Samolepka u vstupu do mého zaměstnání - přeškrtnutá pistole


Vše o právu, zákonech, zbrojním průkazu a souvisejících věcech

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » sob 19.1.2008, 10:59

Kmoch Vladimír: ano sam si rekl ZAKAZ FOCENI, ale fotoaparat v brasne mit muzes. Stejne tak zakaz pojidani zmrzliny, protoze bys mohl nekoho uspinit, ale opetovne, v tasce mit zmrzlinu muzes. Stejne tak te zadaji, abys nepouzival zbran, ale za pasem ji mit muzes *52*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 160

Registrován: stř 10.1.2007, 20:10

Příspěvek od igloo » sob 19.1.2008, 11:14

konečně jsme přišli na to jak to je huráááá :lol:
Glock 19 5 gen.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » sob 19.1.2008, 11:29

Bude to tak, jak říká S474N. Protože pokud už mi někdo chce nakazovat, že si nemohu někam vzít prostředek osobní ochrany, musí počítat s tím, že pokud budu napaden bude mě hájit on sám. Tedy ochranka podniku. Já tedy těm klukům s bezpečnostní služby nechci sahat do svědomí, ale zajímalo by mě, kdy měli poslední takticko-střeleckou přípravu. Doufám, že jí nemají jednou za rok.
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » sob 19.1.2008, 12:05

Glockmaniak: myslis ty rachiticke mladiky nebo prestarle duchodce? Ti maji maximalne slzak a jsou tam spise jako doplnkem.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 160

Registrován: stř 10.1.2007, 20:10

Příspěvek od igloo » sob 19.1.2008, 12:19

mám pocit, že většina z nich by ani nestihla rozuměn reagovat v krizové situaci. A to je nechci podceňovat. Raději výbavu sebou :shock:
Glock 19 5 gen.

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Příspěvek od Kmoch Vladimír » sob 19.1.2008, 19:20

Skoro žádný předmět sám o sobě většinou nepůsobí škodu.Až teprve ve spojení s člověkem jsou věci nebezpečné,či mohou škodit.Proto vše co nemůže člověk svou vůlí a činem ovlivnit,je relativně neškodné.Proto existují
různé zákazy (omezení)tam, kde to zákon připouští.Mohou mít i jen formální podobu přesto mají jediný cíl:"eliminovat vliv a vůli člověka"!To je
oddělení člověka od nechtěného prostředku.Pokud si někdo myslí,že přesunutí tohoto prostředku s pouzdra do např.tašky je dostatečným opatřením proti vůli člověka provést čin,pak"no-coment".
Manželka mě taky oddělí od čokolády tím že ji schová ale vždy ji najdu a sním!!Ke své radosti ale i škodě!Zdravím.
V nouzi poznáš -Jericho FB!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » ned 20.1.2008, 22:05

Zrovna tuhle jsem byl v tesku přítomen takové milé události - "sekuriťáci" tam drsňácky chodili, tvářili se moc důležitě a jakmile někdo "zapískal", hned ho šli vesele prošacovat.
Zajímavé bylo, když přišel nějaký jejich kamarád a začli se bavit mluvou, kde každé druhé slovo bylo "vole", no znáte co myslím (i ten kamarád na to vypadal).
No a ještě zajímavější bylo, když došlo na problém, že si paní za pokladnou začala velice hlasitě stěžovat, ať jí zákazník netyká. Skoro to vypadalo, že se strhne bitka. A SECURITY? koukali nenápadně zpovzdálí, jakože to nevidí, protože zákazník vypadal, že by nebyl jednoduchý soupeř. Takže radši neřešit a jít někoho prošacovat.
Tihle typové jsou tam imho jen kvůli pojišťovně.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » pon 21.1.2008, 9:23

Zas bych to takhle nepaušalizoval. V každé organizaci a v každé skupině se najdou lidé dobří i zlí, chrabří i bojácní. Vím, že bezpečnostní agentury nejsou zrovna vyhledávaným působištěm pro vycvičené bojovníky v plné síle. Ze SOGu taky uteče jen málokdo, aby mohl hlídat market. I mezi nimi však může být někdo, kdo se vyzná v dané problematice a např. z důvodu bezúhonnosti nemůže sloužit ve složkách jako je AČR, MP, PČR. Tito lidé se pak nechávají najímat např. k ostrahám objektů, protože se umí živit jedině bezp. problematikou. Druhým zářným příkladem jsou lidé, kteří ne vlastní vinou přišli o práci a potřebují to někde rok či dva doklepat do důchodu.

Jinak určitě se nezastávám těch sekuriťáků, že se nezastali té pokladní. Měli ho slušně požádat, aby se choval slušně. Pokud by vylít i na ně, nechat na sebe sáhnout a pak s ním vyrazit dveře.

PS: Slovo "vole" používám mimoděk taky :oops: Třeba na VŠ kolejích se to takovými i horšími výrazy jen hemží. Podle toho bych člověka neposuzoval.
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58

Příspěvky: 35

Registrován: čtv 28.9.2006, 23:17

Příspěvek od gilhad » pon 21.1.2008, 21:29

V komercni bance jsem videl vedle sebe v jednotnem provedeni skrtnuty mobil, skrtnutou zmrzlinu a skrtnutou pistoli. Navic tam byl i listek s vysvetlenim, ktere v podstate pravilo "Prosime ctene navstevniky, aby se uvnitr zdrzeli pouzivani mobilu. Dekujeme za laskavost" (akorat vice slovy a take vice uhlazene). Ke zmrzline ani k pistoli tam nic nebylo, ale ze stejneho grafickeho provedeni soudim, ze lze interpretovat obdobne "prosime zdrzte se uvnitr pouzivani zmrzliny a zbrani".
Zaroven jsem nevidel nikoho pri vstupu vypinat mobil a kolem stojici vratny take vypinani po nikom nepozadoval, ac bylo zrejme, ze naprosta vetsina vstupujicich _nekde_ mobil jiste ma.

(Jinak - pokud je nekde nekolik obdobne provedenych ceduli, z nichz je vysvetlena jen jedna, predpokladam, ze znamenaji to same. Jinak by nebylo jak si vysvetlit ty ostatni. Nebo jak jinak mam poznat, zda v tomto kontextu skrtnuta zmrzlina znamena "zakaz vstupu po poziti zmrzliny" nebo "zakaz priblizeni se osobam puvodem z Nebrasky" .... )
Uživatelský avatar

Příspěvky: 90

Registrován: ned 06.5.2007, 13:09

Zbraň: G17

Bydliště: Praha

Příspěvek od demon » úte 22.1.2008, 23:42

Glockmaniak píše:No nevidím důvod to řešit tady na tom fóru. Podle obrázku je do objektu zákaz vstupu lidem, co nosí Berettu 92 FS. Já nosím Glocka, takže na mne a většinu lidí tady se to nevztahuje :D
:lol: Cool

Cedulka, funny
Me to pripada, ze v tech bankach ale na neco zapomeli. No maji na dverich pistoli, ale co treba takove granaty, C4, semtex, VX, Uran ... to se asi muze :D anebo budou v budoucnu dvere banky polepene od shora dolu vsim co by se nemelo, (vcetne chovani a vzhledu, zdrogovany, opily, spinavy...) asi...
Takovehle cedulky by meli cloveka jen rozesmat, to se snad neda brat ani vazne...
I make you famous, Billy the Kid
G17 since 1998
Uživatelský avatar

Příspěvky: 138

Registrován: ned 09.9.2007, 21:30

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kolín CZ

Příspěvek od lubo.k » stř 23.1.2008, 7:30

Nosím zbraň a chodím s ňou aj do banky. Uvedomujem si však čo by zbraň znamenala, keby som sa stal nechtiac figúrkou v hre na tému banková lúpež. Čo s ňou? Vytiahnuť a ak lúpežník nie je iba plynovkár, strhne sa prestrelka; alebo sa nechať obmedzovať na právach nejakým "šmudlom" čo tam máva s pištoľou? Toť dilema. Asi je to ad absurdum, ale tie nálepky podľa mňa znamenajú zákaz nosenia. Práve kvôli bezp. riziku.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » stř 23.1.2008, 7:53

lubo.k
nosis zbran ako šperk,alebo ju mas na ochranu zivota zdravia atd.?
Tiez mame v praci preskrtnutu zbran,denne ukazujem SBSke kufor auta v ktorom vozim terce.T.j. vzinka podozrenie,ze mam u seba zbran,aj mam.Nikto ani nemukne-ono robit si nepriatelov v dnesnej dobe nie je to spravne :wink:
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61

Příspěvky: 135

Registrován: sob 28.1.2006, 8:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Košice, Slovensko

Příspěvek od pbezo » stř 23.1.2008, 12:09

lubo.k píše:...v hre na tému banková lúpež. Čo s ňou?
Ja si ctím príslovie "nehas čo Ťa nepáli". Pokiaľ nebude ohrozovať mňa, ostane železo tam kde je. Tento štát si nezaslúži, aby som bol verejný ochranca bankových úradníčok a už vôbec nie ziskov zahraničných investorov.

Příspěvky: 134

Registrován: pát 09.3.2007, 18:26

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od byvaly1 » stř 23.1.2008, 12:31

Krásně řečeno pbezo :!:
OA-15 | DW PM7 .45ACP | HPS CL .40S&W | STI Legend 9L | Glock 17 Gen IV | CZ 75D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 504

Registrován: čtv 08.12.2005, 12:57

Bydliště: Č. Budějovice

Příspěvek od icks » stř 23.1.2008, 15:03

Tak koukám, že to nechám ležeti a nebudu to nikterak řešiti.
,,Té lípy se nevzdám,, :D
"I když násilí v obraně vždy bude v očích lidí pevných zásad smutnou nezbytností,
mnohem horší by bylo, kdyby pachatelé zla vládli spravedlivým."- sv. Augustin
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 16.3.2006, 21:42

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od coffee » stř 23.1.2008, 19:28

pbezo, byvaly1 apod.: jste chytří až to bolí. :evil: Machrovat jen z toho důvodu, že nosíte zbraň a hrajete si na Einsteiny klonované s Rambem je docela slaboduché. Zapomínáte na to, že za pokladnou stojí obyčejná ženská, která se snaží vyhovět klientům, splnit plán atd. Zkuste se vžít do jejího postavení.
Určité možnosti mají, některé jsou nezávislé na jejich počínání nebo ochotě vyhovět gaunerovi, ale to nepatří na veřejnost ani sem.
Přestaňte řešit stupidními poznámkami obrázky. Ono to je hlavně o slušnosti lidí a ta tedy dnes (nemyslím jen tady) chybí. Kdyby většina lidí znala pravidla slušnosti, tak na bankách budou viset jen zákonem předepsané piktogramy, někde je dokonce vedení i zakazuje (hledejte). Ony ty telefony jsou zakázány třeba proto, aby až si vyberete balík, tak vás venku nevzal někdo přes hlavu a ty drobné vám nesebral. Říká se tomu tipování. Pitomců, co na to dojeli, už je řada.
Docela jste svými povýšenými názory otrávili.

Sbohem.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » stř 23.1.2008, 20:22

Páááápáá. Vráť se do hrobu. *4161*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 138

Registrován: ned 09.9.2007, 21:30

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kolín CZ

Příspěvek od lubo.k » stř 23.1.2008, 22:31

cybernetic a pbezo: Ďakujem vám šraci, že ste mi vysvetlili čo je správne a čo nie. Pochopil som, že za každých okolností treba strčiť hlavu do piesku. Len, aby sme si neurobili zle, alebo nebodaj nepriateľov.
Vivat Cassovia.

Příspěvky: 476

Registrován: stř 03.1.2007, 8:47

Zbraň: G19

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od JAKLA » čtv 24.1.2008, 2:26

Myslíš si že je lepšie vyvolať prestrelku a zopár ľudí (myslím hlavne nevinných) pri tom postrieľať a potom absolvovať celú radu "právnych úkonov" ? Podľa mňa je lepšie ho nechať odísť s poistenými peniazmi.
Zapomínáte na to, že za pokladnou stojí obyčejná ženská
A čo ak tam je muž :twisted: ? Isto sú na také situácie pripravovaný - ak nie "firemne" tak vo vlastnom záujme aj "súkromne" by sa im to patrilo.

A potom - veď ma piktogramom žiadajú aby som zbraň nepoužíval *5351* .
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » čtv 24.1.2008, 5:51

lubo.k
v klude si este raz precitaj co som napisal.
Trochu ti pomozem: v prva veta mojho prispevku-ak budem hocikde ohrozeny na zivote /aj v banke/zbran pouzijem.
druha veta: chodim so zbranou aj do objektov s preskrtnutou zbranou/okrem sudov a pod./

Kludne si rozduchavaj Cassovia vasne,ja totiz nepochadzam z KE,len ju okupujem :D
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61

Zpět na „Právní koutek“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz