Hoffmanův deník - nebo střelím


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Hoffmanův deník - nebo střelím

Příspěvek od S474N » úte 22.4.2008, 14:23

Zhruba v každé čtvrté rodině je u nás zbraň. A stále jich přibývá. Experti tvrdí, že největší zájem je o spolehlivé pistole. Z toho je zřejmé, že se nevyzbrojují myslivci, kteří přemnožili zvěř, a teď s tím něco budou muset udělat kvůli škodám na lesních porostech.

Pistole se pořizují kvůli sebeobraně, nepočítáme-li těch pár sportovních střelců, kterým jde o medaile. A když je řeč o sebeobraně, spíše se bojí ti bohatší, úspěšnější, kterým více hrozí setkání se zloději, vyděrači či únosci. A právě člověk, který je movitější, bývá klientem prodejců zbraní, jež nejsou zrovna levné.

Na zbraních se dobře vydělává, ale paradoxně jen do okamžiku, kdy se důkladně použijí: Jakmile těmi legálně drženými zbraněmi začnou střílet žáci ve školách a propuštění zaměstnanci na bývalých pracovištích, dojde na regulaci, která kazí kšeft.

Upřímně: sem tam se někdo pistolí ubrání, ale častěji mají stejně navrch útočníci. To má dlouhodobě za následek pokušení, vzít spravedlnost preventivně do vlastních rukou. Zakázaným ovocem, které nejlépe chutná, jsou v případě zbraní hlavně tlumiče a zaměřovače. S tímto příslušenstvím už držitel zbraně nemusí zůstat pouze u sebeobrany, může v tichosti také zaútočit a navíc se trefit.

Neříká se, že nejlepší obrana je útok? Zatím je u nás zhruba 650 000 legálně držených zbraní. Jestliže ročně dojde se střelnými zbraněmi ke zhruba 6 200 trestným činům a přestupkům, můžeme oslavovat statistiku, že 99 zbraní ze stovky je bezpečných! Anebo můžeme kvalifikovaně sýčkovat, že to nedopadne dobře. Čím více zbraní je totiž mezi lidmi, tím větší je i pravděpodobnost, že někomu ublíží. Konec konců to je jejich účel. Zabíjet.

Puvodni odkaz:
:arrow: http://www.denik.cz/hoffmanuv_denik/hof ... 80414.html
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 290

Registrován: úte 28.3.2006, 12:30

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od koudelka » úte 22.4.2008, 14:57

klobuk dole! :roll:
lepsie sediet, ako lezat

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » úte 22.4.2008, 16:40

Výblitek.

Příspěvky: 67

Registrován: sob 28.4.2007, 23:06

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od THE-SAD-MAN » úte 22.4.2008, 22:42

Asi mám málo informací a tak se ptám:Hoffman je v tíživé finanční situaci,že se z něj stal dokonalý rektoskop svého chlebodárce?Jak jinak si vysvětlit tento pseudohumanistický blábol.Říká se, že co Čech,to muzikant.Možná.Ale já čím dál,tím víc nabývám dojmu,že co Čech,to odborník na fotbal,následuje medicína a nejnovější trend je (u novinářů obzvláště)přeodborník na zbraně a psychologické profily držitelů ZP. :roll:
...a pouze ON má právo nás soudit...

Příspěvky: 12

Registrován: pon 12.11.2007, 12:08

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Olomóc

Příspěvek od Riven » úte 22.4.2008, 23:42

Hm, nějak divně se jim tam řadí příspěvky, moje reakce se napárovala na úplně jiné vlákno než jsem reagoval... Ti lidi co tam reagují jsou nějací divní, žádna reflexe na věcné argumenty, pořád jako kafemlýnek melou to svoje zbraně jsou špatné áááno... podsouvání a překrucování toho co tam diskutující z řad střelců řeknou... *77*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Příspěvek od Biggles » stř 23.4.2008, 12:57

jj,taky už jsem ztratil chuť tam reagovat.........přecejen dokola jim omílat to samé (čím dál víc polopaticky) mne přestalo bavit...........

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz