Prapodivná láska ke zbrani


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Příspěvek od Nikdo » stř 05.3.2008, 9:43

alpha píše:...určitě bys chtěl,až třeba tvoje manželka bude sama doma potřebovat pomoct oproti nějakýmu drbanovi a PČr nemohla,aby přijela MP bez pistole jen s blokama?vím,že je všude netáhel,ale neházej nás všechny do jednoho pytle!!!!podívej třeba,jak dopadl nejelitnější útvar policie s Krejčířem???
Až moje manželka (manželka až za tři měsíce, ale gratulovat už můžete :wink: ) bude potřebovat pomoct s drbanem, a bude to vypadat na střílení, zcela jistě nebude spoléhat na čacké strážníky, kteří k nám dorazí za čtvrt hoďky, jen co dopijou kafe. Kde máme doma krochnu ví.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Příspěvek od Nikdo » stř 05.3.2008, 10:06

S474N píše:alpha: mozna by se to chtelo zamyslet vubec nad tim, proc straznici vznikli. Osobne nevidim zadneho duvodu, aby tato slozka mela kratkou palnou zbran. K cemu proboha? Aby jim ji nejakej pobuda sebral a pouzil proti nim (ano, viz Prosek)? *71*
Proč strážníci vznikli? Protože policajti musí mít aspoň maturitu, ZP a nějaké právní povědomí :roll:

Je to taková dnešní obdoba lidových milicí a PS VB, akorát potřebují vykázat činnost a ta se nejlíp vykazuje počtem a objemem vybraných pokut. Ideálně za špatné parkování na přeplněných sídlištích, měřením rychlosti u cedule konec dálnice a následným nezákonným posíláním různých výzev, na které se dostaví jen právně nevědomé ovce.

Napomínat školáky u školy, aby počkali na zelenou, chytat cyklisty v protisměru nebo na odjezdu z hospody je nevděčná práce, asi proto nejsou při podobných činnostech vidět :evil:

Příspěvky: 658

Registrován: stř 30.11.2005, 20:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: UH

Příspěvek od GLOCK69 » stř 05.3.2008, 10:59

Obávám se, že činnost MP je v dnešní době cílena pouze na podstatné navýšení rozpočtu své obce, města..
Ach jo :roll: :roll: :roll:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 05.3.2008, 11:02

Nikdo: semafory, cyklisti, atd - nejenom ze nevdecna prace, ale hlavne nevydelecna. A to se panu starostovi moc nelibi *3004*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » stř 05.3.2008, 13:14

Mp je potřebná asi jako ochranka v marketu.MP je jen nástroj k upevnění moci radnice a to je politická složka,dle vyhraných voleb.Zatím skoro každá jednání s MP skončilo mým totálním nasráním.Klasika jedu se zbožím na město-pokuta (omezený provoz a pěší zóna) Jede tam starosta nebo jiný úředník MP se klaní a pouští i kolonu aut úředníkových příbuzných a známých.Není potřeba ozbrojovat složky,je potřeba ozbrojit společnost,fízlování nikomu nepomohlo,když se láme chleba pomůže si maximálně,každý sám.Kdo to nezvládne tomu už ani MP nepomůže.
Jo a pokud není MP schopné udělat pořádek na ulici s pejskaři a výkaly (na což je primárně zřízena,pořádek ve městě) Měli by nafasovat oranžové vesty a pytlíky,no a v těch parcích a na ulicích to sesbírat ručně!!!Potom by jim možná docvaklo co se po nich chce,zatím jsou to trapní kašpaři,které pozoruji při zneužívání pravomocí,protěžování ,protekci a zneužívání služebních aut pro rozvoz rodiny,nákupy a taxi kámošům!!! :twisted:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 99

Registrován: čtv 20.9.2007, 18:27

Bydliště: Západní Čechy

Příspěvek od urquell » stř 05.3.2008, 14:53

Moje osobni zkušenosti s MP: po zavolání (ožraly debilove na druhym konci ulice demolovali v noci zastavku MHD) přijeli za 3 min. Delaj poradek na fotbalovych utkanich, kde je to casto o hubu. Jeden MP mimo sluzbu chytil zlodeje v obchode. Vyhazuji zhuleny fetaky z lavicek v pesi zone ve stredu mesta. Pejskari si kvuli nim uz trochu zacinaji davat bacha, aspon nekde. Centrum mesta je aspon trochu prujezdne (jinak by si kazdej parkoval cedule necedule). Zvou k podani vysvetleni na sluzebnu (listkem za steracem pri spatnem parkovani), i kdyz na to podle zakona nemaji pravo. Jsou mista, kde by jich bylo potreba a nejsou tam videt jak je rok dlouhej.

Osobne bych jim popral do sluzby vse dobre.
G17
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 05.3.2008, 15:24

Zkusenosti s temito "ochranci" mam bohate, naposledy kdyz bezdomovec obtezoval primo na Vaclavskem namesti lidi, potom mocil do odpadkoveho kose apod. Za 25 minut nikdo neprijel, ani jsem se tomu nakonec nedivil. Hlavne ze cca 200 metru od nas nekoho zrovna kasirovali za stani.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 32

Registrován: sob 09.2.2008, 17:34

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Pardubice

Příspěvek od alpha » stř 05.3.2008, 16:59

jen houšť,každej si zanadávejte!
poněkud si to pletete,nejsme tady,abychom uklízely hovna po psech,od toho jsou technické služby!!!
vy jste chytrý,jak rádia.tak poraďte...když jedu kolem ahlídkuju,aby třeba páníčkové ´hovínka uklízely,tak zrovna každý to uklidí.chceš,abych ležel v trávě a číhal?hlavně by každý měl začít u sebe!
já se vám na jednu stranu nedivím,že nadáváte,protože některý měšťáky znám,ale znám spoustu dobrejch kluků.to samé je u PČR i tam je spousta netáhel,ale vy zas bečíte,přesně,jak ty báby na Nově!!
sklouzlo se to někam jinam,než jsem chtěl.já jsem jen upozorňoval,jakým směrem se ta naše republika ubírá...v každém státě se snaží,aby policajti minimálně drželi krok s drbanama a tady??viz ty pistole,spousta poldů jezdí ve fabii 1.2 HTP ,baterky jak za krále klacka.....
mysel jsem,že když každý děláte do zbraní,tak to pochopíte,asi jsem se zmýlil.víte kolik kvérů na černo mají lidi doma a jaký týpci a vy tady oponujete hovínkama po psech,ale jak se říká:kdo chce psa bít......
tak honem kopněte si ještě :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 508

Registrován: stř 17.10.2007, 10:26

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Veselí nad Moravou/Praha

Příspěvek od snaper_mira » stř 05.3.2008, 17:11

Taky myslím že původně to mělo sloužit k diskuzi o článku nahoře a ne ke kritice MP :? ..nějak v tom nevidím smysl *7*
Fortis cadere, cedere non potest
(statečný muž padne, ale neustoupí)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od VEIKO » stř 05.3.2008, 17:14

Takový dodatek-V severomoravském kraji Ostrava a okoli co vím tak maturita MUSÍ být aby vás přijali k MP.
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact

Příspěvky: 658

Registrován: stř 30.11.2005, 20:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: UH

Příspěvek od GLOCK69 » stř 05.3.2008, 18:24

alpha píše:víte kolik kvérů na černo mají lidi doma a jaký týpci a vy tady oponujete hovínkama po psech,ale jak se říká:kdo chce psa bít......
tak honem kopněte si ještě :wink:
Tak proč nesplníte svou občanskou povinnost a ty týpky s nelegálníma zbraněma nehlásíte na PČR?

Nechci kopat, pár normálních lidí od MP znám, ale jinak jsou to jen starostovi plniči obecní kasy.
A proto si pořád myslím, že většině lidí od MP zbraň do ruky nepatří.
Jestli funguje PČR, to je věc druhá...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » stř 05.3.2008, 19:03

Jak jsem řek MP je výkonný orgán,politických stran,co právě bačují na obci.Nejsou a nikdy nebily nestraní a dodržování zákonu není na prvním místě,jejich pracovní náplně.To už dřív buzerují kvůli městským vyhláškám.Takže,podle mě ať plní funkci semaforu na přechodech u škol a ten zbytek ať se hodí na hrb státní policii.Tímto tempem bude mí statut veřejného činitele a služební Sa.vz.58 i haizlbába na radnici.MP i ve znalosti zákona kulhá na obě nohy,být kůň už by mu dal někdo dávno ránu z milosti.

Příspěvky: 32

Registrován: sob 09.2.2008, 17:34

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Pardubice

Příspěvek od alpha » stř 05.3.2008, 19:48

nemá cenu vám něco vysvětlovat,vůbec jste nepochopili,co jsem chtěl říct.
myslel jsem,že pochopíte o co jde.kdyby jste se odprostili od od zaujatosti,tak by jste pochopili,jak se pořád nahrává drbanům.popravdě mě to trochu zklamalo,protože jinak tady najdu radu na problém amyslel jsem,že na to kouknete úplně z jiné strany,tak nic...

Příspěvky: 658

Registrován: stř 30.11.2005, 20:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: UH

Příspěvek od GLOCK69 » stř 05.3.2008, 20:58

alpha píše:...tak by jste pochopili,jak se pořád nahrává drbanům...
Ale to je v této společnosti již hodně dlouhodobý stav a bojím se, že pláčeš na hodně špatném hrobě..

Jinak ve svém názoru na MP zatím bohužel stále nemám důvod něco měnit.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Příspěvek od Nikdo » stř 05.3.2008, 20:58

alfa: Psal jsi to výslovně, že na zátah proti ozbrojenému pachateli by se ti víc hodila brokovnice než krátká zbraň. Na tom není nic k nepochopení.
Na boj s ozbrojenými pachateli tu máme PČR ne? Už v prvních paragrafech Zákona o ozbrojené pěsti starosty se píše, že tato je zřízena za účelem udržení veřejného pořádku. Kam (podle mne) čistota ulic, noční klid, absence výtržnictví patří. Rozhodně tam (podle mne) nepatří silniční doprava, zejména zmíněné měření rychlosti na konci dálnice. Úklid toho, co se nepodaří uhlídat byl jen sympatický nápad motivace k práci.
Takže bohužel musím vyjádřit domněnku, že problém s interpretací psaného textu tu máš Ty.

Příspěvky: 658

Registrován: stř 30.11.2005, 20:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: UH

Příspěvek od GLOCK69 » stř 05.3.2008, 21:26

Jenže ten zákon už asi bude jiný. Vždyť některé města si už zřídili své malé "URNy"....

Příspěvky: 32

Registrován: sob 09.2.2008, 17:34

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Pardubice

Příspěvek od alpha » stř 05.3.2008, 21:27

to je hezky,ale právě PČR od toho dává ruce pryč.proč myslíš,že nám pořád přidávají pravomoce?teď chtějí slučovat(což v překladu znamená rušit)některá oddělení a hádej,kdo to pak dělá?
máte trochu zkreslené představy.já normálně dělám klasického hlídkaře a rozdíl oproti klukům z PČR žádný není.jezdím na rvačky a vykradačky,loupežná přepadení,ne zfetované idioty,ale klidně vystřihnu toho pejskaře za hovínka,měřím rychlost,jezdím k nehodám atd...právě kluci od PČR si nás k sobě volaj,nebo nám to rovnou předávaj.nemůžeš to srovnávat třeba s měšťákama co mají na starost jen pár parkovišť a dělaj tam vlastně jen hlídače.prd víte jaký máme výcvik,ale jen skuhráte.mě je to šumák,klidně si mějte MP za póvl,já si svou práci dělám pořádně a nestydím se za to!!

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » stř 05.3.2008, 21:49

No, kdyby to tak fungovalo všude. Já tu kolem Anděla vídám měštáky který jsou na první pohled pro smích, vychrtlý že by se do uniformy vešli třikrát a koukaj jak bulíci. A tuhle si tu jeden honil ego na nějaký houmlesácký trosce od pohledu, takovým tom přiblblým chudákovi, co má IQ bublající rašeliny. No, vím že to není reprezentativní vzorek (obchází tu taky jeden, co se chová normálně) ale překvapuje mě, jakto že je někdo vůbec na takovouhle práci přijal.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Příspěvek od Biggles » stř 05.3.2008, 21:51

2 alpha: Dělat svojí práci pořádně mi příjde samozřejmý. Možná by ses měl spíš zamyslet,proč tedy lidé opovrhují (v lepším případě moc nerespektují) ty skvělé a milé hochy od MP,kteří dělají svou práci s láskou a péčí (tedy pořádně).Možná příjdeš na to,že drtivou většinu populace nechrání pitoma s radarem u cedule ohraničující obec,dokonce je ani neochraňuje individuum nasazující botičku potom,co si odkrokoval vzdálenost od křižovatky a už vůbec je nechrání jasnozřivý strážník,který netuší,kde je Mánes,když stojí v Myslíkově ulici (zažil jsem na vlastní oči a uši). Nebo snad ten pocit ochrany a užitečnosti při těchto činnostech i má......jen to okolí (platící mu žold) nějak nechápe.Tak kde je chyba?
MP by tu měla být pro ochranu (možná spíše prevenci vlastní přítomností) před drobnou kriminalitou,bohužel se v drtivé většině případů (dle (nejen) mé zkušenosti) zabývá buzerací občanstva a plněním městské kasy.Tak se nediv,že tě tu nikdo neplácá po ramenech,on se totiž rád buzerovat nenechá nikdo,tím méně svéprávný držitel ZP.
Je mi jedno jestli za špatnou činnost MP můžou strážníci nebo jejich vedení,já jakožto jejich (nedobrovolný) zákazník jsem s jejich službami hrubě nespokojen a po osobních zkušenostech bych jim jako zbraň rozdal maximálně stříkací pistolky a žvejkací pendrek. Tím si snad neublížej,maximálně si slepěj kapsu..........
Celý můj elaborát ovšem nevylučuje,že nějakým záhadným způsobem se i v řadách MP vyskytují schopní jedinci...........
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » čtv 06.3.2008, 0:51

Po zkušenostech s uniformovanou mafií všech složek,pokud tato se ke mně přiblíží tak odjišťuji a vždy je mám pod vizuální kontrolou.Oni jsou větší problém než zfetovaný bezdomovec.Až zase budeš někoho prudit tak si vzpomeň na mně,stejně jako ty a tobě podobní akční hrdinové,i já čekám na záminku!!!
A tohle není schizofrenní výhrůžka,to je konstatování pudu sebezáchovy,vy nejste víc než zákon tak si to uvědomte.Na jednoho dobrého slušného a poctivého policistu,připadá tak 10-15 těch druhých.Tak co řešíš a koho hájíš?Nejsi schopen pochopit obsah sdělení v textu tak prudíš,nechceš mně miznout pendrekem???Nesouhlasím měl bys mně umravnit,ale raději si vem brokovnici a modli se,protože za ementál tu já nebudu
:twisted: :twisted: :twisted:

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz