Ozbrojený gang řádí v tramvajích


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 160

Registrován: stř 10.1.2007, 20:10

Příspěvek od igloo » pon 07.4.2008, 19:00

abych to napsal uplně přesně majitel býka špatně zabezpečil ohradu a ten mu tak utekl a hrozí mu tam nějakej nedbalostní trestnej čin
Glock 19 5 gen.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od VEIKO » pon 07.4.2008, 19:41

S Glock17kou na bejka. To bych chtěl vydět
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact
Uživatelský avatar

Příspěvky: 160

Registrován: stř 10.1.2007, 20:10

Příspěvek od igloo » pon 07.4.2008, 19:57

veiko je to myšleno jako příklad pro pochopení zákona ne o tom jak účinné zbraně jsou
Glock 19 5 gen.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od VEIKO » pon 07.4.2008, 20:07

je mi jasné ale pouze mi to přišlo zábavné. Pardon :lol:
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact
Uživatelský avatar

Příspěvky: 160

Registrován: stř 10.1.2007, 20:10

Příspěvek od igloo » pon 07.4.2008, 20:11

v pohodě, ale je to jedna z modelovek, které se přednášejí i na středních i na vysokých školách ohledně nutné obrany a krajní nouze
Jinak je to samozřejmě srandovní
Glock 19 5 gen.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od VEIKO » pon 07.4.2008, 20:32

čím víc srandovní a hloupé tím spíš si to zapamatuješ ale to už je od tématu.
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact
Uživatelský avatar

Příspěvky: 160

Registrován: stř 10.1.2007, 20:10

Příspěvek od igloo » pon 07.4.2008, 20:38

v tom to případě jde o to že by se jednalo o nutnou obranu a pak jde už jen o to jak celou věc vyřešit...
bud se nechat okrást a nebo si věřit a jít do toho hlava nehlava...
Glock 19 5 gen.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od VEIKO » pon 07.4.2008, 20:40

Někomu moje radikální řešení přijde extrémní ale extrémní situace vyžaduje extrémní řešení.
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact
Uživatelský avatar

Příspěvky: 160

Registrován: stř 10.1.2007, 20:10

Příspěvek od igloo » pon 07.4.2008, 20:47

já ti to nevyvracím, ale jen musíš brát v potaz v jakém místě střílíš, kolik je tam lidí, kde je dopadová plocha střel které jdou mimo terč, jaká je kolem zástavba tím pádem a v tomto případě kde ti sedí další cestující moc věcí najednou ale při rozumném přístupu a štěstí by to mohlo jít i střelbou....
Tady je ale největší problém, že tam člověk nebyl neznáš detaily a pokud by jsi měl terč č. 1 moc blízko toho kluka a ještě mu míří na hlavu byt třeba plynovkou stále ho může zabít v případě že ty mineš a on to zmáčkne.... možná že riskovat život toho kluka by byl hazard s tím, že šlo jen o pár věcí za pár korun. asi lepší se připravit zda nepůjdou i po tobě a nebo nepoužijí ty zbraně a pak reagovat a nebo po vystoupení z tramvaje reagovat jinak než s ní odjet odnavigovat poldy. I když na invalidovně+ by to šlo dost blbě vzhledem jak je to tam s možností vykulit se z tramavaje a být neviditelný
Glock 19 5 gen.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 07.4.2008, 20:51

igloo: ale to ze slo o veci za par korun vime ted. Kde beres jistotu, ze naprosto stejna situace nemuze koncit odmacknutim spouste - prece jenom mrtvej svedek, zadnej svedek. A temto magorum do hlavy nevidis.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 160

Registrován: stř 10.1.2007, 20:10

Příspěvek od igloo » pon 07.4.2008, 21:01

To je sice pravda, že jim do hlavy nevidíš, ale zase na druhou stranu těch svědků tam bylo víc tak že by to byla asi dobrá masová zabijačka pokud by začali likvidovat svědky. A pak dokud jen berou máš čas se připravit reagovat na to že budeš potřebovat zbraň a nenápadně si ji připravit. Ono by jsi tomu klukovy asi stejně nepomohl pokud by jsi začal rovnou střílet. Než ty vytáhneš zbraň a budeš jí moct použít tak aby jsi nezasáhl někoho koho nechceš bude ti to trvat tak 2s. Kdežto ten šmejd má v ruce míří mu na hlavu zmáčknout spoušť trvá jak dlouho?
Nejsem proti použití zbraně a jsem i vnitřně připraven ji použít, ale vždy když jsem někde a i jen stojím tak přemýšlím co bych dělal a jak bych to dělal kdyby se v tu chvíli něco stalo.
Glock 19 5 gen.

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Příspěvek od Kmoch Vladimír » pon 07.4.2008, 21:09

cmk:Vyhovím Ti v otázce,jak bych to řešil já,abych se tedy nevyhýbal konkrétnímu řešení a "blbě" neprudil slušné střelce.
Vytáhl bych z kapsy paralyzér 500 tis.V a volně bych ho přikládal dotyčným cikánům na jejich snědá těla!Až by se z nich kouřilo!
Ti kteří by stačili utéct po tramvaji ,na ty bych se vykašlal!Ty kteří by mě leželi u nohou bych udržoval ve stavu bezmoci do příjezdu PČR,kterou bych ihned po provedení zákroku zavolal.
Můj Taurus UL 85 by jen odpočíval a dodával mě pocit naprosté převahy nad situací a zákonem.
Očekával bych pochvalu od PČR a vyznamenání od ministra Vnitra za statečné jednání ve prospěch chudáků Pražáků utiskovaných hnědou rasou! Tak takový jsem já!Stačí kamarádi?Zdravím. :D
V nouzi poznáš -Jericho FB!

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 07.4.2008, 22:37

cmk píše:Mimochodem - pripustme tu podle me nesmyslnou teorii, ze by pripadny zasah proti utocnikum byl posuzovan dle KN a ne NO.
igloo píše:CMK Krajní nouze se nedá použít v rámci ochrany proti úmyslnému trestnému činu.
Jednoduchý příklad napadne mě frajer s nožem a já použiji mloka bude to podle NO, když ale proti mě poběží bejk a já nebudu mít kam utéct a zastřelím ho jedná se o KN
Mas opravdu pocit, ze jsem to ja, komu musis vysvetlovat, ze jako KN by se to posuzovat nemelo? :-)

To uz je druhy vlakno, kam dneska prispivam a pripadam si, jako tatar, ktery neumi psat a lide mu nerozumi ;-(
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 07.4.2008, 22:39

Vladimir Kmoch - az by ti sesili od tech 57 bodnoreznych ran, ktere by v tobe zanechali zbyvajici 4, zatimco bys 2 stihnul vyresit paralyzerem, tak bych ti sel jako hrdinovi polozit kyticku na hrobecek :-(
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Příspěvek od Kmoch Vladimír » pon 07.4.2008, 23:43

cmk:Tu kytičku oceňuji už teď,toho hrdinu taky!Děkuji.Škoda že Ti to nemohu předvést v reále.Ti pitomci by byli tak vykulení a překvapení,že bych jich při troše štěstí a kdybych sebou hnul sundal tak 4 až 5.Musíš počítat i s momentem překvapení.Pokud by nějakej utek z dosahu,tak ať si běží,nebezpečí pominulo ne?
Ale pokud by jsi to řešil Ty střelbou,taky bych se na Tebe nevykašlal!Vždy o vřročí události bych Tě navštěvoval a přines Ti do basy něco dobrého na zub!A tak by to šlo celé roky.Není to dojemné?Zdravím.
V nouzi poznáš -Jericho FB!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od VEIKO » úte 08.4.2008, 7:46

Kmoch-byl bys mrtvý jak říká CMK. I kdyby to byli plynovky a měli jen slepé, tak tě střelí do ksichtu z půl metru a si inzultovaný.

Koupil jsem si plynovku na střílení s dětma na zahradě a zkoušeli sme toto:

Zavěsili sme karnevalovou masku-podoba obličeje- na zed a ze vzdálenosti 0,5 jsme dotoho jednu vpustili. Maska se prohla na druhou stranu a byla roztržená. Kdyby to byla lidská hlava tak asi fest popálená a v houby bys viděl. Takže bys byl dále neškodný a čikarijci by byli ozbrojeni novou zbraní-TVOU.

Co se týče střel pronikající mimo tramvaj by zrovna u mě byl problém. Budu do měsíce kupovat Tacticala a 7.62x39 v tramvaji by byl mazec.

Jo a počítat s tím že čikarijci budou vykulení nebo tak je pitomost. Vykuleného sem ještě neviděl a pracoval jsem s nima dost často.

Co z městské vím tak vždy musiš jednat z pozice síly. Toho oni se bojí.
Musíš být sebejistý. Zádný ústupek a klidně řvy v tramvajce a miř na ně to bude platit víc než paralizer. A ještě jedno ti řeknu : oni ví do čeho jdou, a nejsou hloupí-podcenovat je je blbost.

Ty na něj budeš mířit on bude mít v ruce nůž a pomalu k tobě půjde a bude se blbě smát.

Co se týče práce s romy u městské policie tak je to 90 procent herectví a 10 procent tvrdého zákroku.
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » úte 08.4.2008, 12:25

Kmoch Vladimír píše:Ale pokud by jsi to řešil Ty střelbou,taky bych se na Tebe nevykašlal!Vždy o vřročí události bych Tě navštěvoval a přines Ti do basy něco dobrého na zub!A tak by to šlo celé roky.Není to dojemné?Zdravím.
Je to dojemne a kazdy pekac buchet bych uvital - zvlaste, pokud by v nich byl pilnik :-)

Ale v realu - kdo z nas by na tom byl lip - ty pod Vysehradem nebo ja na Pankraci? :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od VEIKO » úte 08.4.2008, 12:37

cmk- pozor on ti vyhrožuje že tě bude ze záhrobí strašit
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » úte 08.4.2008, 13:08

Je fakt, ze sedet na Pankraci a jeste kazdou noc poslouchat vyti: "ja ti to rikal, kdybys pouzil elektro-paralyzer, mohls tu dneska strasit se mnou" - to bych na tom nakonec mohl byt hur ja :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 160

Registrován: stř 10.1.2007, 20:10

Příspěvek od igloo » úte 08.4.2008, 16:58

CMK - omlouvám se nemyslel jsem to na tebe jak tě občas tu tak je vidět, že víš píšeš bylo to spíš myšleno obecně pro pochopení lidiček tady co třeba jen čtou aby věděli co je co.
Jinak by tě za použití zbraně v tom to případě nikdo na Pankrác neposlal a aspoň by jsi to přežil s tím paralizérem pana Kmocha by to bylo spíš o tom strašní ze záhrobí. Krom toho by se k nim musel vůbec dostat a to by mohlo stát život toho kluka.
Glock 19 5 gen.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz