Napadení psem


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Příspěvky: 47

Registrován: úte 13.11.2007, 18:19

Příspěvek od André » pon 24.12.2007, 17:36

Blekota: Nic proti psum...ale zdravï a zivoty mych blizkych jsou a vzdy budou pro mne dulezitejsi :!: majitele psu kteri A) nechavaji sve milacky srat vsude, B) nepouozivaji obojek, vodiktko a kosik apod....bych napoprve nechaval poradne pokutovat a napodruhe jim psa zabavil, v pripade jakehokoli zpusobeneho poraneni treti osoby automaticky nahrada lecebnych vydaju + vezeni
Uživatelský avatar

Příspěvky: 427

Registrován: ned 08.7.2007, 17:01

Zbraň: G

Příspěvek od Esbe » pon 24.12.2007, 17:38

Andre: 100 % souhlas.....
Life can be fun
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » pon 24.12.2007, 17:51

Nemyslím si že je normální být kousnut na ulici psem,takováto událost je vždy signálem nějakého pochybení.Jsme lidé různí tak jak nebudu nikomu pokousanému zazlívat že nad tím mávl rukou (je to jen jeho věc) tak nebudu druhému zazlívat že vykonal odplatu,jsme jen lidi,každá akce budí reakci.Ovšem novodobí spasitelé chtějí mluvit do všeho a říkat kdo,kdy a jak se smí bránit.Bránit jakkoli se smí každý kdo je napaden,je jedno jak je útok veden,následky nepřičítejme obránci ale vždy jen útočníkovi.
Za sebe to vidím jednoznačně,pokud se cítím ohrožen tak obranu povedu všemi dostupnými prostředky (nezaměňovat se slovem povolenými,v dané chvíli jsou mi u prdelky),pokud se i později někdo přidá na stranu útočníka,v ideálním pojetí obrany by měl dopadnout zcela sejně jako útočník sám.Toto je můj subjektivní výklad ochrany osobní integrity,pokud na jedné straně váhy jsem já a moje rodina,tak je mi úplně jedno kolik milionu lidí je na druhé straně váhy,sem jen sobecký člověk stejně jako oni by obětovali mně,já obětuji je.Nebo snad někdo za cizího člověka dá rád hlavu na špalek? Takovému novodobému Ježíšovy přeji hodně úspěchů,bude v tom sám.

Příspěvky: 476

Registrován: stř 03.1.2007, 8:47

Zbraň: G19

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od JAKLA » pon 24.12.2007, 19:03

Edelweiss píše:Nemá pes košík a vodítko?
No ja napríklad môjmu psovi košík nedávam preto, lebo som bol pár krát na vychádzke napadnutý psom (raz celkom slušne a bol to práve NO) a on sa má právo tiež brániť. V tomto by som videl určitú paraleru s majiteľmi ZP :wink: . Na vodítku psa mám vždy, len mimo obce na lúke ho pustím na voľno.
BTW bývam na dedine (aj keď má štatút mesta :roll: ).
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » pon 24.12.2007, 19:31

To- JAKLA
Takže to znáš nejlépe sám,nakonec se ty i pes musíte bránit porušováním,proti porušujícím.

PB

Příspěvky: 355

Registrován: stř 09.5.2007, 23:06

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » pon 24.12.2007, 19:53

no tak mam psa mensiho plemena vycviceneho opravdu na slovo (vetsinou stejne ani nic nemusim rikat ) a nevidim duvod proc bych ho mel smykat na voditku- kdo psa nezvlad- na voditko ale pokud se jen podivam a pes reaguje tak je blbost me i jeho omezovat voditkem takze samozrejme sem voditko uz nemel v ruce uz nekolik let a nehodlam to menit a kdyz jdu s nim do lesa tak hovno taky neuklidim- je zvykly delat potrebu do listi mimo cestu takze nebudu papezstejsi nez papez abych to uklizel. takze ty vase zakony nepausalizujte ok? :roll:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » pon 24.12.2007, 20:44

To- PB
Hele dělej si co chceš,pes je jenom pes,je jako dítě 100x říkej že je vychovaný po 101 je průser a to je celé.Pokud jsou všichni psi správně vybaveni jsou v bezpečí samy před sebou a lidi taky.Jenomže se vždy najde někdo kdo si je sebou tak jistý že klidně vyrazí po dálnici v protisměru protože on a jedině on to zvládne,nebo se pletu?Lidi nebo psi nejsou 100% takže vodítko košík je prevence,to ohleduplný majitel pochopí a hulvátovi to nikdo nevysvětlí,protože jeho pes je světec.

Příspěvky: 47

Registrován: úte 13.11.2007, 18:19

Příspěvek od André » pon 24.12.2007, 20:56

PB- no jasne, zadny pes nekousne, to mne vzdy pobavi jak slysim" on nekouse". Zadny pes nekouse..az jednou kousne...a kdo si mysli ze jeho pes to nemuze byt a na prevenci kasle tak by si psa nemel porizovat.....

pokud se tyka exkrementu, mel jsem na mysli samozrejme mesto a mista kdy bydli lide, ne les :roll:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » pon 24.12.2007, 21:04

V lese už sem šlápl do versích bobanů než by uměl stvořit pes,ovšem tam mi ani tak moc nevadí.Kolem domu a po městě už tak tolerantní nejsem,je toho moc a je to otravné.

PB

Příspěvky: 355

Registrován: stř 09.5.2007, 23:06

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » pon 24.12.2007, 21:16

mam ho 11 let takze uz vim co od neho muzu cekat a na voditko ho dam maximalne kdyz budu prechazet dalnici- zamerne sem to trochu prehnal. jinak na prochazku v lese nebo cestou z garaze nikdy! jo a edelweis- ja sem ohleduplny majitel ale ze mam mit toho svyho permanentne na voditku mi fakt nevysvetlis :wink: o kosiku nemluve- ten ani nemam :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » pon 24.12.2007, 21:30

To- PB
No u nás si lidé na ty ohledy ke druhým nezvykly,co ti k tomu mám říct.Mně se taky ty doplňky dvakrát moc nelíbí ale než jedno pokousané dítě to to raději překousnu,ono to i tak není lehké a ty mediální bubliny okolo případu napadení psem to taky nezlepšují.Jen se divím že racionální lidé jednají iracionálně.

PB

Příspěvky: 355

Registrován: stř 09.5.2007, 23:06

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » pon 24.12.2007, 21:47

neni mi jasne co myslis tou posledni vetou.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » pon 24.12.2007, 21:54

To- PB
Víš co se může stát (ať je pes sebelépe cvičený) přesto z nejasných důvodů neuděláš nic abys to ještě pojistil.Už jsem ač nerad nějaké ty nešťastné událost s hodnými psy zažil,takže se neztotožním s tvou důvěrou v kvality tvého psa.Hol už tak nějak nemám v tomto směru důvěru no.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 25.12.2007, 9:42

PB píše:no tak mam psa mensiho plemena vycviceneho opravdu na slovo (vetsinou stejne ani nic nemusim rikat ) a nevidim duvod proc bych ho mel smykat na voditku- kdo psa nezvlad- na voditko ale pokud se jen podivam a pes reaguje tak je blbost me i jeho omezovat voditkem takze samozrejme sem voditko uz nemel v ruce uz nekolik let a nehodlam to menit a kdyz jdu s nim do lesa tak hovno taky neuklidim- je zvykly delat potrebu do listi mimo cestu takze nebudu papezstejsi nez papez abych to uklizel. takze ty vase zakony nepausalizujte ok? :roll:
Dovolim si takove mensi zamysleni, jsem zvedav, jestli to nekdo pochopi:

Mam pistoli a nevidim duvodu, proc bych ji nosil skryte, i kdyz me to zakon prikazuje, tak jako kdo ZP nezvladl a pistoli nesmi nosit vubec. Je to podle me blbost se jakkoliv omezovat v oblekani, abych zbran za kazdou cenu zakryl, takze nosim viditelne a nehodlam to menit. A kdyz jdu do lesa, tak si parkrat i vystrelim do vzduchu a taky to nenahlasim - jsem proste zvyklej tyhle veci delat - strilet do vzduchu a do stromu mimo cestu, takze nebudu papezstejsi nez papez, abych to nedelal.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 92

Registrován: ned 18.11.2007, 22:03

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek od Pary » úte 25.12.2007, 9:51

S474N: lépe jsi to napsat nemohl :) Někteří lidé si ze zákonů a vyhlášek vybírají jen ty, které se jim hodí.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 25.12.2007, 10:34

Pary: me to pripomina totiz takove to "cikanske" mysleni - kdy oni maji jenom prava, ale povinnosti uz ne. A to je presne ten pokriveny pohled - "mame demokracii, tak si muzu delat co chci". To ze moje prava konci tam, kde zacinaji prava jineho uz tito lide nechteji videt.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 476

Registrován: stř 03.1.2007, 8:47

Zbraň: G19

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od JAKLA » úte 25.12.2007, 11:24

Takže to znáš nejlépe sám,nakonec se ty i pes musíte bránit porušováním,proti porušujícím.
No ja som si pozeral všeobecné záväzné nariadenia nášho mesta a tam som nenašiel nič o košíku. Samozrejme voľný pohyb psov je zakázaný (čo v meste dodržiavam).
Ešte podotýkam že toto nie je Praha (kde bývam ja) :wink: .
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » úte 25.12.2007, 12:10

To-S474N
Velmi pěkně shrnuto,budeme si střílet kde nás napadne,protože se nám chce a můžeme :twisted:

PB

Příspěvky: 355

Registrován: stř 09.5.2007, 23:06

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » úte 25.12.2007, 12:28

a) tak nosit neskrytou pistoli a pes bez voditka je dost rozdil
b) kdo z majitelu ZP nikdy nestrelil jen tak ze srandy v lese do parezu at hodi kamenem svatousci :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » úte 25.12.2007, 12:32

To- PB
A jsme u toho,svoje špatné jednání automaticky přenesu na druhé,když můžou všichni proč bych nemohl já,už se v tom zamotáváš a začíná to být spíše úsměvné,kašli na to.
:wink:

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz