UCTENI PAMATKY PADLEHO VOJAKA - Afganistan


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 64

Registrován: čtv 21.6.2007, 22:41

Zbraň: GLOCK

UCTENI PAMATKY PADLEHO VOJAKA - Afganistan

Příspěvek od Gforce » stř 19.3.2008, 10:33

Dovolte mi, abych zde vyjadril mezi nami vsemi neskonalou uctu k pamatce padleho praporcika Milana Sterby! Byl to skvely ferovy kamarad, clovek by za nim sel i do pekla a vedel, ze ho podrzi. Dneska vsechny ty mista, kde jsem ho vidal zeji strasnou prazdnotou.... Bojoval v cizi zemi tomu, cemu veril a obetoval i to nejcennejsi....
Zustane mi navzdy v srdci, byl opravdovym vzorem!!!!!!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » stř 19.3.2008, 19:03

.
.
.
.

beze slov...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 34

Registrován: úte 18.3.2008, 17:22

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvek od Hacker » stř 19.3.2008, 21:07

Sice jsem toho člověka neznal, ale věřím, že to byl správný člověk, který položil život za to, abychom se tady všichni měli líp. Čest jeho památce......
------------ Vae victis - Běda poraženým ------------ (heslo 211.TL z 21.zTL Čáslav)
Obrázek

Příspěvky: 20

Registrován: úte 04.3.2008, 21:00

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od conqueror » čtv 20.3.2008, 10:24

velky respekt
Life is too short to be still pissed off

Příspěvky: 85

Registrován: pát 23.11.2007, 19:41

Příspěvek od gombizak » čtv 20.3.2008, 11:20

2Hacker: Nechci hned znevazovat pamatku nekoho koho vubec neznam, ale nejak mi uniklo jak nam okupace Afganistanu pomaha k lepsimu byti. :?:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 34

Registrován: úte 18.3.2008, 17:22

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvek od Hacker » čtv 20.3.2008, 12:33

to gombizak: Jde tady o to, že díky lidem jako (a samozřejmě i všem ostatním) praporčík Štěrba se tady nemusíme bát vyjít ven kvůli hrozbám teroristyckých útoků, a teroristi především útočí na civilisty. Jestli to chceš jestě nějak vysvětlit nebo o tom povykládat, tak založ nové vlákno, určitě se k diskuzi přidám... A krom toho nejvíc lidí v Afganistánu máme v polní nemocnici, která ošetřuje především Afgánce :wink:
------------ Vae victis - Běda poraženým ------------ (heslo 211.TL z 21.zTL Čáslav)
Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 20.3.2008, 13:40

Gombizak > uplne stejne, jako by nam v druhe pulce 30. let prospela mensi priposranost zbytku evropy, kdyz nemecko vypovedelo mirove dohody, zacalo budovat armadu, obsazovat demilitarizovanou zonu a narokovat si ceske uzemi atp... Kdyby tenkrat Evropa ze strachu z pripadnyho ozbrojenyho stretu minimalne zachrastila zbranema, nemuselo k 2. svetovy vubec dojit.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 85

Registrován: pát 23.11.2007, 19:41

Příspěvek od gombizak » čtv 20.3.2008, 20:51

2CMK: pokud vim tak Afganistan si ceske uzemi nikdy nenarokoval a hadam ze dobudoucna asi nejspis ani nebude, taky CR nikdy nevyhrozoval, koneckoncu asi v Afganistanu malo, kdo vubec tusi kde CR lezi.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 20.3.2008, 21:09

Ano, mas pravdu, Al-Kajda si nikdy nedelala naroky na zadne uzemi mimo Afghanistan, jen si delaji naroky na vrazdeni Evropanu za to, ze otisknou obrazek Alaha...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 64

Registrován: čtv 21.6.2007, 22:41

Zbraň: GLOCK

ano

Příspěvek od Gforce » pát 21.3.2008, 0:27

to cmk and hacker: a vsichni ostatni co to mate v hlave radne srovnany diky moc! To je presne ono, kdyz se me neco bezprostredne netyka, je mi to jedno a nejlepe pojdme strkat hlavy do pisku. Jenze tenhle svet uz davno neni ohranicen a to co se dnes odehrava o 1 000 km jinde se bohuzel tyka i nas. S tou II.sv.v. to je naprosta pravda, ale bohuzel lidi jsou stejne nepoucitelni a proto je vsechno tezsi a historie se taky kolikrat opakuje.....
Obcas si pak clovek rika, proc vlastne nasazovat krk za pitomy radoby mirotvorce, kteri napachaji svymi naivnimi postoji vice zla a dejiny to nescetne krat uz ukazaly :evil:
Diky vsem, kteri vite o co go...

Příspěvky: 20

Registrován: úte 04.3.2008, 21:00

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od conqueror » pát 21.3.2008, 9:25

Pocta padlemu vojakovi se zvrhava na politicko historickou debatu ... sklnit hlavu aminutu ticha plz
Life is too short to be still pissed off
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » pát 21.3.2008, 10:49

gombizak píše:2CMK: pokud vim tak Afganistan si ceske uzemi nikdy nenarokoval a hadam ze dobudoucna asi nejspis ani nebude, taky CR nikdy nevyhrozoval, koneckoncu asi v Afganistanu malo, kdo vubec tusi kde CR lezi.
Jednoznačně souhlasím s tím, co CMK napsal.

Je to ksindl, kterej se nám tu v Evropě roztahuje a nutí nám svoje pořádky. Navíc sem spolu s ruskou mafií tahaj heroin z opia vypěstovanýho v Afghánistánu.

Vzdávám hold padlému hrdinovi, a tisíceré díky za každýho oddělanýho Talibanskýho šmejda!!!
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27
Uživatelský avatar

Příspěvky: 351

Registrován: ned 01.1.2006, 18:37

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Radek07 » pát 21.3.2008, 13:08

provarenec - *52*
Zlo není ve zbraních, ale v lidech

Příspěvky: 12

Registrován: ned 23.12.2007, 17:36

Příspěvek od Blekota » pát 21.3.2008, 23:07

podla mna to tu v hlave moc ludi zrovnane nema.. usa v iraku=vojna o ropu (uz to priznal aj byvaly minister spravodlivosti usa za ktoreho bola vedena invazia do iraku)

a afganistan porovnavat za fasisticke nemecko je scestne a argumentovat tym ze keby to tak nechali bola by tu co IIIsvetova? kto by ju zacal vidlaci s kalasnikami?..

v somalsku(ktore zial nema ropu a je teda pre amikov nezaujmave) bolo krvyprelievanie ovela vacsie a kto sa ich zastal tusim iba francuzi im pomohli

Příspěvky: 326

Registrován: sob 26.5.2007, 22:28

Zbraň: mám

Bydliště: střelnice

Příspěvek od JK-stengan » pát 21.3.2008, 23:31

milý Blekoto,

vymazáno aby nedocházelo k fláme na přání

nic méně jednou jsem se dohodli na alianci a vojenské pomoci v případě potřeby,tak abychom zase nedopadli jak již mnohokrát v minulosti a tak hold i mi se musíme podílet na určitých bezpečnostních akcí tipu obrany partnerů a jejich zájmů.

škoda každého kluka který se z takové mise nevrátí živej a zdravej, ale je to hold tvrdá dan za brzpečí našich dětí a budoucích.

máš pravdu že invaze do Iráku má i své jiné stránky, ale to i Greenpace má své stránky prý ochrana přírody ale za jakou cenu potopit lod nadělat svinstvo v moři a nechat utonout lidi??

osobně si myslím že je dobře, že se najde aspon pár správných chlapů co jdou do jiné země pomoci svobodě a doufají, že to samé v případě potřeby někdo udělá i pro naší zemi.

tudíž at je konflikt kvůli čemu chce odsrala to tam svoboda na úkor jedinců a je velice dobře že se našel někdo kdo to tam šel porovnat a ukázat ostatním diktátorům že to v dnešní době nebudou mít jednoduchý.

viz Tibet atd... to je jen otázkou času kdy nepomůžou blokády a emdarga na Čínu a bude se muset hájit svoboda i tam bez ohledu na to jestli je tam ropa či není.
Naposledy upravil(a) JK-stengan dne pát 21.3.2008, 23:48, celkem upraveno 1 x.
poslední baštou "komunismu" jsou myslivecké spolky a ty se musí rozpustit a odzbrojit

Příspěvky: 20

Registrován: úte 04.3.2008, 21:00

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od conqueror » pát 21.3.2008, 23:45

ja myslim ze nekde v pravidlech tohoto fora je napsane, nenapadat zadnym spusobem kohokoliv ... "už podle nicku to dost vypovídá i o tobě?? " ... musi tam byt takove poznamky? otravuje to a hodne znizuje vaznost toho co si napsal (nemluve o tobe samotnem).

Jestli s nim nesouhlasis, your right to do that ... nevim ale, naco rozpoutavat, i kdyz takhle po trosce, emoce.

Navrhuju prispivat sem ohledne topicu a zalozeni vlakna na ruzne druhy americke ofenzivy kamkoliv na svete, zpusoby chraneni demokracie atd :)
Life is too short to be still pissed off
Uživatelský avatar

Příspěvky: 190

Registrován: ned 20.5.2007, 19:53

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Ondísek » sob 22.3.2008, 12:58

to JK-Stengan:
Přirovnávat válku a invazi do země do které nám vůbec nic není ke Grennpeace.....no budiž. :roll:
Pár správných chlapů??
Nevím co si mám myslet o naší armádě, když naši vojáci se v zahraničí bouří a dělají dusno kvůli tomu, že mají malé platy a že nedostali nějaké svítilny nebo co. Takhle se projevují žoldáci vůči svému zaměstnavateli.Opakuji...žoldáci.
Pořád tady mluvíte o nějakých hrdinech. Víte kdo je pro mě hrdina? Můj dědeček. Když začala druhá světová válka, tak utekl do Anglie. Létal jako navigátor a potom jako druhý pilot s bombardérem. Nedělal to kvůli penězům apod. Dělal to z přesvědčení. Měl rád tuto zem.A nechtěl skončit někde na sibiři. Taky doufal, že nám někdo pomůže. Ale všichni se na nás vykašlali. Když se vrátil. Místo slávy nebo alespoň úcty se dočkal kriminálu. Uniformu a hodnost dostal zpátky těsně před smrtí. To je podle mne hrdina. A ne nějaký voják co si především jede do zahraničí vydělat peníze. Je toho kluka škoda..o tom žádná.Další příklad můžou být Mašínové. Proč dostali vyznamenání a můj děda nic takového nedostal??Čím si ho zasloužili? Tím že zastřelili pár lidí a utekly? Opravdu hrdinský čin..(nemůžu nějak najít blicího smajlíka).
Dále si psal, že jim jedou pomoci ke svobodě. Jak?Myslíš si, že když tam přijedou amíci a pokosí jim pole na kterém pěstují opium, že se budou mít lépe? Myslíš, že jim najdou jiný (legální) zdroj obživy? Já myslím, že asi ne. A proto se tady potom objevují sbírky na pomoc lidem v Afgánistánu. Myslíš že se tam ti lidé mají opravdu lépe, když je tam opět válka?
Ondra

Příspěvky: 20

Registrován: úte 04.3.2008, 21:00

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od conqueror » sob 22.3.2008, 13:37

respect to fallen soldier ... resspect to zour grandfather

PS:k tomu, ze "ti pravni chlapi, co tam brani celosvetovej mir" si tam chodi hlavne vydelat penize ... s tim docela s tebou souhlasim ... nerikam ze tam neni nekolik dalajlamu a podobne, ale vecsina je tam dle meho nazoru pro prachy (nic ve zlym, zrat se musi a strelivo do glocka taky neco stoji ;) )
Life is too short to be still pissed off
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » sob 22.3.2008, 13:51

Ondísek: Není naší povinností těm šmejdům hledat práci. Ale je naší povinností zabránit tomu, aby jejich heroin zabíjel naše lidi.
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27
Uživatelský avatar

Příspěvky: 190

Registrován: ned 20.5.2007, 19:53

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Ondísek » sob 22.3.2008, 14:06

To máš pravdu. Jen by mě zajímalo co udělaj pro ty lidi...kterým tam chtěj za každou cenu pomoct. Zatím nevidím výsledek. Vidím jenom hodně zmařených životů a chudobu. :roll:

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz