Nejnižší ceny střeliva v Praze?


Doporučení, ceny, zkušenosti, přebíjení

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Nejnižší ceny střeliva v Praze?

Příspěvek od Lukáš Koukal » úte 20.12.2005, 22:35

Zdravím! Mně osobně jde v první řadě o .45ACP, ale když už tu ten thread je... zatím nejlevnější tovární jsem našel u Brymové - Magtech FMC (tenčí plášť a placatý čumák střely) za 6Kč/ks. Jsou i v provedení FMC SWC za stejnou cenu. Kde mohu koupit ještě levněji? Dají se v Praze sehnat levně kvalitní přebíjenky?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

To Lukáš Koukal.

Příspěvek od Salamoun » stř 21.12.2005, 7:25

Pochybuji o tom,že náboj za 6Kč/ks je kvalitní.Kvalita nábojů 45ACP je rozdělena na dvě skupiny.První začíná na 10Kč/ks a výše,to mluvím o tovární munici.Ta druhá záleží na kvalitě samotného přebíječe,co použije za komponenty jak kvalitně náboj zrobí atd.Toť můj názor.Howg.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 287

Registrován: stř 06.4.2005, 14:47

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Rakovnicko

Příspěvek od Jonny » stř 21.12.2005, 9:55

Už jsem toto střelivo viděl (mám dojem, že jsou to pouze poměděné střely - ne plášťové). Magtech dělá i levnější celoolověné komolé kužely v ráži .45 ACP. Jenže je mají zřídka a jen někde.
Pokud budeme mluvit o pláštích, tak je tam vždycky cena nad 7,-- Kč/kus. Na trénink jsou dobré. Soustřel jsem nezkoušel, protože jsem s plášti od Magtechu střílel jen v Leiku při předváděčkách. Jinak střílím svými přebíjenými olověnými střelami.
Na obranu bych vybíral z jiných značek a jak říká Salamoun, z cen na 10,-- Kč/kus.

Příspěvky: 345

Registrován: stř 06.4.2005, 22:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Ivoshek » stř 21.12.2005, 16:40

Já jsem střílel s 45A, poměděné se mi nezdály. Používám poměděné střely na přebíjení .357mag a ty vypadají krapet jinak. Kvalitu nepoznám, nejsem odborník a navíc mám místo pistole krám z Číny. Ale neměl jsem žádný selhač a do terče jsem se taky kupodivu trefil... Kámoš je kupuje a zatím si nestěžoval. Mimochodem, co používáte za střely .45ACP na přebíjení? Dlouho jsem žádné nekupval, tak nevím, jaké kvalitní střely jsou teď k mání na trhu českém.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od Lukáš Koukal » stř 21.12.2005, 16:50

Tak jsem je dnes v Avimu vyzkoušel, a není si na co stěžovat. Vystřílel jsem jich zatím jen asi 80, přibližně půl na půl FMC vs FMC SWC. Přesnost na 18m konstantní a hlavně létají, kam zamíříš. Rozdíl oproti Vlašimi je jen v ceně a nápisu na nábojnici :)

ad přebíjení - no nejdřív ale musím z něčeho nasbírat hilsny, že..? A proč za to platit víc, než je třeba...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 287

Registrován: stř 06.4.2005, 14:47

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Rakovnicko

Příspěvek od Jonny » stř 21.12.2005, 16:55

Se střelami je teď potíž.

Kopp pomineme (teď už to není ani Kopp, ale S.A.A. – trading a.s.)
http://saatrading.cz/cenik.php?kategorie_id=11

MEP (poté Picra) také už nedělají.

Takže teď beru olověné ogivaly 230 gr nebo poměděné 230 gr od Slováků.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 287

Registrován: stř 06.4.2005, 14:47

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Rakovnicko

Příspěvek od Jonny » stř 21.12.2005, 17:00

Lukáš Koukal píše:ad přebíjení - no nejdřív ale musím z něčeho nasbírat hilsny, že..? A proč za to platit víc, než je třeba...
Nábojnice kupuji (1,-- Kč / kus). To bych se uplatit za pláště, když jich na IPSC tak třetiny nenajdu.

Zpět na „Střelivo“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz