Ozbrojený gang řádí v tramvajích


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Příspěvek od Nikdo » stř 09.4.2008, 17:50

To jsem ani netušil... Ale postavit obhajobu na tom, že utíkající zloděj sáhl pod bundu, a ustát na tom NO, to nese rukopis dobré práce 8-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » čtv 10.4.2008, 7:48

Nikdo: Treba to byla pravda a/nebo na to mel svedka...?
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Příspěvky: 9

Registrován: úte 29.1.2008, 13:50

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Vysocina

Příspěvek od Pavel 666 » čtv 10.4.2008, 10:51

No a to jedu koncem mesice do Prahy na testy k mestky a nechtel jsem tam sebou tahat kver aby nemysleli ze jsu paranoik,ale ted nevim nevim.jinak ja bych si jeste tak neveril abych smazl 6 grazlu,takze spis bych to volal na 158.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 160

Registrován: stř 10.1.2007, 20:10

Příspěvek od igloo » čtv 10.4.2008, 17:59

Pavel 666 já měl mloka i na státnicích na vysoké :o))) :lol:
Glock 19 5 gen.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od VEIKO » pát 11.4.2008, 19:24

Ja v tom mám už jasno. Když už se loupí a míří, proč by se nemohlo střílet.
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact
Uživatelský avatar

Příspěvky: 513

Registrován: sob 29.12.2007, 12:32

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od VEIKO » ned 13.4.2008, 12:33

Zapoměl jsem tam fláknout smajlíka tak ne že to vemete vážně
Šest ran do klobouku, sedmá do hlavy. (Smrt rozdává karty)

Heckler & Koch USP Compact

Příspěvky: 9

Registrován: úte 29.1.2008, 13:50

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Vysocina

Příspěvek od Pavel 666 » pon 14.4.2008, 21:54

igloo:tak to ses dobrej borec,ale tam o tom nemusel nikdo vedet,ja budu muset dat kver k nekomu do opatrovnictvi,jinak radsi bych potkal tu particku s bambusovejma holema!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 160

Registrován: stř 10.1.2007, 20:10

Příspěvek od igloo » úte 15.4.2008, 19:52

borec nejsem spíš jsem zvyklý mloka mít stále u sebe. A určitě to věděli spolužáci a komise ani nevím. já ji nevyndaval nebyl důvod nikdo nás tam nenapadal .o)
Glock 19 5 gen.

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 225

Registrován: stř 23.8.2006, 22:48

Zbraň: G17

Příspěvek od draven » pon 10.11.2008, 2:06

VEIKO píše:Když to trochu dost přeženu a vemu to z americké strany tak těch 6 cigošu jsou teroristi protože

1. když tě jeden šacuje a druhý drží zbran u hlavy tak si PRAKTICKY rukojmí.

2. je to organizovné.Každý ví co má dělat a kdo tomu velí.


3.jedná se o ohrožení skupiny obyvatel (víc než 2)


4. Jsou ozbrojení střelnými zbraněmi-víc než jeden člověk.

.
koukám, když na střední probírali štyry hlavní body jak definovat terorismus, sem zas kouřil před školou P

Příspěvky: 23

Registrován: pát 31.10.2008, 20:37

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Černošice

Příspěvek od t.ibi » pon 10.11.2008, 21:57

Zdravím,
k řešenému tématu jen pár řádek...
1. jakmile uvidím zbraň v rukou drbana (v tomto případě čikarijce.. :D ), neřeším jestli je to plynovka, ostrá, atrapa, airsoftová, prostě vidím zbraň.
2. zpozorním, pokud to jde, tak se vypařím, pokud to nejde připravím se jednat.
3. pokud drban začne někoho (potažmo mě) ohrožovat, neřeším to, jestli to je pubertální výrostek s vizáží 30.-ti letého recidivisty, nebo naopak.
Je tady reálná hrozba střelnou zbraní (nejsem odborník na zbraně, jsem laik, chovám se tak, že se jedná o střelnou zbraň, prostě vidím zbraň)
4. bez varování ho smáznu(klidně i ze zálohy), řvát budu potom
5. každý i ten nejposlednější drban si musí uvědomovat možné následky svého jednání, tzn. jdu někoho obrat se zbraní v ruce, tak se vystavuju nebezpečí, že mě někdo smázne....
Takhle by to podle mě mělo vypadat, bohužel si nedělám iluze. Nova a ostatní tzv. nestranná média by z toho udělali monstr proces, rasový útok na "chudáky" asociální čikarijce, kteří pokojně obírali mladíka o MP3 přehrávač a nějaký fašista po nich začal střílet. Do toho rozhovory z nemocnice, potažmo s pozůstalími po drbanech a je ze mě krvelačný militarista s xenofobními prvky. Média by opět volala po zpřísnění již přísných kritérií pro držení a nošení střelných zbraní a já bych si šel sednout.

Takže bych stejně jenom seděl a čuměl, popřípadě pokojně a s úsměvem odevzdal peněženku a pak vše oznámil. Po 30.-ti dnech bych obdržel dopis s tím, že pachatel neznámý, věc odložena.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 351

Registrován: ned 01.1.2006, 18:37

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Radek07 » úte 11.11.2008, 5:58

konečně jeden realista :D :lol:
Zlo není ve zbraních, ale v lidech
Uživatelský avatar

Příspěvky: 290

Registrován: úte 28.3.2006, 12:30

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od koudelka » úte 11.11.2008, 9:45

A co tak :" Chlapy kaslite na to schovajte zbrane a na vsetko zabudneme, ja som policajt."
Len na zamyslenie, netvrdim, ze je to idealne riesenie
lepsie sediet, ako lezat
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 11.11.2008, 10:04

Jo taky uz jsem tohle pouzil, ale ve smyslu "vykasli se na to, nebo si o tom popovidame u nas na oddeleni". Je fakt, ze ten zmrd se docela zarazil.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 584

Registrován: úte 13.5.2008, 16:44

Příspěvek od Steiner » úte 11.11.2008, 10:55

POLICIJÉ ! POLOŽTE ZBRANĚ NA ZEM ! POLICIJÉ ! LEHNOUT NA BŘICHO A RUCE ZA HLAVU ! POLICIJÉ ! NEHÝBAT SE !

Prostě budeš celou dobu volat o pomoc policii, no ... :wink:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 166

Registrován: sob 23.7.2005, 0:23

Re: 2hacker

Příspěvek od Jo.hny » úte 11.11.2008, 16:47

brumla píše:slovy judr nachodskeho: JAKY "MUZU?"? :) Doporucuju nastudovat jeho prednasky, nekde se tu valely..

(tim te teda nechci pobizet, aby si zacal jezdit tramvaji, a vyhlizel podezrely skupinky pres trugla :) )
Velice něžně prosím, jestli někdo máte přímý link na tyto materiály, školy a učení není nikdy dost.. ;)

Jinak otázka do prázdna, jestli tohle téma neuzavřít mimo veřejnost, bo nějaký hnidopich z nejmenovaných plátků by mohl udělat príma reportáž, že komunita střelců má vlastně sama bordel v základních pojmech (byť stejně je to o tom jak se to předloží k zápisu, jak se to zapíše a kdo to pak čte a orazítkuje to).. ;)

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » úte 11.11.2008, 17:12

Johny, nefandíš si tak trochu? Si myslíš, že se někdo bude zabejvat názvoslovím v diskusi na nějakým servru? *40*
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 166

Registrován: sob 23.7.2005, 0:23

Příspěvek od Jo.hny » úte 11.11.2008, 17:22

Tak já se na to dívám obchodně/pracovně, témat co dokáže vždy zaujmout je málo (drogy,zbraně,sex,rock&roll,..) ;) a jelikož v jiných sekcích si lidé odsud "dovolují" kritizovat práci plebejníků tisku (mám na mysli nějaký rozebraný článek redaktora kde zaměňuje slova/významy o zbraních, a někdo se mu k tomu pak obratem vyjadřoval oficiální cestou - omlouvám se, nemám po ruce link), být jimi, obratem se mrknu do řad kritiků a smahnu jim jejich vlastním zbožím, tak proč jim tu zbytečně připravovat munici, když to ve smyslu vlastníků zbraní a bezpečnostních profesionálů "prevence nadevše" může být v klidu umravněno.

Příspěvky: 58

Registrován: pon 02.2.2009, 10:03

Příspěvek od prochy » pon 02.2.2009, 10:26

Když nad tím tak uvažuju, že tech 6 útočníku jede spolu se mnou v uzavřené tramvaji. Co asi tak udělají když se mi náhodou jednoho z nich povede zasáhnout? Jeden se vzdá, druhej se bude válet na zemi v krvi, třetí zoufale bušit na dveře, a zbylí dva, pokud si zachovají klidnou hlavu si seženou nejbližší nové rukojmí. Navíc kdo ví jak by se zachovali cestující.. panika v 7 lidech není velká ale na ztrátu přehledu to stačí. Můj názor.
BTW. To s tou policií se mi líbí :)
Vždy přichází nejdříve chtíč, na paty mu šlape touha, za nimi mrav a daleko vzadu se loudá rozum. R.P.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » pon 02.2.2009, 11:12

No, ono i v sesti lidech je mnohem vetsi pravdepodobnost, ze se na hrozbu zbrani proste vykaslou. Na vyzvu treba zatuhnou a zacnou davat zbrane dolu (nebo je spis schovavat zpatky do kapsy), ale pak se podivaj jeden na druhyho a tretiho a patyho a muze z toho byt definitivni reseni situace a strelba "do davu". Nechat jim cas na premysleni je sebevrazda.
Ja bych asi v takovem pripade nejspis drzel hubu a krok a pripravil se na to, ze pokud budu tahat (a nebudu hned strilet), tak jak neuposlechnou vyzvy, poslu klidne varovnou kamsi do rohu. Nekdo rekne mozna "sebevrazda pro nezucastnene", ale radsi - kdyz bude cas - poslu varovnou a nekdo dostane dvakrat odrazenou 'rizene deformovanou', nez abych postrilel sestici blbecku jen proto, ze tri z nich si myslej, ze to nezmacknu a zacnou se blizit nebo prenesou vyhruzky na nejblizsi rukojmi a budou se me snazit prinutit odevzdat zbran.
Clovek se proste musi stat panem situace, nebo to vubec neresit. A snazit se dostat na kobylku sesti ozbrojenejm v tramvaji poloplny lidi, to uz by muselo nekomu z nich hodne hrabnout, nebo by muselo vyjit na povrch, ze mam bouchacku...
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

STD člen

Příspěvky: 215

Registrován: stř 09.1.2008, 7:05

Zbraň: G19 (3gen), GP K100

Bydliště: Praha

Příspěvek od Fredouch » pon 02.2.2009, 11:32

S tím, že se člověk (pokud se rozhodne jednat) musí stát pánem situace souhlasím.

S tou výstražnou do rohu už bych byl opatrný. Když už výstražnou tak pokud možno mířenou přímou pod útočníka, nebo na nohy útočníka.

Jen tak do rohu i když vidím kam bych to asi neposlal.
G19; GP K100
- Zkušenost je jméno, které dáváme svým chybám a omylům.
- Život je jako rozkvetlá louka. Ohneš se pro kytičku a hned tě někdo kopne do prdele.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz