Kevin čištění


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 427

Registrován: ned 08.7.2007, 17:01

Zbraň: G

Kevin čištění

Příspěvek od Esbe » sob 01.3.2008, 8:30

Zdravím Kevináře :) . Jak často a v ktreých místech mažete své miláčky a čím? čistím ho WD a mažu Legii jen na vnitřní straně rámu.
Nevím jen jak se zbavit pravdepodobně speklého prachu uvnitř hlavně, předchozí majitel jej asi moc nečistil a nejak to nejde dolů... :?
Life can be fun
Uživatelský avatar

Příspěvky: 485

Registrován: ned 01.10.2006, 19:36

Bydliště: Sev. Morava

Příspěvek od daveG17 » sob 01.3.2008, 9:57

Gratuluju ke koupi příšerky:) Na čištění zapečeného brajglu se mi docela osvědčil ParkerHale 009 (koupeno v INVEDu na Kuřím rynku) - do tuby od celaskonu hodit hlaveň, dolít tímhle sajrajtem a nechat aspoň přes noc. Ale bacha, tohle čistidlo mi rozežralo gumové rukavice! ;)
Předchozí majitel možná experimentoval s teflonama nebo olovem-to Kevin nemá rád. Jestli je hlaveň zabordelená, doporučuju věnovat taky pozornost těm kanálkům na odběr plynů z hlavně, taky by asi chtěly pročistit.
STI Edge, Kimber Gold Match II, K100, Ruger LCP, Remington 870 Action Express, Vostok SM2 - pacifista od kosti!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 427

Registrován: ned 08.7.2007, 17:01

Zbraň: G

Příspěvek od Esbe » sob 01.3.2008, 11:09

Dave17 - diky :) . Vyzkousim to., snad to pomuze. Jinak docela to kope, asi vice nez jsem cekal, je tam sice na pazbe nalepeny smirek,ale moc to nepomaha :?
Life can be fun
Uživatelský avatar

Příspěvky: 427

Registrován: ned 08.7.2007, 17:01

Zbraň: G

Příspěvek od Esbe » ned 02.3.2008, 10:38

Zatim jsem to nechal par hodin ve VD a pak projel med. kartacem...je to lepsi,ale uplne to nejde, pre¨dpokladam teda ze to je spekly prach...
Life can be fun

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz