Navsteva PCR u me - cernota v bazaru


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 290

Registrován: úte 28.3.2006, 12:30

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od koudelka » čtv 10.4.2008, 13:00

no u nas je vybijacia bedna vedla dvery hlavneho vstupu! :shock:
len som cumel ked ma k nej poslali vybit!
potom ked som si ju vyzdvihoval tak mi pri pulte dali zbran a zasobnik a poslali ma opet ku vchodu sa nabit! tak som isioel cez vstupnu halu, G v jednej ruke a zasobnik v druhej ako pako a do dveri voslo 5-6 opalenych spoluobcanov, tak som radsej G schoval a nabil az v aute!
pride mi to ako u blbych na dvore!
lepsie sediet, ako lezat

Příspěvky: 15

Registrován: sob 01.12.2007, 17:09

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Lopez » čtv 17.4.2008, 10:51

To CMK a Starosta : Myslím si že pořizovat zvukový záznam je asi zbytečné, vždyť se všechny výslechy oficiálně zapisují a když je něco mimo zapis, tak to nemusí ani jedna strana akceptovat na druhou stranu můžeš je upozornit , aby zapsali tak, jak to ty přesně formuluješ, nebo to co ti říkají oni(PCR). V podstatě než ten výslech - vysvětlení podepíšeš, tak si ho pořádně přečíst a nechat upravit tak jak to chceš TY ... máme na to všichni právo. Všichni víme, jak občas záleží na slovíčkaření a u soudu a pcr to platí 10x.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 17.4.2008, 11:21

Pred chvili jsem se vratil...
K samotnemu liceni asi nema cenu cokoliv psat - jen me prekvapilo, ze obzalovany mohl normalne mluvit a klast otazky...

Co bylo zajimavy byl prichod do budovy...
Vesel jsem do vchodovych dverich za kterymi byla cedule, ze nemam vchazet do budovy se zbrani. Nakoukl jsem tedy do dalsich dveri, za kterymi byl ram. Slecna (mlada pani - napadne mi pripominala Tratomovu zenu o ktere ale vim, ze se zivi necim uplne jinym, zvlaste ted):
Ona: "jen pojdte dal"
Ja: "ja nevim, jestli muzu, mam u sebe zbran"
ona: "opravdu mate u sebe zbran?"
ja:"no mam"
ona: "tak ja vam zavolam kolegu"
----
tak si me vzali stranou, na chodbe:
on: "mate to vybity?"
ja: "ne, radsi to vybiju pred vama" (zajimalo by me, kde bych to asi vybijel)
vypsali jsme papiry, zbran jsem tam nechal a sel jsem
---
Slecna se mi pak omlouvala, ze tam maji casto vtipalky, co prohlasi, ze maji zbran jen aby byly zajimavy...

Co me ale nejvic prekvapilo, ze pouzivaji stale jeste revolvery.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 290

Registrován: úte 28.3.2006, 12:30

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od koudelka » čtv 17.4.2008, 11:38

na revolvery presla justicna straz u vas asi pred 10 rokmy, tiez sa mi to nezda ako najvhodnejsie, ale...
lepsie sediet, ako lezat
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Příspěvek od Nikdo » čtv 17.4.2008, 17:13

No já když přihlašoval glocka, tak jsem ho vytáh z batohu, podal policajtce, ona se zeptala "není nabitý, že ne?", zkontrolovala, co potřebovala a vrátila. Úplně správný postup, jak u zkoušky. BTW nabitý nebyl :wink:
Ale říkal jsem si, že jsem tam moh přijít s nabitým a vyzkoušet opravdovou a pořádnou ránu jistoty, když už tam na ni mají popelnici :onfire:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 17.4.2008, 19:28

No tak nevim, ale kdyz nekomu predavam kver, tak to zkontroluji pred nim take. A zrovna na zbranich jsem jim to daval na zachytu zaveru.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Příspěvek od Nikdo » čtv 17.4.2008, 19:51

Samozřejmě, když teď držím, střílím a občas nosím, kontroluju vzorně. Tenkrát jsem do něj ani neměl náboje, jen mě zajímalo, co udělá, když jí ho podám bez kontroly. Taky stav nekontrolovala, jen zkoukla výrobní číslo a podala mi ho z5. Fakt jsem si byl jist, že není nabitý, kontroloval jsem ho předtím v autě.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz