Prapodivná láska ke zbrani


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » čtv 06.3.2008, 8:00

Edelweiss: Pri vsi ucte, myslim, ze Ty jsi tady ten, kdo vypenil a komu se otvira kudla v kapse (pardon, odjistuje zbran) :roll:
Tvrdi snad alpha, ze je vic nez zakon...? Mozna sis trochu pomotal pojmy s dojmy :oops:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 06.3.2008, 8:35

Starosta: alpha mozna ne, ale jiz jsem se bohuzel osobne setkal s takovymto pristupem. A nejak obecne nedovedu pochopit, proc si rozumny clovek vybere zrovna praci straznika.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 06.3.2008, 9:44

Budto chce pomahat a chranit (PCR), nebo chce mit romanticke povolani (MP-Praha) :-)

Nu, ted vazne...

Vsude najdes nejaky % extremne schopnejch a dobrejch, nejaky % tech pruerne normalnich a nejaky % pitomcu...

A zrovna u MP staci jeden pitomec a 10 normalnich pak pobiha s radarem u Cernyho mostu nebo na Prumyslovy, pripadne rozdavaj boticky pred Sparem na vecne prazdnejch mistech pro invalidy.

Vzdycky, kdyz vidim Mestaka s radarem, rikam si: "to jsem rad, ze ziju v nejbezpecnjsi zemi na svete, kde uz se neprepadava a nekrade a pred skolama se jezdi 30, ze maji policajti/straznici cas na mereni na 4proudovce za prahou".
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » čtv 06.3.2008, 10:23

To- Starosta
Pokud umíš číst (zjevně s problémy ano) a pochopíš obsah sdělení.Tak zjistíš že to není,,pěnění´´ ale konstatování faktu (pro mě bez emocí,pro přecitlivěle,neúnosně emotivní).
V tomto státě je mezi dobrým banditou a špatným policistou jediný rozdíl a tím je uniforma,chování mají stejné.No a statisticky (a to i díky nedostatku vzdělaných poctivých adeptů) těch špatných policistů enormně přibývá,o městských ochrankách nemluvě. :twisted: :twisted: :twisted:

Příspěvky: 32

Registrován: sob 09.2.2008, 17:34

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Pardubice

Příspěvek od alpha » čtv 06.3.2008, 11:07

Edelweis:
pokud jen čekáš na záminku střílet po policajtech,tak jsi normální pako!!
ty jsi ten zářný příklad,že by zájemci o ZP měli projít psychtesty.jestli si natahuješ bouchačku,jen vidíš uniformu,tak se jdi léčit.chudák nějakej hasič,nebo nádražák.neboj,jake se do lesa volá.....jednou natrefíš na nějakého kosáka a ten ti přistřihne pírka.pokud si ten tvůj výtvor přečte zase nějakej pacifista,tak jsi mu krásně nahrál na smeč,co chodí za ozbrojený individua!
pro ostatní....Praha není jediné město,kde je MP.
kdybych sem hodil nějaké obrázky některých těch zásahovek,nad kterýma je vám na zvracení anebylo to označený,jako MP a měli u sebe glocky,tak by jste zas vykřikovali-super,to jsou kousci a koukni mají géčka,ale že to jsou MP,tak je to hnus!pokud vám někdo neklepe na ramena a nechválí,tak se na něj slítnete,jak supy.
jak říkám,vůbec jste to nepochopili,kam to původně mířilo.jde o to,jakým se to ubírá směrem a je jedno,jestli to dopadne na Lidové Milice,nebo hlídače na parkovišti!já se snad mám taky právo adekvátně bránit,jako každý a ne nám házet klacky pod nohy.koukněte se na to bez zaujetí z druhé strany,jak by bylo vám?
a proč jsem nešel k pčr?tak se pobav s nějakým řadovým poldou a bude ti to jasný!!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Příspěvek od Nikdo » čtv 06.3.2008, 12:01

S474N: jj, brát státní prachy a buzerovat za přestupky, které nenarušují práva jiné osoby - tedy jednání, které je zcela neškodné - to je jediné, co z MP vidím já.
Patologický vztah ke zbrani (požadavek na brokovnici pro MP, potřeba odebírat cizím lidem jejich zbraně, ohánění se glockama) u jednoho diskutujícího stále vidím, takže OT pořád ještě nejsme :twisted:

alpha: edelweisse ve vztahu ke stádní správě plně chápu. To neznamená, že bych s ním souhlasil a rovněž odjišťoval (což u glocka znamená prst vímekde :wink: ), ale chápu...
Své zkušenosti s MP jsem psal výše, i u nich by se daly najít výjimky (třeba ten vrátnej co na odtahovým parkovišťu zvedá závoru je poměrně normální děda), ale generálně vzato, nikomu by tu tahle složka nechyběla.
Je to moje vina, že MP působí jako banda nedovzdělaných ranařů?

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 06.3.2008, 12:11

Panove, vy to oba hrnete do stavu ad absurdum...

Alpha - podsunul jsi Edelweissovi pod klavesnici neco, co vubec nenapsal...

Edelweis - mozna jsem naivni, ale verim, ze vetsina policajtu a strazniku patri k tomu prumeru, nekteri jsou nadprumerni a "cekani na zaminku" je hodne nestastne receny... Nikdo necekame na zaminku, vsichni se chceme jen ucinne branit, pokud ta smutna udalost nastane.

Zpet k kratkym/dlouhym u MP.
Nevidim duvod, proc by MP nemeli mit i dlouhy, ale jakozto clovek, ktery si je plati chci mit jistotu, ze to bude nakoupeno a pouzivano v rozumne mire a ze ti, kdoz to budou pouzivat to budou umet.
Kdyz ale vidim, jak to spouste policistu/strazniku jde s kratkymi, chapu, ze je spousta civilnich strelcu proti...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 658

Registrován: stř 30.11.2005, 20:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: UH

Příspěvek od GLOCK69 » čtv 06.3.2008, 13:45

2alpha:
Ano, jak čtu, tak MP pro naplňování kasy potřebují kumolety, tanky, letadla, letadlové lodě...
Měli by jste si o to požádat, protože máš pravdu, že hajzlíků, nelegálně a velmi dobře ozbrojených je v tomto absurdistánu asi čím dál víc.

Tak jen pište a žádejte, oni Vám to nakoupí.

A ještě bych se chtěl zeptat na základě čeho vznikají ty zásahové jednotky MP? Kdo jim dává povolení na násilné vstupy?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » čtv 06.3.2008, 14:28

Edelweiss píše:To- Starosta
Pokud umíš číst (zjevně s problémy ano) a pochopíš obsah sdělení.Tak zjistíš že to není,,pěnění´´ ale konstatování faktu (pro mě bez emocí,pro přecitlivěle,neúnosně emotivní)...
Edelweiss píše:Po zkušenostech s uniformovanou mafií všech složek,pokud tato se ke mně přiblíží tak odjišťuji a vždy je mám pod vizuální kontrolou.Oni jsou větší problém než zfetovaný bezdomovec.Až zase budeš někoho prudit tak si vzpomeň na mně,stejně jako ty a tobě podobní akční hrdinové,i já čekám na záminku!!!
Sorry, ale tohle podle me peneni je. A pokud je to Tvoje normalni dusevni rozpolozeni, tak dal nemam, co bych komentoval...
Nejsem precitlivelej, ale prijde mi, ze si "nevidis do huby" - abych to rekl po Tvem :wink:
Nebo jinak - kde jsou malo argumenty, nastoupi sila - a kde nestaci sila, tam nastoupi jeste vetsi - neni to Tvoje kredo? Docela by to sedelo...
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » čtv 06.3.2008, 15:02

Velebnisti, nenechte hněvu cloumati vaším majestátem - platí pro všechny.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » čtv 06.3.2008, 16:57

To- sloha
Zase jeden fízl s patentem na pravdu a touhou střílet brokovnicí po lidech.No já mám touhu se takovýk kreténům ubránit a ejhle,nejhorší jsem zase jenom já,jo a mám se léčit.Tvoje zaměstnání z tebe nedělá mocnějšího člověka.Já vnímám právo jinak,takže kdo se pokusí ně sundat,má za to zaplatit a je mi fuk co ho k tomu vede (to znamená že nevidím jediný důvod,proč bych se měl nechat sundat).Váš zkorumpovaný soudní aparát mi je leda k smíchu.Jestli chceš dej mi za to doživotí.Jen mě už nepouštěj ven,protože potom končíš,msta je víc jak fízluv plat!!!
Mp sejme chlapa co venčí psa,MP ukope bezdomovce atd.Opravdu odvádíte skvělou práci,je za co vás chválit.

To- Starosta
Co chceš slyšet?Že mi nepřijde normální když ti zásahovka vyvalí dveře a jen proto aby něco měli tasí úplně jinou věc než pro kterou přišli?Míří ti na ženu a dítě v postýlce,nadupaní adrenalinem spravedlnosti a nakonec u soudu nedostaneš ani podmínku,protože tě není zač trestat???No tak jim zatleskej,mně už to přešlo a myslím si o nich svoje.
Tobě se nic podobného nestalo,tak dál věř v iluzi lásky a pravdy.
:lol: :lol: :lol:

To- cmk
Taky netvrdím že všichni policisté či MP jsou špatní.Jenom těch dobrých léty ubývá a jsou nahrazováni,akčními hrdiny,komických postav.Pro takové je ideální služební zbraň GLOSK18 a nadstavený zásobník.Pumpa nejlépe v automatu,samopal součást vybavení vozu a časem budou plakat i po granátech?
Pokud to policista umí a je schopný,sjedná si respekt i bez zbraně,těm ostatní doporučuji zatýkat tankem,je v nich poměrné bezpečí a není vidět na ty nevinné co to náhodou neodplácnou při akci.
Takže se nemůže nikdo divit že jsem taky ostražitý,pro některé MP jsem zjevně kriminálník od pohledu,tak hurá na něj.Jediné co chci je zůstat v celku a oni by měli víc jak brokovnici potřebovaly vzdělání a slušné vystupováni.

Zase na druhou stranu uznej,že moje rýpnutí to teda oživilo.Já se bavím královsky,snad mi tu svěrací kazajku moc neutáhnou.
:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » čtv 06.3.2008, 18:30

Edelweiss: To jsem slyset nechtel, spis mi slo o ten zpusob vyjadreni nevole, nez o popreni vlastniho nazoru - vice viz SZ :wink:
PS. Slovo "nevole" je skutecne mysleno bez mezery :D
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 06.3.2008, 18:57

alpha: muj dotaz spise mel vyznit tak, proc si nesel "normalne pracovat", rozumnej si na to dle vseho dost.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 476

Registrován: stř 03.1.2007, 8:47

Zbraň: G19

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od JAKLA » čtv 06.3.2008, 19:05

bude nějakej pitbul porcovat dítě
Jasné - pitbul *102* . Keby sa rozhodol pitbul "naporcovať dieťa" tak to urobí skôr ako stihneš zareagovať. Ak by si stihol aj zareagovať tak hrozí že tomu pitbulovi pomôžeš (za/postrelíš dieťa). Keby štát tak neobmedzoval držanie zbraní tak by eventuálne mohol zasiahnuť okoloidúci civil. A ešte musím dodať že reálnejší by asi bol útok NO ako pitbulom *4286* , ale to neznie tak dramaticky *91* .
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » čtv 06.3.2008, 19:53

http://www.novinky.cz/clanek/134793-exp ... ezeni.html
Co dodat,už jim chybí jen ty brokovnice,víc než zákon!!!Stačí to u policie zabalit a hned je vidět jak expolicista ctí zákon.Není měsíc aby něco neprovedli,holt ta personalistika kulhá a berou co se dál.
:twisted:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od VEIKO » pát 07.3.2008, 8:01

Edelweiss:

Odjištovat zbran jak uvidíš nějakého měštáčka je blbost.
Přinejmenším ti udělá K.O. (kontrola osoby ne knock out) nebo dá pokutu do 2000,- většinou 100-200kč. Když udělám nějakou blbost tak to překousnu-hned to přepočítám na munici a seremě to.

Když se na to podívám z tvého pohledu tak s tím že
DOBRÝ POLICISTA/STRÁŽNÍK SI SJEDNÁ RESPEKT BEZE ZBRANĚ je fakt.

Podívej se jak to v poslední době kosí pčrka.

V našem městě je skoro 60 měštáků. A asi 5 pořádných kreténů.
Takže těch 5 stačí udělat tolik škody že všechny hodí do jednoho pytle.

Těch 5 někde zaslechlo že jsou represivní složka tak valí 100 pokut denně a dělají koniny.

Ten zbytek má velmi dobrou orientaci v zákoně. Co 3 roky jsou prolongační skoušky kterými obhájíte znalost zákonů. Skládají se před komisí ministerstva vnitra. Když tech 5 idiotů to neudělají tak jdou.

Nemůžeš srovnávat Prahu a jiná města. Do Prahy berou kde koho. Brno jsou na dobré úrovni. V kopřivnici vím že všichni mají služebně Glocky.
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od VEIKO » pát 07.3.2008, 8:04

Edelweiss: Ještě dodatek. Jestli si měl nějaký podobný zážitek je tvé stanovisko pochopitelné.
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » pát 07.3.2008, 9:13

Nejde o zážitky,mně vadí tvorba samohlídací společnosti (nahrazuje to úctu k zákonu) je to tu samý MP,samá ochranka atd. Ti všichni jsou nevýrobní sféra,oni netvoří produkt ale jsou pouze živeni (z pohledu ekonomiky se svou produkcí rovnají,nezaměstnaným na podpoře,nic netvoří jen berou).Problém je že na jednoho kolchozníka s pluhem jich rok co rok geometricky přibývá.No a ještě mají tu drzost se kastovat do role zákona,když se dívám jak se ti lemplíci chovají je mi špatně.
Aby už nejitřila moje hláška,hladinu tohoto fóra tak
natahuji pistoli=chci brokovnici na lidi
Tomu se říká příměr,možná není zdařilý ale sedí,hodně lidí ho pochopilo,pro méně zdatné to uvádím na pravou míru.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od VEIKO » pát 07.3.2008, 10:21

edelweiss. Měštáky bych vůbec neřešil. Pracoval jsem tam. Pokud vyloženě neprovokuješ nebo se nedopouštíš přestupku tak ti může velké kulové. Můžou chtít klidně služební minomety mě je to jedno. Brokády stejně nepoužijou. Takové názory mají jen blbečci kteří se chtějí podobat američanům. Viz nápisy na vozech pčr. Chraánit a sloužit. A ted ještě chtějí ty rachotiny hodit do stříbrné barvy. A dáme si do kufru brokovnice a budem se cítit amhericky. (to H je tam schválně). Je jen otázkou času kdy začnou fasovat zlaté placky a jmenovky. Ach jo

Vůbec bych si z měštáků nedělal hlavu. Myslím si že tohle je zrovna ten nejmenší problém.
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact

Příspěvky: 32

Registrován: sob 09.2.2008, 17:34

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Pardubice

Příspěvek od alpha » pát 07.3.2008, 10:55

proč jsem nešel pracovat normálně????
promiň,tomu nerozumím????
nezdá se ti normální,že většinou přijíždím k DN první a ošetřuju zraněné,volám IZS a zajišťuju místo???jen loni jsem tam byl 15krát první na místě a 10 jsem musel ošetřovat!když je potřeba,tak bez žádných keců jedu s maminkou a jejím zraněným dítětěm k doktorovi(když nelze jinak).ráno mě volají lidi,že nemůžou nastartovat,tak je startuju přes kabely....a spoustu dalších věcí!!!zdá se vám,že to není normální práce???a to že dám pokutu autu,který parkuje v zákazu jen proto,že je línej je snad normální,pak by se nedalo jezdit nikde.nebo vystřihnu dobytka,který letí kolem školy 80km/h je teda buzerace??pokud někdo skládá náklad,nebo slušně poprosí,tak nevidím problém a nic mu neudělám.neberte to ,jako moje chlubení,jen vám nastiŇuji část mé práce.vůbec netušíte mojí náplň práce a jen prudíte.je teda s podivem proč k MP chodí spousta kluků od PČR???
já v tom problém nemám,klidně se můžete přijet podívat a rád vám ukážu vybavení,pokecáme atřba si uděláte jiný obrázek,třeba ne.já ani moji kolegové s tím nemáme problém.s normálním člověkem se budu bavit normálně a holt s debilem jinak!
pokud máte s mojí přítomností na tomto fóru problém,tak řekněte a já vás nebudu unavovat příspěvky.toď vše,přeji všem hezký den a minimum srážek s blbcem

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz