrován: pon 24.4.2006, 10:55

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Čelákovice, Praha-východ

Příspěvek od MISSFAST! » pát 30.11.2007, 12:27

Pták:
"Prostě ten kdo chce dnes uspět, musí být vynikající na všech situacích"

Konečně... ...mě někdo pochválil na úrovni. Takhle krásně mi do zadku už dlouho nikdo nelezl.

PS: Doufám, že v tomle přístupu setrváš i po příštích závodech, které tutově pos...u na celé čáře.
:D :D :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » pát 30.11.2007, 13:18

Missfast: Myslim, ze pokud to pro tebe bude vypadat na prvni situaci prilis dobre, strelime Te nenapadne do nozicky, abys ten zbytek odpajdal s lepsimi casy (pro nas) :wink:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » pát 30.11.2007, 13:19

BTW. Ctu to po sobe dobre? Vyhrozuju Missfastovi strelenim? :roll: :lol:
Jdu si to hodit :D
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 298

Registrován: pon 08.8.2005, 19:13

Zbraň: Glock

Bydliště: Praha x

Příspěvek od Ptak » pát 30.11.2007, 18:30

MISSFAST! píše:Pták:
"Prostě ten kdo chce dnes uspět, musí být vynikající na všech situacích"

Konečně... ...mě někdo pochválil na úrovni. Takhle krásně mi do zadku už dlouho nikdo nelezl.

PS: Doufám, že v tomle přístupu setrváš i po příštích závodech, které tutově pos...u na celé čáře.
:D :D :D
To jsem si zase nedával pozor co píšu :evil: Že mi ruka neupadla. Já zapomněl, že jsi vyhrál i ty. Měl jsem na mysli toho vítěze v malém revolvéru.

Zpět na „LOS - Lidová obranná střelba“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz