Napadení psem


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » stř 26.12.2007, 17:47

To- André
No nemusíš ho hned smáznout,jemné posunutí nohou z rozběhu mu ujasní kde je jeho místo.Pokud mám sebou teleskop tak po něm šáhnu dřív než po noži čí pistoli které mám stále.Teleskopem už jsem několikrát vysvětloval a ne jen psům.Při rozumném použití není nebezpečí usmrcení,zato paměť a opatrnost u léčených objektů rozvíjí až zázračně.
Víš sem nervák ale většinou se ovládnu,opravdu si vážím života zvířat natolik,že je šetřím a nikdy je nezabíjím když to není nezbytné.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 427

Registrován: ned 08.7.2007, 17:01

Zbraň: G

Příspěvek od Esbe » stř 26.12.2007, 17:56

2 Edelweiss -nevim zda myslel primo pouzit zbran, pise jen ze se bude branit...
Life can be fun

Příspěvky: 47

Registrován: úte 13.11.2007, 18:19

Příspěvek od André » stř 26.12.2007, 17:57

Edelweis:ja taky nemyslel ze hned pouziju krochnu :shock: :) . Teleskop nosim a byl by urcite krome pepraku prvni volbou, ja proti zviratum, ani psum nic nemam, jen je nestavim nad sve blizke.... Kdyz jsem vencivaval psal od rodicu tak nas jednou napadl vlcak a pekne naseho psa pocuchal, majitel se dival a dobre bavil. ZP jsem tenkrat nemel tak jsem pouzil peprak a pejsek odesel 8-) . Pak me chtel napadnout ten takl dobre pobaveny majitel psa :evil: . Nastesti jsem peprak nepouzil cely a dopral jsem i jemu...

Příspěvky: 17

Registrován: úte 13.11.2007, 18:08

Příspěvek od Gaston » stř 26.12.2007, 17:59

Andre - dobres udelal, to byla pekna ukazka jednoho z zodpovednych panu pejskaru ze panove ochranci? :roll:
Veni Vidi Vici
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » stř 26.12.2007, 18:00

To- André
Super takže si ti šmejdi přišli na své oba,tak nějak si představuji funkci prává-trest je okamžitý,bez možnosti odvolat se.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » stř 26.12.2007, 18:45

André píše:MIstral:odkud jsi vycetl ty blbosti jako ze je pravdepodeobnejsi ze rodic zabije sve dite nez ze ho zabije pes apod. :?: :?: :?: To si snad delas srandu.
http://www.mvcr.cz/statistiky/krim_stat/2006/index.html

Můžeš studovat, jen za minulý rok dva zavraždění novorozenci matkou. Znásilnění nepočítaně - atd. A teď mi najdi, kolik lidí zabili psi a kolik jich vážně potrhali.
Takže než tu začneš rozhazovat ty svoje drsný soudy, tak si o tématu raději něco zjisti.

Když smáznete psa o kolem vás čuchá, máte problém vy, ne jeho majitel. A můlžete se prsit jak chcete.

Příspěvky: 17

Registrován: úte 13.11.2007, 18:08

Příspěvek od Gaston » stř 26.12.2007, 18:51

Mistral - dost pochybuju ze se v tech statistikach najdou ¨vsichni poköusani, dost lidi to nehlasi...

Myslim, ze panove nezminovali ze smaznou psa ktery je ocuchava / i kdyz to nic prijemneho neni/, ale zcela je chapu. Pokud pujdu se synem na prochazku a priblizi se pes bez majitele a nahubku tak v urcitem okamziku kdy podle mne prekroci bezpecnou vzdalenost, pouziji take zbran. A tim muze podle situace nejen spray...Nebudu cekat az me dite bude pokousano. A klidne si takovy problem zodpovim
Veni Vidi Vici

Příspěvky: 47

Registrován: úte 13.11.2007, 18:19

Příspěvek od André » stř 26.12.2007, 18:54

holt debata s urcityma lidma smysl nema...pro nektere z Vas je pes evidentne vice nez clovek, Vas nazor. Pak se ale nedivte kdyz se Vasemu bezohlednemu chovani nekdo bude branit.

HOWGH
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » stř 26.12.2007, 19:16

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » stř 26.12.2007, 19:20

André píše:holt debata s urcityma lidma smysl nema...pro nektere z Vas je pes evidentne vice nez clovek, Vas nazor. Pak se ale nedivte kdyz se Vasemu bezohlednemu chovani nekdo bude branit.

HOWGH
ROFL. Ty mi pripominas naprosto presne ty lidi, co horli proti drzeni zbrani. Tamhle nekde nekdo smazl v lese duchodce krochnou co na ni mel papiry, voe, tak voe bude nejlepsi vsem ty krochny sebrat, protoze je to voe bezpecnejsi. Bouchacku si voe muze poridit kazdej. Jako bych je slysel.
A co to mektas o mym bezohlednym chovani? Clovece, ty si regulerni hysterka.


Gaston: Uvadi se 30 pripadu napadeni psem denne, ale to je odhad buhvi odkud. to mame cca 10 000 rocne, mno a nasilnych trestnych cinu (hlasenych) mame tusim cca 20k rocne. Ne, fakt - ze psu strach nemam. Kdyz uvidim potloukajicho se psa, jak se ke mne zene, tak si ho nejdriv prohlidnu, kdyz se mi nebude moc libit, tak se sehnu "pro sutr".

Co se tyce obrany pri napadni psem, nekde, snad na specnaz je kompetni navod - mimo zmineneho lamani ocasu jsou tam i dalsi efektivni techniky, napri pri sundavani psa z druheho cloveka chyceni za zadni nohy a proslapnuti krize.

Aby bylo jasno, lemplacke majitele psu v zadnem pripade neobhajuji, stejne tak jako lemplacke majitele zbrani. Ale jak rikam - nehodlam na tyto tema hledet prizmatem zapalu svateho boje.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » stř 26.12.2007, 19:24

Az na jeden stary pripad slo o pokousani a navic v rodine - to hovori o nezvladnuti vychovy psa. Takze se muzeme shodnout na tom, ze vic lidi zabijou a zrani sami lidi.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 427

Registrován: ned 08.7.2007, 17:01

Zbraň: G

Příspěvek od Esbe » stř 26.12.2007, 19:33

ale no tak panové, tolik emocí najednou :lol: . Snad se vsichni shodnem ze jsou majitele psu kteri jsou ok a pak jsou i ti kteri jsou pitomci a jsou svemu okoli nebezpecni ne?

Mistral: Nerekl bych ze Andre mluvi jako hysterka, rekl bych ze vyjadruje nazory docela velkeho procenta lidi, a pokud chces lidi kteri psi a jejich ,jak rika Andre a v tom ma pravdu, nezodpovedne majitele, urazet, je to to trochu ubohy, sorry. Nemusim milovat psy abych byl dobrym clovekem ne?

Jen vyjadruji svuj nazor, doufam, ze ne, dle Tveho nazoru hystericky :roll:
Life can be fun

Příspěvky: 47

Registrován: úte 13.11.2007, 18:19

Příspěvek od André » stř 26.12.2007, 19:35

Esbe- jj, rekls to pekne

Mistral - no comment
Uživatelský avatar

Příspěvky: 427

Registrován: ned 08.7.2007, 17:01

Zbraň: G

Příspěvek od Esbe » stř 26.12.2007, 19:38

Andre - 8-)
Life can be fun

Příspěvky: 476

Registrován: stř 03.1.2007, 8:47

Zbraň: G19

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od JAKLA » stř 26.12.2007, 21:09

Proč bych se měl nechat omezovat koníčkem někoho jiného? A jen proto, že to druzí předpoládají měl nabývat znalosti v oboru, který mě nezajímá a jehož projevy mě obtěžují?
To by iste obstálo ako argument aj na majiteľov zbraní - všakže ?
Nerekl bych ze Andre mluvi jako hysterka, rekl bych ze vyjadruje nazory docela velkeho procenta lidi
Tak isto aj toto :roll: .
Nemusim milovat psy abych byl dobrym clovekem ne?
To samozrejme nie si povinný, ale nemusíš ich ani nenávidieť.

Bol som niekoľko krát napadnutý psom ale nemám potrebu strieľať po každom psovi čo sa ku mne rozbehne. A som rád že u nás sa zatiaľ taký "pištolnícky action hero" :D ako sú tu niektorý (podľa názorov) na fóre nevyskytuje :onfire: .
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od rostar » čtv 27.12.2007, 0:51

Připadáte mi někteří jak pytlem praštění. Máte li chuť nechat se očuchávat, ochcávat,okousávat atp. čoklama tak prosím. Já nemám. Nevím proč bych měl takové věci tolerovat. Já své okolí svým psem ani svou zbraní neobtěžuju a od něj očekávám totéž. Nejsem v žádném případě povinen takové chování akceptovat a už jsem bohužel musel svou nevoli párkrát dát patřičně najevo. A udělám to zase. A to i v zájmu lidí kteří se třeba fakt psů bojí. Viděl jsem na vlastní oči jak se asi 6ti letý kluk před obchodem počůral strachy a ještě půl hodiny se třepal, protože si ho přišel očuchat pes nějakého kreténa který s úsměvem prohlašoval: to je hodný pejsek, nekousne. Na takové kecy seru. Dostal pěstí. S toho kluka určitě bude v dospělosti milovník psů že......
Co je na tom k nechápání?
Chceš mít psa? Dodržuj pravidla!
Chceš nosit kvér? Dodržuj pravidla!
Chceš jezdit autem? Dodržuj pravidla! atp. atp.
Pokud ne tak se pak nediv, že ti občas někdo jednu natáhne.

Uff, a to už jsem nechtěl reagovat.... R
Si vis pacem, para bellum!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 485

Registrován: ned 01.10.2006, 19:36

Bydliště: Sev. Morava

Příspěvek od daveG17 » čtv 27.12.2007, 1:13

JAKLA píše:
A jen proto, že to druzí předpoládají měl nabývat znalosti v oboru, který mě nezajímá a jehož projevy mě obtěžují?
To by iste obstálo ako argument aj na majiteľov zbraní - všakže?


Jakla-ani bych neřek. Vůbec netuším, proč by se nestřelecká veřejnost měla jakkoliv vzdělávat v oboru zbraní a střeliva. Můžeš to nějak rozvést? (např. proč u zbraní ano a např. u rádiové chemie případně jaderné fyziky ne...;) )

Jako majitel střelné zbraně ji nosím skrytě, nikdo o ní neví a projevy mého koníčka jsou striktně omezeny na povolené střelnice.
Nevyžaduju od pejskařů, aby jejich miláčci nebyli na veřejnosti vidět a aby se mohli projevit pouze na ohrazeném cvičáku.
Ale budu vždy vyžadovat, aby se mě netýkaly nad nezbytně nutnou míru ŽÁDNÉ fyzické projevy psů, které neznám. Chápu, že pes občas štěkne. Pokud neštěká celou noc tak, že mě to budí, tento jeho fyzický projev toleruju-to je ta nezbytně nutná míra. Žádné další. Pokud už si mě přiběhne očichat cizí pes-vadí mi to. Proč? Protože mi bude stejně vadit, když se mě "ze zvědavosti" dotkne cizí člověk.
STI Edge, Kimber Gold Match II, K100, Ruger LCP, Remington 870 Action Express, Vostok SM2 - pacifista od kosti!

Příspěvky: 476

Registrován: stř 03.1.2007, 8:47

Zbraň: G19

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od JAKLA » čtv 27.12.2007, 2:56

Jakla-ani bych neřek. Vůbec netuším, proč by se nestřelecká veřejnost měla jakkoliv vzdělávat v oboru zbraní a střeliva.
Napríklad preto aby sa na ľudí čo vlastnia ZP nepozerali ako na vrahov, prípadne aby to nedopadlo ako v GB kde proti zbraniam dosť broja (omnoho viac ako inde).
Nepožadujem od nestreleckej obci aby mala znalosti na úrovni zbrojára, (to nemám ani ja) stačí aby mali aspoň predstavu ktorá sa zakladá na realite/faktoch ktoré nie sú zmanipulované, napríklad médiami.
Čo sa týka psov - rád by som bol aby sme sa konečne pochopili: Ide o to že keď sa ku mne rozbehne pes tak až na výnimky neviem čo môžem od psa čakať, preto sa mu snažím naznačiť že o jeho "pozornosť" nestojím (a je jedno či je to NO alebo jazvečík). Na to stačí na psa nakričať (také jednoduché až je to smiešne) ak to nepomôže tak sa zohnem po skalu (skutočnú, alebo fiktívnu) a ak ani po týchto jasných prejavoch pes nezastane tak to má 3 základné príčiny. 1.p: Je to môj pes :D . 2.p: pes ide útočiť - vtedy by bolo potrebné sa brániť. 3.p: pes je blbý 3a: je to ešte šteňa 3b je to asociál - vtedy by som sa odporúčal tiež brániť sa :roll: .
Viděl jsem na vlastní oči jak se asi 6ti letý kluk před obchodem počůral strachy a ještě půl hodiny se třepal, protože si ho přišel očuchat pes nějakého kreténa který s úsměvem prohlašoval: to je hodný pejsek, nekousne.
Tak to bol kretén - ten majiteľ psa, ale tí sa bohužiaľ nájdu všade. Čo sa týka to chlapca viem to pochopiť, aj keď jeho reakcia bola asi neprimeraná (som tam nebol). A domnievam sa že sa ešte asi nestretol so živím psom (alebo má už negatívne skúsenosti). Každopádne chovanie majiteľa toho psa bolo nezodpovedné.

Chceš mít psa? Dodržuj pravidla!
Chceš nosit kvér? Dodržuj pravidla! ...

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 27.12.2007, 9:22

Panove, ja mam pocit, ze to sklouzlo k extremismu na obou stranach...

extrem 1: no co, vzdyt se nic nedeje, kdyz pes obcura a obsere cely okoli a pripadne pri tom roztrha nekomu nejakou tu nohavici a nechtic si pri tom i kousne

extrem 2: zastrelit kazdyho psa, kterej se na me vubec podiva a ktereho ma majitel na vic jak 1m dlouhem vodit. Pokud si ke me pes cuchne, tak zastrelit nejen psa, ale i majitele
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 658

Registrován: stř 30.11.2005, 20:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: UH

Příspěvek od GLOCK69 » čtv 27.12.2007, 10:43

Souhlasím s Rostarem: snažím se neobtěžovat okolí a chci být neobtěžován. nevím, v kterém zákoně - na ochranu zvířat? je napsáno, že se musím nechat psem pokousat a nesmím se bránit.
Znovu se opakuji, ale už by to chtělo i zákon na ochranu lidí....

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz